Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Octavia I Combi 1.6 Elegance - 2002 - ka:rel (Vastuseid: 44 | Vaatamisi: 9984)
ka:rel
huviline

Avatar


Registreerunud 05.04.06
Postitusi: 59

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia Combi 1.6 Elegance '02

postitati 14.01.07 19:12 Tsiteeri
Karterikaitse



Vahepeal on jälle seis natuke muutunud.

Nimelt olin ma eelmisel aastal küllaltki hea laps ning teenisin sellega ära Jõuluvana heakskiidu. Vastavalt minu sooviavaldusele tekkiski kuuse alla teatud tähtsaks päevaks suur ja raske komps, mis lahtipakituna sisaldas karterikaitset. Kaitse on tellitud Morritek OÜ kodulehelt. Kohaletoomine võttis aega ~nädalakese.

http://www.hot.ee/kaarelp/Karteri/kaitse1.jpg
Nagu juuresolevalt tõendilt veenduda võite, oli 2006. issanda aasta 1. Jõulupühal meie õue rohi sama roheline kui sama aasta Jaanipäeval :o


Tuli siis talvel külmal a´al ette võtta paigaldustöö. Selleks pidi ajutiselt oma talvekorterist välja kolima minu teine rohekarva lemmik:

http://www.hot.ee/kaarelp/kombi/minu_kombi.jpg

Paigaldustöö ei olnud õnneks kuigi kontimurdev. Isegi minusugune siidikäpp sai asjaga vaatamata juhendi tuppaunustamisele vähem kui poole päevaga hakkama. Üks vähe eripärasem tööriist, nimelt ca 2 mm- läbimõõduga "tähtvõti", tuli küll välja otsida. Õnneks oli see juhuslikult täitsa olemas.

Kinnituste paigaldamiseks tuli väike tükk ära lõigata mõlemal pool rattakoopa ees olevalt kattekeselt. Samuti tuli jäädavalt eemaldada üks tehases pandud õhukesest plastist porikaitseribakene. Ühtegi lisaauku aga, just nagu müüjad lubasid, puurida ei tulnud ja kõik kinnitamiseks vajalikud poldid, mutrid ja seibid olid kaitsega kaasas.

Paigaldatuna jäi pilt selline:

http://www.hot.ee/kaarelp/Karteri/kaitse2.jpg

Nüüdseks on asjaga paartuhat kilomeetit ära mõõdetud ja vähemalt kolmel korral tema vastupanuvõime ka ära proovitud. Õlitase püsib normis:P


Lugupidamisega,
ka:rel
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 14.01.07 21:02 Tsiteeri


Kui paksust metallist see tehtud on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ka:rel
huviline

Avatar


Registreerunud 05.04.06
Postitusi: 59

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia Combi 1.6 Elegance '02

postitati 14.01.07 22:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Timur
Kui paksust metallist see tehtud on?


Ise ma ei mõõtnud, kuid müüjate kodulehe väitel kahemilllimeetrisest terasest.

PS. Superbidele ja teistele "kõvematele masinatele" pakutakse ka kolmemillimeetrist.


Lugupidamisega,
ka:rel
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 15.01.07 08:05 Tsiteeri


2mm ja teras, hmm, nojah, eks see seuke naljategemine rohkem ole. a parem ikke vast, kui mitte midagi.
:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ka:rel
huviline

Avatar


Registreerunud 05.04.06
Postitusi: 59

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia Combi 1.6 Elegance '02

postitati 15.01.07 14:23 Tsiteeri


Sõitsin paar aastat tagasi rahvarallit. Moskvischiga. Ja päris mitu korda juhtus, et auto maandus esiosaga mingi kivipuraka otsa. Ja ei juhtunud midagi. Ehkki karterit kaitses vaid mosse "originaal" paarimillimeetrine (rauast?)karterikaitse. Sama karter täidab oma kohustusi senini. Ja maandumised, mis ta üle pidi elama, olid päris kõvad. Ei julge öelda, kas päris poolt meetrit kõrgust tuli aga ~30 cm vahest küll.

Asi on ilmselt ka selles, et antud metall pole rabe nagu näiteks malm, vaid painduv. Ja pisut tal paindumisruumi ju mõistuspärasel paigaldamisel jääb.

Mõned aastad varem sõitsin aga tagaveolise LADA- masinaga krossi ja jäärada. Tollel masinal oli mäletamise järgi umbes 4 mm- se paksusega karterikaitse. Valmistatud oli ta materjalist, mida nimetatakse vist "duralmiiniumiks" või "duralumiiniumiks". Ei õnnestunud mul ka toda puruks sõita, ehkki armu ei andnud eal.

Et ma oma Skodaga kunagi mingit sporti tegema ei kavatse hakata, siis usun küll, et saan antud kaitsmega hakkama. Saati et esimesed 75000 km sai sootuks ilma, ehk tehase plast- tolmukaitsmega sõidetud.


Lugupidamisega,
ka:rel
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
creatores
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.07
Postitusi: 90

Asukoht: Kernu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia I Kombi

postitati 02.10.07 20:53 Tsiteeri


See põhjakate tundub selline tehasetoodang olema. Mis selline põhjakate maksis ka? Kas see tuleb odavam kui duraluminiumist lasta teha? Eelmisele autole tellisin sellise imeasja alla, 2 päeva pidin jala käima kui seda paigaldati... 5500kr küsiti lõpux.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 03.10.07 06:31 Tsiteeri


Hinnakirja järgi peaks Octavia kaitse maksma 1800.-
http://www.karterikaitse.ee/failid/hinnakiri_kk.pdf
Ma arvan, et see alumiinumist kaitse oli tugevam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
creatores
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.07
Postitusi: 90

Asukoht: Kernu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia I Kombi

postitati 07.10.07 07:05 Tsiteeri


No selle järgi ei maksa see kaitse tõesti eriti midagi, aga ma ei näe paigalduse hinda. See tüüp möllas ja keevitas ja kruvis paar päeva enne kui midagi põhjaalla asetas. Ühtlasi andis igavese garantii sellele tykile ja väitis et selle katte ulatuses (mootor ja käigukast) võib autot suvalisest kohast ülesse tõsta ilma et midagi juhtuks. Paraku jäi see nii ekstreemsetes tingimustes katsetamata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ka:rel
huviline

Avatar


Registreerunud 05.04.06
Postitusi: 59

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia Combi 1.6 Elegance '02

postitati 27.10.07 12:34 Tsiteeri


Vabandan, et pole küsimust märganud.

Kaitse maksis tõesti 1800.-. Paigaldasin ise, aega läks paar tundi ja ei maksnud seega mulle midagi peale kulutatud aja.

Nüüd on kaitse all olnud juba ligi aasta. Just eelmisel nädalal piilusin korra auto all, et kuidas asi kestnud on. Selgus, et õli väljalaskmise poldi alla käinud kummilutakas oli kadunud, samuti olid tekkinud mõned kriimud.

Edit: Järgimine kord kui autoalla satun, võin fotiga käepärasuse korral ka "sissetöötanud" kaitsmest mõne klõpsu teha.


Lugupidamisega,
ka:rel
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ka:rel
huviline

Avatar


Registreerunud 05.04.06
Postitusi: 59

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia Combi 1.6 Elegance '02

postitati 22.04.08 19:31 Tsiteeri


Olen olnud hooletu ja laisk, pole seni kirja pannud, et juba detsembris paigaldasin oma Ocule lisa- kaugtuled, margiks Hella Luminator Metal Celis.

Tuled sellised:
http://www.carolim.ee/pood/images/1F8-007-560-201.jpg

Peaksid ametlikult nii palju valgust teele lisama:
http://www.kgk.ee/hella/hella_pildid/Lum3000kaug.jpg

Ja selline on mu auto pimedas nonde uute tuledega:
http://www.carrating.org/documents/cars/3/33o4c1q94757a7M6g1E1.jpg


Teevad sõidu valgemaks küll. Nüüd aga torkab kaugtuledelt lähituledele lülitades veelgi enam silma, et lähitulede ksenoonpirne kunagi vahetatud pole - tuhmiks hakkavad vist jääma.


Lugupidamisega,
ka:rel
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ka:rel
huviline

Avatar


Registreerunud 05.04.06
Postitusi: 59

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia Combi 1.6 Elegance '02

postitati 23.09.08 17:53 Tsiteeri


Et auto ajalugu (peamiselt küll mu enese jaoks) paigas oleks siis olgu siinkohal üles tähendatud, et suvel käis auto 105000 hoolduses. Selle käigus said vahetatud ka kõik amortisaatorid Sachs'i gaasikate vastu.

http://www.ssb7.net/users/24326/dsc00284_1187805719.jpg
Umbes sellised vist olid.

Vanad esimesed olid üsna vedelaks jäänud, samuti olid aastate ja kilomeetrite ühistoimel mitmest kohast katki tagumiste amortide tolmukatted.

Pärast amordiringi vahetust sai muidugi ka esisild üle jupi aja üle reguleeritud. Kas seal midagi viltu oligi, ei tea.

Amordivahetuse käigus läks halvasti see, et üks ABS- i juhe jäeti amordi külge kinnitamata. Nii pääses see rattakoopas vabalt ringi rändama kuni ükskord vastu rehvi end katki hõõrus. See paigati amordivahetajate poolt hiljem küll ära aga kehv värk see paigatud värk ikkagi.

Nüüd on autoga aga uus mure. Nimelt hakkas ühel päeval temperatuurinäidik kõikuma. Näiteks nii, et algul püsis 90- peal, siis lambist langes ~70- ni, siis hakkas vaikselt tõusma, siis lülitas aga ventilaator end sisse ja jahutas ültse mingi 50- ni jne. Täielik segadus.

Pöördusin teenindusse, väidetavalt vahetati temperatuuriandur ja mina sõitsin omateada korras autoga minema.

Aga polnud korras. Selgus, et väikestel kiirustel linnavahel foorist foorini sõites on küll "nagu korras" aga kui sõita pikemalt ühtlase kiirusega, jahtus mootor maha. Kuni lõpuks jälle sinna skaala algusesse välja.

Siit ka küsimus neile, kes nii pikalt juba mu heietusi lugeda on viitsinud - kas võiks tegu olla termostaadi veaga? Ja kui on, siis kas temperatuuriandur oli terve? Või rikkus vana katkine temperatuuriandur termostaadi? Või rikkus katkine termostaat vana temperatuurianduri ja nüüd vaikselt nusperdab uue kallal?

Ja lõpetuseks - kus on termostaat?


Lugupidamisega,
ka:rel
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karsson15
huviline



Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 109

Kasutaja on eemal

Auto: Arbuus

postitati 23.09.08 21:43 Tsiteeri


mul kunagi oli küll ühte teistmarki autol sarnane probleem,
vaikselt ukerdades vedas ennast napilt soojaks.
oli teine ilmselt mingisse kindlasse asendisse kinni jäänud - vahetati see termostaadi klapp ära ja korras ta oligi.
temp andur oli korras


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 25.09.08 20:17 Tsiteeri


Termostaat asub reeglina plokikaanes selle koha peal,kust läheb voolik või toru radiaatorisse. Tundub jutu järgi küll,et termostaat kehvasti sulgub. Eks see vahetamine suht vastik solberdamise töö ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ka:rel
huviline

Avatar


Registreerunud 05.04.06
Postitusi: 59

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia Combi 1.6 Elegance '02

postitati 09.02.09 15:02 Tsiteeri


Termostaadi vahetamisega sai asi korda.


Lugupidamisega,
ka:rel
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 09.02.09 16:03 Tsiteeri


Oskad sa öelda, kas sul termostaadi kaane vahel mingi tihend kaa on? Enda omal pole minu ajal seal midagi olnud ning kogu aeg on hermeetikut vahele pandud, kuid külmaga ikka hakkab kurivaim sealt kaane vahelt kuigivõrd välja ajama. Kindlasti mõjutab ka see, et alumine kruvi pole originaalkoha peal, vaid veits kõrval, kuni õige koha peale on kruvi sisse ära murtud ja vsjokk. Et siis kõrval on väheke väiksem kruvi pandud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ka:rel
huviline

Avatar


Registreerunud 05.04.06
Postitusi: 59

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia Combi 1.6 Elegance '02

postitati 09.02.09 19:56 Tsiteeri


Ei oska kahjuks öelda. Vaatasin, et see termostaat asub ikka parajas u...uaugus ja otsustasin selle töö esindajameestele jätta.


Lugupidamisega,
ka:rel
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 13.02.09 16:24 Tsiteeri


Vastan ise (sry et ei lähe päris sinu auto teemasse). Rõngastihend on ja olin ise juba ära unustanud selle :)

Küsiks veel ka amortide kohta. Sul gaasiamordid alla pandud. Kas väga jäigad pole (õliamort, mis on originaalis, pidavat pehmem olema)? Külmaga ei klobise amort?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ka:rel
huviline

Avatar


Registreerunud 05.04.06
Postitusi: 59

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia Combi 1.6 Elegance '02

postitati 15.02.09 16:49 Tsiteeri


Ei saa midagi aru, et jäigem oleks.

Eks neid gaasiamorte ole ka kindlasti väga erinevaid. Mõned, mis spetsiaalselt tuuningumasinatele tehtud, on jäigemad aga need mis tavaautodele tehtud, need on ikka enamvähem tavalise jäikusega. Mul on mingid kõige tavalisemad Sachsi gaasikad.


Lugupidamisega,
ka:rel
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ka:rel
huviline

Avatar


Registreerunud 05.04.06
Postitusi: 59

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia Combi 1.6 Elegance '02

postitati 04.12.09 21:58 Tsiteeri


Täiendan natuke üle pika aja oma päevikut:

2009 kevadepoole käis auto 120000 hoolduses. Et rihm oli juba varem vahetatud, siis seda seekord ei palunud teha, küll aga kõik muud ettenähtud protseduurid.

Hooldusega oli veidi probleeme. Tol ajal oli Skoda esindustel Autolehes mingi kupong, millega pidavat hoolduse 1000.- krooni odavamalt saama. Helistasin siis kohalikku esindusse, uurisin, et kas kehtib see kupong ka neil. Öeldi et kehtib. Panin siis aja kirja ja uurisin veel, et umbes kui palju standartne hooldus maksma läheb. Ütles, et umbes 3000. Mina siis veel mõtlesin, et saan oma kupongiga suisa 2000.- krooniga hakkama aga tegelikult küsiti pärast autole järgi minnes ca 4000.- ja öeldi, et sellest on see kupongi soodustus juba maha arvestatud! Hiljem selgus veel, et esindusest minema sõitma asudes oli armatuuris igasugu punaseid ja kollaseid tulesid, nii et pidin auto neile tagasi viima. Osutus, et keegi oli tagapidurite juures mingi vooliku või juhtme lahti jätnud.

No mida iganes, rohkem ma oma autot sinna ei vii.

Nüüd ongi tegelikult 135000 hooldus tulemas lähiajal. Kas on soovitusi esinduste osas? Üks sõber mul, kes hiljuti Superbi ostis, ütles et tal sujus Pärnus kõik normaalselt. Samas muidugi ostmisel ja hooldamisel on tegemist ilmselt erinevate inimestega.


Lugupidamisega,
ka:rel
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ka:rel
huviline

Avatar


Registreerunud 05.04.06
Postitusi: 59

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia Combi 1.6 Elegance '02

postitati 09.09.18 18:21 Tsiteeri


No nii, pärast väikest pausi (alla 10 aasta ikkagi) jätkame sealt kus ennist pooleli jäime...:)

Tegelikult on palju muutunud. Nimelt tegin autoga 2010 juulis päris korraliku avarii, nii et padjad lahti ja omal ka hetkeks"pilt taskus." Päris kõva dilemma oli, kas tasub autot enam taastada või mitte. Tol hetkel oli ta just saamas kaheksa aastaseks. Sai tehtud, sõitma sain jälle Jõuludeks, kuid kuna pere nõudis oma siis sai töö tehtud üsna kokkuhoidlikult ja see hakkas hiljem pea igapäevaselt tunda andma. Päris palju oli neid asju, mis enam päris nii ei toiminud nagu mõeldud oli. Kuidagi sain temaga oma sõidud siiski tehtud kuni 2013 veebruaris ostsin omale CR-V.

Sellest ajast on Octavia nautinud pensionipõlve. Suviti õues, talviti garaažis. Ja eks aeg ajalt-ajalt üritan teda ka veidi püstitada aga nagu vana autoga ikka - ka seistes kipub vigu teisest otsast juurde tulema.

Täna näiteks vahetasin mootoriõli ja filtri. Selle tegevuse käigus märkasin, et mingil vidinal on üks kolmest kinnitustest katki. Vidina nime ma aga ei tea ja selles saategi te abiks olla - millele viitab fotol punane nool?
PILT


Lugupidamisega,
ka:rel
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.5% - SQL: 43.5%]