Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Škoda "Dance" raadiole AUX (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 3208)
erkz121
huviline



Registreerunud 15.07.11
Postitusi: 6

Kasutaja on eemal


postitati 30.08.11 20:39 Tsiteeri
Škoda "Dance" raadiole AUX



Tahaks Dance stereole AUX sisendi meisterdada. Maki taga on isegi AUXi jaoks L, R ja - olemas, kuid Škoda esindusest ei osatud mulle ühtegi pistikut pakkuda mis maki külge käiks ja AUX sisendi aktiveerimist ei ole ma ka maki menüüst leidnud.

Kas keegi on sellist asja varem ehitanud ja tööle saanud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 31.08.11 10:19 Tsiteeri


AUX pistik on originaalis täitsa olemas. Ma oma autole kunagi meisterdasin. Kuna ta on ca 10cm pikk jublakas, siis originaalis asetseb ta käsipidurikangi juures konsoolis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
erkz121
huviline



Registreerunud 15.07.11
Postitusi: 6

Kasutaja on eemal


postitati 01.09.11 17:56 Tsiteeri


See pistik, kuhu siis läpakast või ipodist juhe läheb(3.5mm) ei ole probleem. Küsimus selle pistiku saadavuses mis läheb raadio külge...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 01.09.11 21:11 Tsiteeri


Kui sa seda pistikut mõtled, mis läheb läbi miniISO maki taha, siis ma võin selle sulle anda. Mul peaks see olema. Kinnitub sul autos oleva miniISO külge klõpsti. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
erkz121
huviline



Registreerunud 15.07.11
Postitusi: 6

Kasutaja on eemal


postitati 19.09.11 09:00 Tsiteeri


Nii, võtsin asja lahti ja uurisin veidi veel.
Vaja oleks seda juppi:
http://cd2aux.com/images/Quadlock%2012%20Pin.JPG

Internetis nimetatakse seda 12pin Quadlockiks, VAG osa numbrit kahjuks ei leidnud.
Kui keegi on sellist pistikut kuskil poes näinud võiks teada anda :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 19.09.11 15:54 Tsiteeri


Auto 100 Tallinn, varuosakoodid:

3B7035447B - 5,92 € (laos)
3B7035444 - 5,56 € (tellitav, tarne ca nädal)

Sisu ja ümbris on erinevad detailid.
See paneb mind imestama, miks Škoda esindus sind ei saanud aidata. Minuteada on kõik auto juures olevad jubinad varuosadena tellitavad.

;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
erkz121
huviline



Registreerunud 15.07.11
Postitusi: 6

Kasutaja on eemal


postitati 19.09.11 18:43 Tsiteeri


Eks ma lähen proovin nende koodidega esindusest ka uuesti. Kuna aga 3x CD nupu vajutamine praegu AUXi peale ei vii siis tundub, et esindust tuleb niikuinii toetada? raadio softi uuendamisel...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ander
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.06.10
Postitusi: 125

Asukoht: Narva - Jõhvi - Narva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi G-TEC

postitati 20.09.11 06:46 Tsiteeri


Pole küll "Dance" raadio kuid kas on võimalik, et tulen esindusse ja palun oma (stream ilma MP3 toeta) makile AUX sisendit ja saaksin seal juba valmis pistikud, pesad ja kaablid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 20.09.11 07:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: erkz121
Eks ma lähen proovin nende koodidega esindusest ka uuesti. Kuna aga 3x CD nupu vajutamine praegu AUXi peale ei vii siis tundub, et esindust tuleb niikuinii toetada? raadio softi uuendamisel...

Kui ma õieti mäletan, siis AUX menüü avas mul automaatselt, kui mul ühendus tehtud oli.
Tsitaat:
Algselt postitas: Ander
Pole küll "Dance" raadio kuid kas on võimalik, et tulen esindusse ja palun oma (stream ilma MP3 toeta) makile AUX sisendit ja saaksin seal juba valmis pistikud, pesad ja kaablid?

Minuteada ei ole valmiskomplekti. Eraldi pead ostma eelpoolmainitud liidesed maki taha miniISO pistikusse, AUX pesa + pistiku ja kaablid ise meisterdama. Klemmid pistikutesse on ka väikse kaablijupi otsas olemas, aga kaablisarja õige pikkuseni saamiseks on vaja ikkagi jootmisega tegeleda. Samas teeb selle töö ära ka esinduse elektrik, aga arvestades elektriku töötunni hinda ja antud töö lihtsust, soovitan siiski see pusimine ise ära teha.

Samas ma nagu ähmaselt mäletan, et ilma MP3 toeta Stream makile AUX paigaldamisel tuli heli monona.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ander
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.06.10
Postitusi: 125

Asukoht: Narva - Jõhvi - Narva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi G-TEC

postitati 20.09.11 10:51 Tsiteeri


Sooh, et millest see tingitud on, siin järelturul vaadates pakutakse aux sisendeid kuid need töötavad maki menüüs CD box-i alt. Omal küll stream-is olemas menüüs aux valik kuid monona see küll ei sobi, oskab keegi kommenteerida seda MONO heli teemat?

Tsitaat:
Samas ma nagu ähmaselt mäletan, et ilma MP3 toeta Stream makile AUX paigaldamisel tuli heli monona.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 20.09.11 11:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ander
Sooh, et millest see tingitud on, siin järelturul vaadates pakutakse aux sisendeid kuid need töötavad maki menüüs CD box-i alt. Omal küll stream-is olemas menüüs aux valik kuid monona see küll ei sobi, oskab keegi kommenteerida seda MONO heli teemat?

Pole seda väga uurinud. Ma mäletan, et 2006 aastal elektrik ühele autole proovis järelpaigalduses ühendada, aga sai signaali ainult MONOna kätte.
Ei oska kommentaari. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
erkz121
huviline



Registreerunud 15.07.11
Postitusi: 6

Kasutaja on eemal


postitati 21.09.11 09:37 Tsiteeri


Saad originaal sisendi kindlasti, lihtsalt viimati kui ma seda uurisin ulatus selle variandi hind tuhandetesse kroonidesse.

Sain nüüd selle juhtme valmis aga AUXi kuskilt menüüst ei tule.. Saatsin esindusse kirja uurimaks, kas nad saavad selle kuidagi aktiveerida. Eks näis mis nad vastavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.2% - SQL: 54.8%]