Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Eesti Škoda Klubi Facebooki? (Vastuseid: 27 | Vaatamisi: 7075)
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 24.10.10 20:48 Tsiteeri
Eesti Škoda Klubi Facebooki?



Klubi pikalt tegutsenud ja paljud siit asjalikku nõu saanud. Tuli ükspäev selline mõte, et klubil võiks ju Facebookis oma leht olla. Seda nii reklaamiks, kui ka kiiremaks infovahetamiseks. Ei taha ise liiga agar olla ja omapäi tegutseda, seepärast küsin, et mida rahvas arvab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 25.10.10 09:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Suslik
Klubi pikalt tegutsenud ja paljud siit asjalikku nõu saanud. Tuli ükspäev selline mõte, et klubil võiks ju Facebookis oma leht olla. Seda nii reklaamiks, kui ka kiiremaks infovahetamiseks. Ei taha ise liiga agar olla ja omapäi tegutseda, seepärast küsin, et mida rahvas arvab?


Mõte on muidugi huvitav aga mina isiklikult sooviks asjakohast infot ikka ühest kohast saada, ehk siit foorumist ja mitte võrgus seda otsides halliks minna.
Lisakohtade loomine teeb info kättesaadavuse keerulisemaks ja ajamahukamaks ning leitav info muutub hajutatuks ehk siis väheusutavamaks. Aega aga sellistes kohtades surfamiseks on alati vähe (vähemalt minul).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 25.10.10 11:43 Tsiteeri


Reklaami mõttes küll, aga muus osas päri Enricoga. Info ikkagi ühes kohas ja foorumis :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zut
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.08
Postitusi: 346

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: OII RS TFSI

postitati 25.10.10 14:52 Tsiteeri


Mina keeldun omale feissbuuki kontot tegemast. Samas soovin endiselt klubiliikmena saada infot vahetada teiste klublilistega.

Aga elagu pisike!


_______________________
-- Who stole my beer? -- http://images.spritmonitor.de/391335.png
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 25.10.10 16:05 Tsiteeri


Mu küsimus oli tõstatatud ehk väheke valesti. Mõte ei olnud mitte selles, et leida ametlikule lehele asendust, vaid selles, et Facebooki leht täiendaks klubi. Nii saaks rohkem inimesi teada, et olemas oleme ja usun, et tuleks uusi huvilisi. Škodasid Eestis ju väga palju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 26.10.10 08:58 Tsiteeri


Väga hea mõte Suslik.
Olen ise mõelnud, et foorumit võiks või lausa peaks igas Škoda esinduses promoma, mis on ka igati õige koht kus sihtgrupiga kohtuda, et mitte internetis suvaliselt lahmida.
Mida Lare sellest arvab? On see ju auto müügil lisaväärtus ostuotsuse tegemisel ning tore üllatus ka olemasoleva autoga hooldusesse tulles.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ripcurl
huviline

Avatar


Registreerunud 15.08.10
Postitusi: 18

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 26.10.10 15:53 Tsiteeri


Minu arust on see väga hea mõte, et teha Facebooki ka. Mina isiklikult näiteks leidsin Škoda Klubi tänu Orkutile :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 26.10.10 17:14 Tsiteeri


seletage nüüd vanainimesele see näoraamatu värk ää. no, et miks teda vaja on ja mis temaga tehakse? mul sääl mingi konto olemas, no nii nime reserveerimise pärast a rohkem ei mõista ma temaga mõmmigi pihta hakata.
ma võin ju siin ka kuulutada, et te kõik olete mu sõbrad ja saan siin samamoodu kirjutada mis pähe tuleb (well teoreetiliselt vähemalt). a kuna too raamat kangeste moodu värk on, siis peaks äkki kuskil mingi iva olema, millele ma pihta ei saa.
paluks puust ette ja punaseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 26.10.10 17:28 Tsiteeri


Tead, diesel, kui ikka tahad suureks ja tugevaks saada, siis PEAB Facebookis konto olema.:D Ma näiteks ei saanud viis aastat tagasi aru,et milleks mulle üldse arvuti? No ei ole vaja! Nüüd tuleb tunnistada, et eluks hädavajalik asi. Saladuskatte all võin öelda, et kui mul poleks arvutit, siis ma ei seletaks praegu siin.:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 26.10.10 18:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Enrico
Olen ise mõelnud, et foorumit võiks või lausa peaks igas Škoda esinduses promoma, mis on ka igati õige koht kus sihtgrupiga kohtuda, et mitte internetis suvaliselt lahmida.
Mida Lare sellest arvab? On see ju auto müügil lisaväärtus ostuotsuse tegemisel ning tore üllatus ka olemasoleva autoga hooldusesse tulles.

Olen tööl olles proovinud ennast sellest klubipromomisest eemal hoida. Keda tean, aitan hea meelega. Olen sellel arvamusel, et igaüks peab ise tee klubini leidma.;) Võimalused ju selleks olemas, isegi ametlikul kodulehel on selleks aknake.
Pooldan ka seda Facebook ideed, sest sinna regamine on igale ühele vabatahtlik nagu ka foorumisse registreerumine. Loome võimaluse, selle kasutamine on igaühe vaba tahe.

Edit: Tegin selleks aruteluks eraldi teema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 26.10.10 18:42 Tsiteeri


Algus Facebookis tehtud. Paari päeva jooksul saab leht vaatamisväärseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
petst
huviline



Registreerunud 03.04.06
Postitusi: 114

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 & VW e-UP!

postitati 26.10.10 21:35 Tsiteeri


Ma ei näe FB kontol küll pointi. Sisuliselt on tegemist isikliku meediakanali või firma turunduskanaliga. Mida Škoda klubi tahab seal turundada või öelda? :o

Kui FB peab olema, siis võiks kaaluda hoopis gruppi loomist. Sinna saavad siis klubilised soovi korral liituda ja teistele klubilistele kiireloomulisi sõnumeid jätta. Aga kas seda on ikka vaja? ..hakkan vist ka vanaks jääma :D

PS! Ma tunnen pigem puudust RSS-ist, mille abil värsked postitused Google Reader'isse imeda. Auto 100-l on selline väike vidin täitsa olemas :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 27.10.10 08:18 Tsiteeri


Ma olen kah vanamoeline (eks see tuleneb ka vanusest :P ) ja ka minul pole vajadust ega ka tahtmist endast internetti igale poole jälgi jätta.
Käesolev foorum ja Orkut ongi minule piisav ja et Facebook hakkab Orkutit välja suretama, see mind üldse ei morjenda.

Pealegi olen hakanud juba puudust tundma silmast silma suhtlemisest.
Imelikul kombel on inimesed võrgus palju jutukamad kui päris elus kohtumisel rääkida suudavad. :o
Vägisi meenub Tele2 reklaam kus kaks noort inimest seisavad kõrvuti ja on tummad nagu kalad. Kui aga telefonid kätte anti, siis oli omavahel lobisemist maa ja ilm :D
Veider on see elu, mis minust hooga mööda vuhiseb. Ju ma jään sellele siis keel ripakil järgi vaatama :cool:


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 27.10.10 10:29 Tsiteeri


ma tõstan oma küsimuse uuesti üles.
selgitage nüüd palun puust ja punaseks meetodil, misasi see näoraamat on ja kuidas teda süüakse?
ja sama nende muude asjade kohta, no orkut ja twitter ja siis misasi see rss on?
jummala tõsi, ma ei jaga asjast mõmmigi ja mitte keegi, mitte kuskil ei selgita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 27.10.10 12:44 Tsiteeri


Nagu ma olen aru saanud, siis on need suhtluskeskkonnad virtuaalsed egod, kus saad teiste ees kiidelda enda "saavutustega".

Kahtlaseks väärtuseks on selle juures alter-ego tekkimine, mis erineb tegelikust minast.
Seal on võimalik näidata ennast ilusama ja targemana kui tegelikult ollakse ja teha teisi maha ilma karistust kartmata.

Kogu seal ilmuv info on iga kasutaja enda kontrolli all ehk siis usaldusväärne vaid murdosa väärtuses.

"Lisaväärtuseks" on sellistes keskkondades nuhkimine teiste kasutajate kontodel, et rahuldada oma uudishimu teiste inimeste kohta (kasutu)info kogumisel ja siis nende isikute või tegemiste kohta (sisutühjade) kommentaaride tegemises.
Eriti ebameeldiv on veel selle keskkonna vallutamine agressiivsete reklaamijate ning interneti pervertide poolt.

Kokkuvõtteks on selline keskkond minu jaoks nagu kärnane koer - parem ära puutu, muidu jääb ka endale midagi ebameeldivat külge.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
undu
huviline



Registreerunud 27.03.09
Postitusi: 173

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: OII Combi 1,8 TSI

postitati 28.10.10 09:57 Tsiteeri


Püüan vastata skeptikute küsimusele- "mida annab FB?"

Ega ta otseselt midagi ei anna. Aktiivsed klubilised teavad teineteist nägupidi ja saavad tihemini-harvemini kokku. Nemad FB ei vajagi. Foorumist küll ja veel, rääkimata siis helistamise võimalusest.
Aga minusugune kiibitseja, kes kiire elutempo ettekäändel ei ole kuidagi jõudnud nii kaugele, et oleks klubilistega näost-näkku (teadlikult) kohtunud, näeks FB ära mingilgi määral, kellega tegu on. Võrreldes foorumiga on FB algusest saati teistsuguse ülesehituse ja eesmärgiga. Foorum eelkõige autopõhine, FB rohkem isikupõhine. Muidugi - kõik inimesed riputavad endast FB ülesse erineva koguse infot, mõni rohkem kui peaks, teine peaaegu mitte midagi. Vaba valik, valesid valikuid ei ole.

Seega - kui Skoda Klubi FB on, siis ta mitte mingil juhul ei tohi (ilmselt ka ei õnnestu) foorumi tähtsust vähendada. Küll aga loob pisikese graafilisema lisanurga, kus kasvõi virtuaalselt tuttav olla.


Kes palju räägib ei pruugi palju öelda
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 28.10.10 15:00 Tsiteeri


Undu vastus on äärmiselt ammendav:) Selge on see,et kui hakata kõigi arvamuse järgi otsustama, siis ei toimuks siin ilmas midagi. Isiklikult arvan, et Facebooki leht annab klubile ja foorumile uusi ja loodetavasti tegusaid huvilisi. Tehtud see sai ja eks aeg näitab, kas sellest tolku ka oli. Ärge pikka viha pidage.:P
http://www.facebook.com/?ref=home#!/pages/Eesti-Skoda-Klubi/136960049689205.
Lingiga vist jama. Mina saan avatud,aga kas ka teised?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
wasp
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.09.06
Postitusi: 118

Kasutaja on eemal

Auto: superb elegance 1,8 TSI 7-DSG

postitati 28.10.10 16:46 Tsiteeri


õnnestus küll sisse saada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 28.10.10 16:50 Tsiteeri


Leht veel suht tühi,aga eks ajapikku koguneb rahvast. Üks variant on seal sarnaselt Audi Klubiga kajastada infot ürituste kohta, kui neid ühel toredal päeval tulema peaks.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 28.10.10 17:20 Tsiteeri


undu vastus võis vägagi ammendav olla, aga mina ei saa asjast ikka mõmmigi aru.
kas maakeeles keegi suudab selle näoraamatu olemuse ja kasutamise ää seletada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 28.10.10 17:35 Tsiteeri


Loll,aga järjekindel:D Maakeeli on päris keeruline seletada. See on nagu kuu taevas. Tolku tast vähe, aga ilus vaadata, ning toetab natuke maailmamajandust, sest kindlasti kusagil keegi projekteerib kuukulgurit, mille eest kasseerib hunniku raha. Sai pikk ja keeruline lause, kuid minu nägemus sellest nö. näoraamatust on selline. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KPuusepp
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.10
Postitusi: 317

Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb I 1.8T

postitati 28.10.10 17:41 Tsiteeri


Tundub et face-is filter peale pandud, et "seinale" ei saa midagi kirjutada. Või ongi ainult admini pärusmaa see seal? Igatahes võiks teha galerii sinna kasutajate autodest siis. Oleks huvitav vaadata. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 28.10.10 17:44 Tsiteeri


Kusjuures ma sealse haldamisega suht roheline alles. Klubiliikmed saavad administraatori õigused. Seinale saavad kõik kirjutada,ning pilte ja videosid lisada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 28.10.10 18:27 Tsiteeri


loll muidugi, järjekindlusest ei tea, küllap millaski väsin.
aru ikka mõmmigi ei saand.
tegelt mind asi huvitab, teoreetiliselt.
vaatsi ka seda lehte. no oli mingi leht, kolm linki sooda lehtedele ja seie. ja millegipärast teatati, et kolmele inimesele see asi meeldib.
hmm, siis misasi.
no hüva, logisin ka sisse. ei tulnd suurt muud infi juure miskit.
keset lehte säras suur nupp kus võis teatada, et mulle ka meeldib.
ikka ei saand aru, et misasi meeldib.
no mudisin nuppu. ilmus mingi riba kus kästi kirjutada midagi suvalist.
no tere talv. kellele ma kirjutan.
mis teemal.
kus see pärast näha on?
aru ma ei taipa.
lisaks avastasin ülevalt servast mingid imelikud nummerdatud asjad.
selgus, et need vist minu kohta käivad.
või ei käi? tont seda teab.
igatahes anti teada, et mitukümmend inimest tahvad kangesti sõbrad olla. tundus, et minuga. paljud olivad nime poolest peris võõrad. mõni oli hää tuttav või semu ka. päriselus saab ikke suheldud, miks siis nüüd vaja virtuaalsõber olla? et mis see annab?
ja mis nende võõrastega teha?
siis oli veel mingeid sõnumeid saadetud. palju kuid tagasi. üldse ei saa aru. kui foorumis keegi sõnumi saadab siis tuleb meilile teavitus. näoraamat ei teavitand mind küll neist.
ja siis ma üldse ei taipa miks peab kellegile justkui sõnumi saatma ja see veel kogu maailmale nähtav.
ma parem ikke saadaks meili.
no ei saa aru.
nii, et loll jah, harige siis ikke, ärge nüüd tagaselja irvitage.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
petst
huviline



Registreerunud 03.04.06
Postitusi: 114

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 & VW e-UP!

postitati 28.10.10 18:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: diesel
kas maakeeles keegi suudab selle näoraamatu olemuse ja kasutamise ää seletada.

Siin on lühike selgitus ja päris maakeeles: http://et.wikipedia.org/wiki/Facebook
Ja Soovitan minna kõigil vaatama filmi "Sotsiaalvõrgustik". See seletab päris hästi lahti, miks ja kuidas see asi üldse alguse sai: http://www.forumcinemas.ee/Event/296747/
RSS: Väga maakeeles on see veebiajalehe tellimine oma arvutisse :) http://et.wikipedia.org/wiki/RSS.
Aga ma kinnitan, et ilma nendeta saab suurepäraselt hakkama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 65.7% - SQL: 34.3%]