Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Yeti (Vastuseid: 77 | Vaatamisi: 20761)
Octavianus
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.05
Postitusi: 205

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb III 2015 280HP Elegance

postitati 27.04.06 23:29 Tsiteeri
Yeti



Kes käis Motorexil ja vaatas Yetit?
Ja üldse kõik arvamused selle 2008-tulnuka kohta huvitavad. Mitte et ma lasex kõigutada - kui kliirens sobib, pakutakse dislat ja 4x4, siis on see mu järgmine masin.
Isegi naiseke oigas - mõõõnusalt orange:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 28.04.06 07:54 Tsiteeri


Yeti polegi nii vinge. Yeti II oleks hea riistapuu. Samas eks see Yeti ole vist Fabia põhjale ehitatud auto, millele natuke suuremad rattad alla pandud. Nii et maasturist asi kaugel, lihtsalt kõrgema istumisega sõiduauto. Muidu tore, et Škoda hakkab ka natuke julgemaid jooni salongis kasutama, sest Yeti salongipuhurid näiteks olid päris šeffid.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Leegimees
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.05
Postitusi: 26

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia 1,9 TDI

postitati 14.05.06 11:39 Tsiteeri


Kuidagi imelik, minule ta niiväga ei sümpatiseerinud. Samuti romster kuidagi odav nägi välja:( aga see puhtalt minu arvamus. Lootsin midagi natuke rohkem rabavat.


Mu autol on kaapeväldik!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 15.05.06 13:00 Tsiteeri


Kuidagi hirmus vaikne meil siin foorumis viimasel ajal. Loll lugu - liiga korralikud autod need Skodad - ei lagune põrgulised ning pole siia asja muresid kurtma tulla :P

Või mis see inaktiivsuse põhjus olla võib. Eks ma ise ka pikka aega mokk maas olnud ole, kuna pole lihtsalt leidnud aega midagi kirjutada. Küll aga niipea, kui õhtusel ajal arvuti taga mahti saan, et oma auto pildid sobivaks mudida, panen info enda liikumisvahendi kohta üles. Olen tegelenud mõningase visuaalse tuunimisega viimastel nädalatel ning ise tulemusega megalt rahule jäänud. Sellest aga täpsemalt siis, kui oma autot presenteerin.

Motorex 2006 kohta on siin meie foorumis tõesti täielik vaikus olnud. Või olen suutnud mõne vastava teemaalgatuse maha magada...
Igatahes mina ka käisin, huviga läksin ning eelkõige seda Roomsterit vaatama. Ja nagu ka Leegimees ennist mainis, pettusin selles autos natuke... Tõesti kuidagi odava mulje jättis. Samas aga ei hakanud ma seda väga põhjalikult uudistama, pigem kontsentreerisin oma tähelepanu pildistamisele. Tips vaatas seda Roomsteri ning kirtsutas nina. Kui koju jõuan, panen mõned enda tehtud Motorexi pildid siia ka üles.

Yeti, kui nüüd intopicusse lõpuks jõuda, avaldas keskmisest paremat muljet. Küll muidugi liiga lähedalt ei tasunud seda autot vaadata, kuivõrd siis selgus tõsiasi, et tegemist on elusuuruses "mudelautoga" :D
Aga välimus on Yetil täitsa vahva ning midagi sellist võiks ju tootmisesse lasta küll. Mõningased kahtlused on mul esialgu selle Roomsteri edu osas, kuid usun, et kui selle hind tuleb mõistlik, siis võibolla saavutatakse piisav müügiedu.

Skoda kastis (AKA box) köitis minu tähelepanu kõige enam ikka Octavia II RS, eriti aga selle tagaspoiler :) Törts kalliks läheks selle installeerimine, kuid ma veel kaalun, kuivõrd mina kuulun nende ridadesse, kellele see sümpatiseerib. Tean, et on teise äärmuse esindajaid, kellele see spoila väga eemaletõukavana mõjub...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 15.05.06 13:28 Tsiteeri


Peab mainima, et see Octavia II RS tagaspoiler sobib sellele autole ideaalselt.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Octavianus
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.05
Postitusi: 205

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb III 2015 280HP Elegance

postitati 15.05.06 19:00 Tsiteeri


arvamustega Roomsteri kohta absoluutselt nõus.
Yeti tootmiseni piisavalt veel aega, loodetavasti lihvitakse "nurki", kuid minu jaoks ongi selle auto võlu teatavas robustsuses. Kui kuskil kriipivate kadakate vahel liigelda siis ei ole tunnet et olen vales kohas u know:)

aga ma pakun et nii Roomsteri kui Yeti puhul taandub kõik praktilisusele, ehk siis funktsionaalsusele tuuakse disain lõivuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
petst
huviline



Registreerunud 03.04.06
Postitusi: 114

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 & VW e-UP!

postitati 15.05.06 21:54 Tsiteeri


Eks 2 aastat peab näitama, kui palju sellest tervikust alles jääb. Ma isiklikult ei kütaks väga kirgi. Roomster on ere näide sellest, kuidas inseneridel õnnestub kärpida disainerite lennukust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 16.05.06 07:45 Tsiteeri


Käesoleva teema värvikamaks muutmiseks panen alljärgnevalt rahvale näha enda tehtud ebaharilikult niru (kehvad valgusolud olid natuke...) kvaliteediga pildid Yeti-nimelisest neljarattalisest ideest:
ESIMENE:
http://www.hot.ee/octavia2/IMG_2888.JPG
TEINE:
http://www.hot.ee/octavia2/IMG_2917.JPG
ja KOLMAS (üritasin auto sisu pildistada, tänu peegeldustele eriti ei õnnestunud):
http://www.hot.ee/octavia2/IMG_2920.JPG

Roomsterist ja Octavia II RS-ist on ka mõned pildid, mida ma siia ei hakka panema, kui tahate silmaga üle lasta, siis ÄSA!
Nagu aru võib saada, siis ka pildimaterjal tõestab seda, et OII tagaspoiler minu tähelepanu eriliselt köitis :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Octavianus
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.05
Postitusi: 205

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb III 2015 280HP Elegance

postitati 16.05.06 07:53 Tsiteeri


ook, kui juba illustratsioonideks läks siis panen veel yhe Yeti pildi koos tulevase perenaisega yles :D:D


http://www.blog.ee/eriksher/failid/2006/04/motorexil2-thumb.jpg

Octavia RS'u spoilast: mis siis too ka maksab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 16.05.06 08:05 Tsiteeri


Sa Octavianus käisid ilmselt mingil teisel päeval seal Motorexil, kuivõrd sagimist paistab pildilt vähem ning miskit spämmi on auto esiklaas täis laotud. Ise pidin hoolega peale passima ja ootama, et lisaks autole mingeid möödalendajaid kaadrisse ei satuks (st liiga palju - päris nendeta ei saanud ühtegi pilti (käisin laupäeval)).

Spoilaga on sedaptsi, et ilma värvimata riiuli saad letihinnaga ~4020, Klubisoodukaga aga peaks 15% maha saama, nii kord lare mulle ütles. S.o ilma värvita hinnaks ca 3500 ekvivalenti, lisandub värvimine (Auto100st pakuti orienteeruv hind nende kaudu värvimisel (Saksa-Autos) ca 1k, lisanduks siis veel nendepoolne montaaž).

Kokkuvõtlikult öeldes ja jämedalt pakkudes ca 5k eestiraha peaks selle moodustise luugi külge tekitamiseks välja laduma. Kellele palju, kellele vähe maksta :)
Skoda-omanikud ilmselt aga on kõik kained kaalutlejad ja raha peale mittevihased. Ma hirmsasti tahaks muidu seda riiulit, isegi preilna mul on täitsa päri, et lahe vigur on ja võiks olla (kujutad siis ette olukorda, et naisuke on põhimõtteliselt nõus autole mingi iluvidina ostmisega :D), kuid kui juba spoila peale saaks, siis seda enam hakkaks häirima asjaolu, et OII normaalkõrguses on väikestviisi maasturi väljanägemisega (kõrgustpidi). Justkui ebasõbralike naabersuguharu esindajate poolt "tuunitud" mersud ja ladad, mis on paarkümmend ja rohkem sentimeetrit kõrgemaks tõstetud :P

Niisiis - pärast spoilat oleks visuaali parendamiseks tarvis ka auto madalamaks lasta vedrude vahetamise läbi ja see läheks veelgi kallimaks. Meie teeoludes aga 18"sed veljed ja sportvedrud on ilmselt vale otsus. Nii arvan mina.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
petst
huviline



Registreerunud 03.04.06
Postitusi: 114

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 & VW e-UP!

postitati 02.06.06 18:39 Tsiteeri


Kuulsin täna, et Yeti ei jõuagi tootmisesse, selle asemel tehakse märksa suurem linnajeep (allikas Auto 100). Üks asi on ilus välja näha, teine asi on ennast müüa. Ilmselt panid turundjad-finantsistid projektile käe ette. 2 aasta pärast võiks siis uus imeloom olla Motorexil väljas ja müügikõlbulik..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Octavianus
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.05
Postitusi: 205

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb III 2015 280HP Elegance

postitati 11.11.07 01:00 Tsiteeri
Yeti tuleb 2009



Yeti

Suure tõenäosusega minu järgmine massin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 11.11.07 09:01 Tsiteeri


Tahaks loota,et tehnika baseeruks VW Tiguan mudeliga.
Õnnestus reedel sõita Tiguan 2,0TDI automaat versiooniga ja jättis väga positiivse mulje.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
zipper
huviline



Registreerunud 03.05.07
Postitusi: 200

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia II

postitati 09.10.08 05:56 Tsiteeri


Tulevikuplaanid...
http://www.skoda-auto.com/moss/concepts/yeti/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 09.10.08 09:35 Tsiteeri


mulle meeldib see Tudor :-)

http://www.skoda-auto.com/moss/concepts/tudor/

seda kassid ostaksid:-)

EDIT: krt, mida rohkem ma seda mudelit vaatan, seda rohkem see meeldima hakkab... Škoda lööks kõvasti laineid sellega, kui ta suht samal kujul selle tootmisesse laseks.. ainult see OI tüüpi iluvõre tuleks välja vahetada.. aga muu on kõik pingo-pongo.. armatuur ja spidokas on väga cooliks tehtud... yeahh... (Y)

http://www.skoda-auto.com/NR/rdonlyres/3E16FDFD-1D16-41D9-8DC5-07995D39E877/0/Tudor1.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Puuriit
huviline



Registreerunud 10.12.07
Postitusi: 218

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline

postitati 09.10.08 10:39 Tsiteeri


Sellest see Audi A5 maha viksitigi :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 10.10.08 06:09 Tsiteeri


Hetkel on Audil A5 ja kui Volksul kah kord kupee välja tuleb, saab Škoda taas minna kontserni juhatuse juurde oma kupee ideedega. Ennem seda pole lootustki.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
zipper
huviline



Registreerunud 03.05.07
Postitusi: 200

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia II

postitati 10.10.08 06:40 Tsiteeri


VW-l on juba kupee:
http://www.autonet.ee/pildid/kataloog/volkswagen/4045/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 10.10.08 07:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rage
mulle meeldib see Tudor :-) ...

jepp, kena siiani. miljon aastat tagasi kui tudor välja tuli siis mulgi ila tilkus põhjalikult. ja iluvõre on tal selline, kuna kõnealune ilus auto ongi ju octavia I kaasaegne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 14.02.09 09:09 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/uudised/uudised.php?uid=5601
Yeti peaks müüki jõudma märtsis.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
HenriTeine
huviline



Registreerunud 25.07.06
Postitusi: 222

Kasutaja on eemal


postitati 14.02.09 22:26 Tsiteeri


Paluks siis bronnida esimene proovisõiduaeg. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Octavianus
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.05
Postitusi: 205

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb III 2015 280HP Elegance

postitati 15.02.09 12:09 Tsiteeri


krt kui ebasobival ajal majanduslikus mõttes ta müüki saabub :(
aga noh, las siis juuritakse lapsehaigused välja, ma ootan aastakese.
a proovisõidule lähen kindlasti kohe kui võimalus :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 26.02.09 07:22 Tsiteeri


Juba spioonidelegi ette jäänud

http://www.motors24.ee/artiklid/Automaailm/Uued+mudelid/6272-Skoda+Yeti+spioonifotod.aspx


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
HenriTeine
huviline



Registreerunud 25.07.06
Postitusi: 222

Kasutaja on eemal


postitati 26.02.09 09:02 Tsiteeri


Aga tuleb see siis esi või nelikveoline?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 26.02.09 09:52 Tsiteeri


Esiveolisena oleks see täiesti mõttetu masin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 67.0% - SQL: 33.0%]