Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Felicia 1.6 2000 vesi salongis (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 2345)
L6ugL6unas
huviline



Registreerunud 09.04.10
Postitusi: 1

Kasutaja on eemal

Auto: Felicia 1,6 2000

postitati 09.04.10 06:28 Tsiteeri
Felicia 1.6 2000 vesi salongis



Tere, sai siin eelmine sügis Felicia ostetud. Ostu hetkel põrand juba ujus aga kuna hind tundus hea siis sai kaup tehtud. Esimesena puhastasin salongi õhusissevõtu kobakal (kapoti peal) vee ära voolu kanalid ära. Ei midagi. Siis tuli talv peale ja nüüd mure uuesti päevakorras. Teada olen saanud nii palju et vesi tuleb kindalaeka tagant, kui see välja võtta siis vasakult ja otse tagant on kuiv aga paremalt on poroloon juba märg. Klaasi ja tihendi vahelt on ka variant (uus maksab umbes 1500 + tööraha). Klaasi ei taha kohe vahetama hakata (vana ei saa tervelt kätte). On kellelgi veel sellist probleemi olnud? Tänud kõigile kes süvenevad!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Plinn
huviline

Avatar


Registreerunud 06.11.09
Postitusi: 43

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Oli Skoda

postitati 09.04.10 10:09 Tsiteeri


Venemaise skodafoorumi järgi pidavat see olema feliciate tüüphäda. Akna alumisest servast tihendi alt pidada kere liig kergesti läbi ussitama. Et vist mingi drenaazh seal tihendi juures ummistuvat ära ja siis koguneb niiskus sinna kuhu pole teda vaja ja korrosiooniuss hakkab muudkui närima.
Mul kah sama häda. Lahendust ole saanud veel otsida - pole sellist katusealust, kus rahulikult autot harutada saaks. Tuulutan lihtsalt igal võimalusel autot..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hallvatt
huviline



Registreerunud 31.07.06
Postitusi: 169

Asukoht: Haapsalu/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia Kombi 1,3 1997

postitati 11.04.10 10:33 Tsiteeri


Vesi, täpsemalt öeldes suur hulk niiskust on salongis jah. Pole ka mina saanud mahti viga otsida, olen samuti tuulutamisega piirdunud. Aga kui keegi nüüd selle kanali avastab mis umbes on, öelgu mulle ka ;)


No sellist jama on raske kommenteerida.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.9% - SQL: 64.1%]