Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Töö ja Papp (Vastuseid: 28 | Vaatamisi: 6098)
N
huviline



Registreerunud 11.04.06
Postitusi: 5

Kasutaja on eemal


postitati 11.04.06 16:36 Tsiteeri
Töö ja Papp



Sain siis täna ka esimesed triibulised.
Plaan oli rehvivahetus (st suverehvid talverehvide asemele) ette võtta, kuna asukoha poolest sobis Auto 100, saigi siis see valitud. Kõik sujus üsna ilusasti, kokkulepitud ajal sain jutule ja auto võtmed ära anda, öeldi, et üle tunni läheb. Pisut vähem kui tunni aja pärast liikusin kontori poole ja just sõideti minu auto ette, läksin siis töömehe sabas leti manu maksma ja oh seda üllatust, töölehel kirjas 1,3 töötundi (st ca 1h 20m) ja vastavalt siis ka tehti arve, kokku 564 raha (tunni hind 313,56 +km).
Olin töölt tulnud ja üsna tülpinud, ei viitsinud hakata õiendama, kuigi oleks pidanud...
Tegelikult oli auto töökojas sees raudselt alla tunni (tahaks näha neid selle, kes 4 rehvi vahetavad 1,3 tundi!).
Isegi kõige tagasihoidlikumate arvestuste järgi tehti ca 130.- ga külma. Mida arvata siis sellistest töödest, mida ei saa tõepoolest täpselt kontrollida ja ka summad on teine suurusjärk.....
Teine variant, et olen lihtsalt loll, kellele nüüd mõni mees selgitab ära asja õigsuse stiilis, et kui 2 meest teevad pool tundi ja 5 meest teevad 20 minutit, siis tunnid liidetakse-lahutatakse ja korrutatakse tambovi koefitsiendiga ja saadakse tulemus jne jne.
Ikkagi küsimus, kas ma pean oma Helkama garantiiga "päranditombuga" olema Auto 100 klient või on kamakaks millises Skoda esinduses asju ajan?
No ei kisu enam kuidagi sinna Pirni uulitsale järgmist pirni saama .....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
morden
meeskond



Registreerunud 04.11.05
Postitusi: 210

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 1,9td 96kW 05.a.

postitati 11.04.06 17:23 Tsiteeri


kas tegu plekk velgedega või valuvelgedega, millele rehvid monteeriti??


RRRRRRRs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype
N
huviline



Registreerunud 11.04.06
Postitusi: 5

Kasutaja on eemal


postitati 11.04.06 17:38 Tsiteeri


Tegu oli tavaliste plekkvelgedega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 11.04.06 17:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: N
Olin töölt tulnud ja üsna tülpinud, ei viitsinud hakata õiendama, kuigi oleks pidanud...

Siit sulle hea soovitus,enda õiguste eest tuleb igal pool võidelda.Pärast rusikatega vehkimine ei päästa;)

Võrdluseks minu rataste ümberviskamine samas asutuses 5.aprill.Suverehvid olid tasakaaludest puhastatud valuvelgedel:

liimitav tasakaal 2tk 43.21
tasakaal 2tk 11.90
kummi-ja sillatööd 0,8h 213.22

kõik kokku 317.00kr.
summast on maha arvestatud klubisoodukas -15% ja sisaldab km.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Octavianus
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.05
Postitusi: 205

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb III 2015 280HP Elegance

postitati 11.04.06 18:44 Tsiteeri


täpselt sama minul täna 11.04
alguses virutati 1.3 tundi, sellest 1 tund rehvivahetust ja 0.3 tundi lukksepatöid!
vahele toonitati et autonumbrimärkide alused vahetati TASUTA (kuna vanadel mul peal Helkama muidugi) kuigi mina pole midagi sellist palunud.
TELEFONIS kui aja kinni panin siis öeldi et 480eek koguraha.

Muidugi õiendasin ja võeti 0.3 tundi maha.
Täpne arve on hetkel autos ja ei viici minna vaatama aga KOOS klubisoodukaga läks 536eek:mad::mad:

Nii, arve on nüüd nina ees ja ajasin veidi pada eile:
Liimitav tasakaal 5tk, ale 15%, kokku 108 (imelikult palju kas pole)
Lukksepatööd 0.2 tundi, ale 100% (ehk siis tühistati)
Kummitööd 1.3 tundi, ale 15%, kokku 346
Käibekas otsa ja total=536
:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cobra
huviline



Registreerunud 20.11.05
Postitusi: 24

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi II 1.9TDi

postitati 11.04.06 19:22 Tsiteeri


Selles mõttes on kasulik, kui keegi annab oma muredest teada, teised oskavad ennetada samasuguseid probleeme... aga nooh iga kord kembelda on ikka jummala haige... selline lihtne asi nagu rehvivahetus võiks mööduda sujuvalt:) , kuigi võimalike probleemide hulk on suur... ja oleme ausad, et škodaklubi liikmete arvetega ei tasu tühja mässata;), jutt levib..:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Valts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.01.06
Postitusi: 330

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 1,8 tdci

postitati 12.04.06 06:21 Tsiteeri


siit ka soovitus, ostke eraldi plekkveljed talvekummide jaoks, on endal lihtsam ja peavalu vähem. Kord 500, aastas siis 1000 rutsi. 2 aastaga saakski plekivelje hinna tasa. (olid kunagi 500 ringis helkamas plekiveljed octaviale). Ise teen nii ja ei kahetse. Pole miskit probleemi rattaid ümber tõsta.
Peale vahetust võib mingi vahe ka mahavõetud rattad kummitöökotta viia ja kontrollida balansseerimist. Ruumi see asi ju rohkem ei võta, nagunii on kummid garaazinurgas vedelemas. see kõik muidugi IMHO.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
moanspot
klubiliige



Registreerunud 08.01.06
Postitusi: 166

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi

postitati 12.04.06 07:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Octavianus

Liimitav tasakaal 5tk, ale 15%, kokku 108 (imelikult palju kas pole)

:(



Eelmisel nädalal just üks ühe autoteenindusega seotud isik mainis mulle, et sel kevadel tasakaalude hinnad tõusid miskipärast umbes 2x. Küllap see nii igalpool.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raul
huviline



Registreerunud 05.03.06
Postitusi: 25

Asukoht: Päälinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1.8T

postitati 12.04.06 08:28 Tsiteeri


Ma jälle küsin, et kui on garantiiga auto, kas siis peab rehve ka esinduses vahetama??? Igastahes kui peab, siis on see väga totter.
Plekkvelgest - 5x100 15" plekkvelgede ring on kasutatuna umbes 1000-1200.
PS. Ega keegi pole kusagil müügil näinud Octavia I originaal 15" valuvelgi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 12.04.06 09:24 Tsiteeri


Seda, kus rehvid vahetatud on, ei saa kuidagi tõestada. Seega ei saa keegi väita, et antud rehvidega garantii ei kehti. Ise vahetan Hiiu rehvikeskuses ning ka väike garantiiremont autole tehtud ning neid kaks asja üksteist küll ei sega.

Vaheta rehve, kus tahad, garantiid see ei puuduta.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 12.04.06 10:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Valts
siit ka soovitus, ostke eraldi plekkveljed talvekummide jaoks, on endal lihtsam ja peavalu vähem. Kord 500, aastas siis 1000 rutsi. 2 aastaga saakski plekivelje hinna tasa. (olid kunagi 500 ringis helkamas plekiveljed octaviale). Ise teen nii ja ei kahetse. Pole miskit probleemi rattaid ümber tõsta.
Peale vahetust võib mingi vahe ka mahavõetud rattad kummitöökotta viia ja kontrollida balansseerimist. Ruumi see asi ju rohkem ei võta, nagunii on kummid garaazinurgas vedelemas. see kõik muidugi IMHO.

Valtsil jutt jumala õige - minugi arvates on niisugune rataste ümbertõstmine 2x aastas parim ja odavaim lahendus. Olen kuulnud, et rehvide peale-mahavõtmisega võib ka midagi piixu minna nii, et osta uus rehv. Hinge teeks täis küll, kui samas mustrit sellel piixuläinud rehvil alles nagu putru.
Niisiis - odavam, mugavam ja massipsühhoosist (jamad kummiposti-järjekorrad esimese lume tulekul) tekitatud stressi puudumine, kui kaks velgedel jooksu suve- ja talvekaid olemas. Kuivõrd ostsin auto koos 16" valukatega, siis nendele talvekummid olid kah parasjagu kallimad, kui toll väiksemad. Lisaks jääb valukate lõhkumine kummiboxitunkede poolt ära, kes omaniku valvsa pilgu puudumisel toimetavad omi asju nii, nagu mugavam. Kas selle tegevuse tõttu veljevärv kannatada saab, ei ole nüüd küll nende asi.

Ise võtsin möödunud laupäeval oma VW kilbid (:P ma vist olin ainus Skoda Tallinnas, kes vuras paremate puudumisel VW kilpidega talv otsa ringi :P) ja mustad plekkveljed maha ning viskasin suvejalanõud alla. Tsipa alla tunni toimetasin rahulikult ja asi aetud. Vaatasin alt ära võetud Goodyear UltraGrip500 rehve, mis enne mind väidetavalt ühe talve olid sõitnud - mustrit max millimeetri jagu oli vähenenud ja mõned naelad olid vehkat teinud - turvise jääksügavus oli umbes 8 millimeetrit, niiet mitu talve võin veel nendega ringi lasta. Eelmisel suvel ostsin jooksu 3.5k (4x plekkvelg, rehvid ja VW Passati kilbid) eest, mida hindasin heaks diiliks.

See on nüüd küll inetu lugu, kui kodanikud Autosajas rehvivahetusteenuse pakkumisel tagasihoidlikke kliente kotti püüavad.

lare ilmselt juba tuttav nägu ning teda ei julgeta tüssata :P Või olid mingid irmus tillukesed valukad, milledega toimetamine käis kibekähku :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Octavianus
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.05
Postitusi: 205

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb III 2015 280HP Elegance

postitati 12.04.06 11:55 Tsiteeri


tõmban enda osas joone alla: laiskus maksab (ka kätte).

ahjaa, samas küsisin et lähenev 30 000 hooldus, kui suure koti pean kaasa võtma et raha kohale tassida.
onu käis välja numbri 2930 (eriti täpne) ja siis muigas: "aknapesuvedelik tuleb veel otsa niikuinii - me valame ääreni täis".
igatahes ma kavacen ISE seda enne teha ja vaadata, KAS nad kirjutavad aknapesuvee ka arvele:cool:

plussi poolelt on Auto100-s Wifi, kogu ooteaeg sain oma uue kauni PDA-ga maile lugeda ja kribada;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Valts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.01.06
Postitusi: 330

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 1,8 tdci

postitati 12.04.06 12:57 Tsiteeri


Küsi hooldustööde näidisgraafik endale, peale seda, kui ma kurja häält tegin, anti mulle selline paber, seal kõik teostatavad tööd koos maksumusega peal.
Aga mulle kirjutati ikkagi 0,5 l lõpuks loputusvedelikku :mad:, kuigi eelnevalt valasin täis. Kuna see oli suht väike probla kogu muu kõrval, siis ei viitsinud selle kallal enamb tänitama hakata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 12.04.06 13:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Valts
Aga mulle kirjutati ikkagi 0,5 l lõpuks loputusvedelikku :mad:, kuigi eelnevalt valasin täis. Kuna see oli suht väike probla kogu muu kõrval, siis ei viitsinud selle kallal enamb tänitama hakata.

Sa vahi mongoleid - ja ikka jätkavad selle krdi pepuseksi tegemist!&#¤!!:mad:

Mul õnneks veel 30k hoolduseni mõned tuhanded vuramist, kuid ka järgmine kord kavatsen aknapesupaagi veereni täis valada. Esimesel korral tegin nii ning arvele keegi mingeid butafooriaid juurde lisama ei hakanud. Võibolla oli asi ka selles, et arve tehti valmis ajal, mil mina üle laua neile suu sisse vahtisin - et kui nad oleks arve valmis vorpinud omal käel ja mina tunde hiljem oleksin autole järgi tulnud, siis oleksin saanud ka täiendavate ridadega arve :cool:

Octavianus - kes see mees sulle niimoodi ütles, et aknapesuvedelikku hakkavad nad niikuinii sulle veel autosse valama? Hoolduse meistritest keegi?
Kuidagi nagu eriti vahva suhtumisega sellid - et niipea, kui midagi sisse mahub - valavad - ning kui ainult mõne piisa valavad, siis vähemalt poole liitrini ümardavad. Ja liitri hind on nende oo-suurepärasel-klaasipesuvedelikul ilmselt ca 100.- :P

Lepiks Auto100-ga äkki kokku, et sexigu nad suvalisi skodaomanikke, et katsugu vähemalt skodaklubi liikmetele mitte varba peale lasta, muidu ei tule meie foorumis Auto100 teemadel heade mõtete ja kogemuste vahetamisest midagi välja ja paratamatult peame roppu sõimu nende aadressil evima. See aga ei pidavat ju nende eesmärk olema, vaid nad tahtvat endale head reputatsiooni tekitada - kust see hea reputatsioon tuleb, kui lollusi tehakse?! Deem...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
moanspot
klubiliige



Registreerunud 08.01.06
Postitusi: 166

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi

postitati 12.04.06 14:18 Tsiteeri


hm, mulle siiani pole küll keegi seal mingit aknapesuvedeliku pähe määrida üritanud. Alati on tehtud just seda mida olen tulnud tegema ja hind on enne enam-vähem teada olnud. Ju siis on vedanud.

hetkel ootan otsust väikese roostegarantii kohta... peakski vist varsti hakkama neile pinda käima, kaua nad ikka seda otsustavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 12.04.06 16:06 Tsiteeri


Käisin isa Fabiaga aasta hoolduses ja enne kallasin pesuri paagi ääreni täis. Pesu vett hinnale ei lisandunud küll aga jahutus vedeliku lisamine. Kuna ma ei olnud päris kindel kas see ikka oli maksimumis siis vaidlema ei hakanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 12.04.06 18:08 Tsiteeri


Vot mul oli sama, et jahutusvedelikku valati juurde. Tõsijutt - ega ei teadnud, mis selle nivoo enne oli ja kas oli tarvis juurde või ei. Kuna aga miskised pool liitrikest oli juurde pandud, siis selle kadumine aja jooksul on täiesti normaalne ja loogiline nähtus.
Järgmise mineku eelselt peaks piiiiiikalt ja põõõhjalikult kõik nivood jm üle vaatama, et saaks omale vastu rinda prõmmima hakates õigust nõuda, et vatt the fakk, mehed, mis kuramuse asju te kõik autoga ära teinud olete ja arvele juurde lisanud.
:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
petst
huviline



Registreerunud 03.04.06
Postitusi: 114

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 & VW e-UP!

postitati 12.04.06 19:40 Tsiteeri


Olen olnud kunagi Saksa Auto klient. VW loobusin just nimelt seetõttu, et teenindus ei olnud vastuvõetav (VAGi autod iseenesest igatipidi ok). Nüüd olen sundkorras saanud Auto 100 kliendiks ja esimene kogemus oli samuti negatiivne. Ma ei ole aru saanud, et kas nende mõlema asutuse teeninduspoliitika on ette kirjutatud VAG poolt või on küsimus mujal? Igasugused üllatusarved VW päevilt on täiesti tuttav rida ja hiljuti sain ka Auto 100-st üllatusarve. Minu arvates tasuks kõikidel automüüjatel võtta eeskuju Toyotast, kus korraliste hoolduste hinnakiri täpselt paigas - tead milliste summadega arvestada. Lisatööde ja vedelike juurdevalamise osas peab kundega alati kokkuleppima. Olen kuulnud sellist juttu (Helkama), et garantiitööde teostamise tariifid on tehase poolt ettekirjutatud. Kui tegelikult läheb kauem, siis maksab teenindaja omast taskust lisakulu kinni. Kas siit võib järeldada, et sihilikult otsitakse võimalusi tulubaasi suurendamiseks?

PS! Škoda sõidab hästi ja vaatamata mõnele pisiprobleemile ei ole pettuma pidanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ab
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 50

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 12.04.06 19:59 Tsiteeri


Wow, lugedes eespool olevaid numbreid mis rehvide vahetusele kulub siis mnjaa. Ise sai soetatud talve jaoks eraldi plekkveljed. Saamisega vedas niipalju, et sai tutikad omal ajal Helkamast ca 50% odavamalt kui neid muidu müüakse. 4.nda vahetuskorraga hind siis tasa tehtud ja ülegi veel. Muidugi, tasakaalustamisest ei pääse :).

Aga mis puutub aknapesu vedelikku siis endalgi plaanis see paagike punni lükata enne kui hooldusesse läheb. Ja kuna vahepeal pidin niigi jahutusvedelikku juurde lisama ning osa kraamist jäi järele, siis saab ka selle enne üle kontrollida ja vajadusel normi ajada kui vähe.

Iseenesest samas kurb, et peab igalpool kullisilmaga asjadel pilku peal hoidma. Kaua sa jaksad igasugu detaile jälgida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
N
huviline



Registreerunud 11.04.06
Postitusi: 5

Kasutaja on eemal


postitati 13.04.06 15:52 Tsiteeri


No vaat siis nii, muidugi maksab laiskus kätte. (Oleks pidanud ammu hankima teise veljeringi ja ise asja ära õiendama). See selleks, ikkagi ei tohiks "soliidne " teenindusfirma nii räigelt külma teha. Selle õnnetu 130 pluss krooniga nad ju tegelikult kaotasid ühe kliendi , kes oli valmis neile maksma 130+ X krooni normaalselt teostatud tööde eest!
Kuna need Auto 100 vennad otsustasid hetkekasu silmas pidades, et võidavad "vähemalt sota" , jäävad nad mind arvestades ilma mitmest tonnist (varsti korraline ülevaatus tulemas ja see ei saa enam olema mitte kohe Auto 100-s). Tegelikult nukker situatsioon, mina kui klient, pean olema spets igal alal, et vältida kõige labasemat tillikat. Kui palju on tegelikult selliseid "lolle", keda see ettevõte on pidevalt peedistanud.
Nagu tuleb foorumist välja , ei ole ma mitte ainus, ja see teebki mind murelikuks.
Tegelikult on väljas ilus kevad, ja p...se igasugused ühepäevaliblikad, mingem parem üles mägedele...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 13.04.06 19:55 Tsiteeri


Käisin täna Auto 100-s ja rääkisin kohalikega ka rehvivahetuse hinnapoliitikast.Jagaks siis teiega seda informatsiooni.

Ametlikus esinduses on tehasenõuete järgi paika pandud tööde teostamise normatiivtunnid,millest lähtutakse ja rehvivahetus käib samuti nende alla.
Ehk siis rehvivahetus plekkvelgedel - 1,3 tundi,sama valuvelgedel - lisandub veel 0,2 tundi.
Selle aja jooksul tehtavad tööd:
-rataste demonteerimine ja montaaz,
-velgede puhastamine mustusest,
-rehvide ümberviskamine veljel,
-tasakaalustamine,
-pidurite puhastamine.

Töötunni hind Auto 100-s on 370.- krooni.

Lisaks eelnevale tuleb arvestada ka raskuste maksumus.Kuna Auto 100 kasutab valuveljel kleebitavaks raskuseks uusi pliivabasid nn."der grüne punkt" variante hinnaga 25.- krooni riba,tuleb arvestada veel väikse väljaminekuga.

Loodan,et sellest väiksest spikrist on kasu.:)

Kui millegiga puusse panin,las asjaosalised parandavad mind.

Soovin omaltpoolt kõigile peatset munadevärvimist:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 13.04.06 20:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reFFLex
lare ilmselt juba tuttav nägu ning teda ei julgeta tüssata :P Või olid mingid irmus tillukesed valukad, milledega toimetamine käis kibekähku :D

Ma olin kodutöö juba eelnevalt ära teinud,vanad raskused maha kiskunud ja rattad ära pesnud.
Plekkvelgedel talvekad võeti alt ja valukatel suvejooks läks asemele.
:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 13.04.06 20:47 Tsiteeri


Sinu eelviimane postitus lare paneb Auto100 paremasse valgusesse vähemasti minu jaoks. Selle rehvivahetuse osas täpsemalt.

Kuivõrd mitmel mehel siin meite seast ikkagi velgedelt ühed ketsid maha võeti ja teised asemele aeti, siis on täitsa loogiline, et sinu ja teiste meeste hinnavahe oli märgatav (kuivõrd sinu puhul tegid töömehad juppjagu vähem operatsioone).

Uhkes autoesinduses on sellise töö tegemine ilmselt kummipostidega võrreldes törtsu kallim, mäletan, et 2004. a lõpus oma Senatori rehvide ümberlöömise eest pidin miskid paarsada ekvivalenti (alega hind) välja laduma. Ühe velje täismontaaž, või kuda nad seda nimetavad, ilmselt peaks tänasel päeval sadakond krooni olema rehvitöökojas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 14.04.06 10:15 Tsiteeri


küsisin huvi pärast prorehvist järgi ja sääl jooks susse plekkvelgedel ringi vahetada maksab törts üle neljasaja raha. järjekorrad pikad.
vanas helkamas, mis praegu siis info auto nime kannab, tuleb ka rammusa neljasaja välja käimisega arvestada. samas suuremat järjekorda sääl ehk pole.
selles valguses pole autosajas küsitav nummer enam niiväga hirmus. a normaeg on neil küll varutud selline, et iga sussi järel tuleb kohvipaus ja suitsutund ää pidada, mudu saab kinnisilmi tehes ka liiga vara valmis.
:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 14.04.06 11:33 Tsiteeri


Töö kaaslane käis rehve vahetamas Oskarrehvid-es, nelja rehvi vahetus valuveljel maksis üle 400 eek-u.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 71.1% - SQL: 28.9%]