Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: O: Škoda Felica roosteta tagaluuk. (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1992)
ridariass
huviline



Registreerunud 26.08.07
Postitusi: 6

Kasutaja on eemal


postitati 18.08.09 13:53 / uuendati 23.08.09 20:04
O: Škoda Felica roosteta tagaluuk.



Hea kui oleks tumepunast värvi ja asuks Tallinna lähistel, aga pakkumised oodatud ka mujalt.
Tänud ette,
Tel. 5675 9108


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hallvatt
huviline



Registreerunud 31.07.06
Postitusi: 169

Asukoht: Haapsalu/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia Kombi 1,3 1997

postitati 23.08.09 11:45 / uuendati 23.08.09 20:04


Olen oma kahe Felicia jaoks sama kadalipu juba läbi teinud ja võin anda järgmise vihje: kasutatud roosteta tagaluuki ei ole olemas. Tagaluugi roostetamine on Felicia eripära. Kõigil Feliciatel, mis kas või ühe hooaja sügisel ja talvel sõitnud on, on tagaluugil roostekahjustused.
Soovitan soojalt otsida osav keevitaja ja putitada vana tagaluuki. Sest kui sa ka leiad vähem roostetanud tagaluugi kui su enda autol, pead sa seda ikkagi keevitama. Ja täitsa uue tagaluugi ostmine on suht kallis lõbu. Aasta tagasi, kui enda masinale seda otsisin, oli täitsa puhas tagaluuk - värvimata plekk ilma ühegi lisavidinata - 4500 krooni. Praegu on hind v-o odavam, kuid arvesta hulka veel värvimine ja vidinate (sh klaasi) juurde monteerimine ning igal juhul on väljaminek suurusjärgus 5000 krooni.
Osav keevitaja on rahakotile märksa meeldivam lahendus: mina sain oma luugi remonditud nii, et vett sisse ei lase ja väga silma ei riiva, alla 500 krooni.

PS. Kui tagaklaasi on vaja, saab minu käest. Mingeid väiksemaid vidinaid on mul tagaluugi jaoks veel.


No sellist jama on raske kommenteerida.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
ridariass
huviline



Registreerunud 26.08.07
Postitusi: 6

Kasutaja on eemal


postitati 23.08.09 20:04 / uuendati 23.08.09 20:04


Tänud Hallvatt põhjaliku vastuse eest, midagi sellist ma tegelikult kartsin ise ka, aga noh, kui ei proovi siis ei saagi teada.. Muidu nädalavahetusel leidsin aega ja nokitsesin enda oma sääraseks, et ei tohiks vett sisse ajada ja ülevaatusel saan ka ehk läbi ning ämmale ongi sõiduriist olemas :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 36.3% - SQL: 63.7%]