Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: OII kere roostetab (Vastuseid: 41 | Vaatamisi: 8842)
Maka
huviline



Registreerunud 03.01.09
Postitusi: 23

Kasutaja on eemal


postitati 20.07.09 14:39 Tsiteeri
OII kere roostetab



Tervist
Sain siis reedel ebameeldiva üllatuse osaliseks.
Nimelt tegin juhu ukse lahti istusin autosse ja mis ma näe. Uks on lahti siis see esimene kõrgem äär (karbist kõrgem osa) selle värvi alt kobrutab (värv ise terve) ... käisin siis sellepeale kõik ustejuures olevad kereääred üle ning mitmestki kohast sama teema.
Muud nagu ei olekski aga auto pole 2-e aastatki vana veel :P
Ehk see skoda tüüpviga või lähen ikka esindusse ja ütlen et "pintsel" kätte ja tuld garantii korras?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ladavaz
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.09
Postitusi: 168

Asukoht: Saue Vald
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia 1,6 MPI, Skoda Octavia 1,4 TSI 2014 Ambition Plus

postitati 20.07.09 15:21 Tsiteeri


Kindlasti mine esindusse, teevad pildid ja eks nad siis menetlevad. Auto sul veel nõnna uus, et igasugu kere ja värvigarantiid peaks veel kehtima.
Seda tean omast käest öelda, et kivtäkked garantii alla ei lähe, ometi on see põhiline, mis selle auto puhul tekivad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 20.07.09 17:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ladavaz
Seda tean omast käest öelda, et kivtäkked garantii alla ei lähe, ometi on see põhiline, mis selle auto puhul tekivad.

Just lugesin kokku, ilus 7 täket kapotil. :D Keregarantii kohta aga:

Kui importööri leping ei näe teisiti ette, siis pakub Škoda sõidukite edasimüüja garantiid järgnevas ulatuses:

12 aastat mudelite Octavia II, Roomster, Fabia II roostevabale kerele



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ladavaz
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.09
Postitusi: 168

Asukoht: Saue Vald
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia 1,6 MPI, Skoda Octavia 1,4 TSI 2014 Ambition Plus

postitati 21.07.09 11:19 Tsiteeri


pakiruum sul koobastes pole täkkeid või? Mul just seal enamus täpikesi ja kuri kahtlus et kevadeks võtab roosteuss võimust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 21.07.09 12:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ladavaz
pakiruum sul koobastes pole täkkeid või? Mul just seal enamus täpikesi ja kuri kahtlus et kevadeks võtab roosteuss võimust.

Muideks eile just mõtlesin, et kas teen selle kohta teema või mitte. Aga jah, on küll ja nii palju/suured, et paistab juba silma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Swissflam
huviline

Avatar


Registreerunud 17.10.07
Postitusi: 166

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 1,8T L&K, PT Cruiser

postitati 21.07.09 14:18 Tsiteeri


Minu Superbil koorub värv kapoti sisemistelt servadelt. Eelmine nädal käisin Aasta Autos, tehti pildid ja saadeti need tehasesse. Täna tuli telefonikõne ja teatati, et tehas andis loa värvida kapott garantiikorras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 21.07.09 16:31 Tsiteeri


Siin värviteema jutuks ja sobiv moment oma mure ära rääkida.
Auto alla aasta vana ja juba on lävepakud tugevalt kriimulised,nagu oleks keegi traatharjaga üle käinud. Ma selline pisike inimene ja kuna auto suur,siis sisse istudes läheb vahel ikka jalg lävepakule pihta. Samas olen kandnud alati suht pehme tallaga jalanõusid.
Auto 100-s vaadati ja imestati,et pole sellist asja enne näinud. Paraku oli mul liiga kiire,et probleemiga pikemalt tegeleda.
Olen kuulnud,et ma pole ainuke,kellel selline probleem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Valts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.01.06
Postitusi: 330

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 1,8 tdci

postitati 22.07.09 06:26 Tsiteeri


Ma ostsin a100-st selle korralageduse kõrvaldamiseks plastikust lävepaku kaitsed, tourile maksid mingi 230 raha vist. Mul oli ka laps selline "traathari", et kraapis kõik lävepakud ära. Samas võib ka mingi kile sinna mätsida, ma hetkel üritan seda kilet kuskilt leida, kuna laps on ka Yarise ära kraapinud. Yarisele on lävepaku komplekt aga 1000 eeku!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
awd
huviline



Registreerunud 05.08.09
Postitusi: 5

Kasutaja on eemal


postitati 23.08.09 15:32 Tsiteeri


roostetab kõvasti. mu OII on neli aastat vana, läbisõit 130000+. ustetihendid tegid värvkattele vigastusi, tagumises koopas on rooste. värv on nii õhuke seal, tsink on ka viga saanud ja hakkas roostetama juba.

huvitav miks koopades puudub kivikaitse?

http://img515.imageshack.us/img515/8017/cimg4987.th.jpg

http://img29.imageshack.us/img29/8555/cimg4989.th.jpg

http://img25.imageshack.us/img25/3637/88cbe80fc19d2730origina.th.jpg

http://img30.imageshack.us/img30/1158/88cbe8104858baf0origina.th.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 24.08.09 07:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: awd
roostetab kõvasti. mu OII on neli aastat vana, läbisõit 130000+. ustetihendid tegid värvkattele vigastusi, tagumises koopas on rooste. värv on nii õhuke seal, tsink on ka viga saanud ja hakkas roostetama juba.

Kas sa garantiiaja jooksul neid tihendite poolt tehtud värvikahjustusi ettenäitamas ja parandamist nõudmas ei käinud?

Mina käisin ning mul värviti ukseaugud üle, kust tarvis oli. Ei mingit tõrkumist Auto100 poolt.
Pandi uued ja pehmemad tihendid ning nüid peaks korras olema. Tegelt pole küll kontrollinud mitu aega...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
awd
huviline



Registreerunud 05.08.09
Postitusi: 5

Kasutaja on eemal


postitati 24.08.09 11:57 Tsiteeri


kahjuks mina ostsin autot kasutatuna, garantii oli juba lõpenud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ladavaz
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.09
Postitusi: 168

Asukoht: Saue Vald
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia 1,6 MPI, Skoda Octavia 1,4 TSI 2014 Ambition Plus

postitati 24.08.09 12:03 Tsiteeri


Ma ostsin ka kasutatuna ja seisan sama dilemma ees, õnneks pole minu seis nii hull. tagumised koopad on muidugi täkkeid täis aga muu koha pealt on õnneks pindmised kriimustused. Põhimõtteliselt peaks olema keregarantii vist 10 a. ja värvil 12 a. aga sellest nad sülitavad suure kaarega mööda, kui auto garantii on möödas. Siiski kui ostsid auto skoda esindusest tasub proovida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 24.08.09 12:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ladavaz
Põhimõtteliselt peaks olema keregarantii vist 10 a. ja värvil 12 a. aga sellest nad sülitavad suure kaarega mööda, kui auto garantii on möödas. Siiski kui ostsid auto skoda esindusest tasub proovida.

Värvigarantii on 3 aastat.
Soovitan need garantiitingimused läbi lugeda kõigil Škoda autoomanikel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
awd
huviline



Registreerunud 05.08.09
Postitusi: 5

Kasutaja on eemal


postitati 24.08.09 14:03 Tsiteeri


jah, 10a. on läbiroostetamise garantii, ehk rooste peab ilmuma pleki sisemisel poolel.

iga korralise hoolduse käigus töömees peab värvkatte olukorda kontrollima. seda vigastust esindus pidi avastama ja kõrvaldama 2 a. tagasi veel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lauri269
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.03.07
Postitusi: 55

Asukoht: Tallinn - Kesk-Eesti - Narva
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 2,0 4x4

postitati 24.08.09 15:32 Tsiteeri
...



Kui nüüd garantii tingimusi lugeda, siis auto ostes oli 2+1 aastat garantii ja nüüd on 2+2 aastat. Kas see 2+2 aastat kehtib ka selllele autole, mis ostetud veel ajal, kui Auto 100 oli 2+1 aastat garantii. Nii nagu loeks garantiitingimustest välja(2. Auto 100 AS lisagarantii.

Auto 100 AS annab uutele läbi Auto 100 AS poolt volitatud müügiettevõtete müüdud Škoda sõidu- ja kaubaautodele lisaks kaheaastasele tootja (Škoda Auto a.s.) poolsele garantiile kaheaastase lisagarantii alljärgnevatel tingimustel:
1. Lisagarantii kehtivusaeg on 24 kuud peale tootja poolse garantii lõppemist või kuni läbisõiduni 100 000 km. Lisagarantii kehtib Eesti Vabariigi territooriumil. )- või saan ma midagi valesti aru?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maka
huviline



Registreerunud 03.01.09
Postitusi: 23

Kasutaja on eemal


postitati 24.08.09 20:29 Tsiteeri


Niisiis
Käisin näitamas oma autot ja tehti garantii korras korda :)
Kuigi algselt öeldud 3 päeva töö eest sain auto kätte neljandal aga noh see selleks.
Nüüd siis uuesti tagasi minema, ehk eelmine nädal sain ta kätte kõik oli ilus ja kena kuid täna tuli 1 audi vend vana pässa bussipeatuse juures ülekäigul kenasti tagant sisse ja tuleb teekond uuesti sinna ette võtta :mad::mad::mad:
Mis seals ikka eks pean auto jälle nädalaks ära andma ja rongi mõnusid nautima.:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 28.08.09 19:15 Tsiteeri


Täna võtsin aja ja vaatasin auto üle. Liitun klubiga. :) Koopaid ei vaatanud.

Esmaspäeval õnneks läheb auto nagunii esindusse. Loodan, et tehakse põhjalikum vaatus. Äkki on veel kuskil. Kahjuks on küll läbisõitu awd omast kolm kord vähem. :(

Vasakpoolne tagumine uks

http://i30.tinypic.com/xlzdl3_th.jpg
> Suuremalt <

Parempoolne tagumine uks

http://i26.tinypic.com/21eruie_th.jpg
> Suuremalt <


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 28.08.09 20:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Täna võtsin aja ja vaatasin auto üle. Liitun klubiga. :) Koopaid ei vaatanud.

in-topic:
krt, paistab, et selline kivikese (või jumal teab mille) uksevahele tõmbamine ning sellega kere sisse pisikese mõlgi tekitamine, millega kaasneb värvi lahtilöömine, on OII-del miskine tüüpiline probleem.

Ma avastasin ka kunagi vasakust tagumisest uksest absoluutselt ootamatult ning jubedalt ehmatudes/ärritudes sellise ca sentimeetri suuruse augu. Üsna kuri olin oma naika pihta, kuna tema ka autot kasutab ning 60:50 tõenäosusega just tema kasutuses olemise hetkel seuke asi toimuda sai.

Õnneks likvideeriti kõik garandi korras ning kulunud välimusega ukseaugud saivad hääd.

off-topic:
Mis kurimuse fotoaparaadiga/objektiiviga sa sellised pildid tegid? Või oled neid järeltöödelnud, et kõik peale tähtsaima koha pildil tugevalt udune on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 03.09.09 18:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reFFLex
Õnneks likvideeriti kõik garandi korras ning kulunud välimusega ukseaugud saivad hääd.

off-topic:
Mis kurimuse fotoaparaadiga/objektiiviga sa sellised pildid tegid? Või oled neid järeltöödelnud, et kõik peale tähtsaima koha pildil tugevalt udune on?

Läheb garantii alla ära. ;) Aga rataste alt tulnud kivid võivad ka karpi vms kahjustada ja see enam ei lähe garantii alla.

Pildid on tehtud tavalise seebikaga + Picassa. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indrek555
huviline



Registreerunud 01.10.09
Postitusi: 3

Kasutaja on eemal


postitati 01.10.09 20:26 Tsiteeri


Auto 4a vana, värviti garantiis ära kõik uksevahed, juhi uks ja järgmine nädal läheb pagasiluuk värvimisse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Heix
huviline



Registreerunud 18.01.09
Postitusi: 21

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia 1,6 MPI

postitati 02.10.09 20:56 Tsiteeri
Värvikahjustus



Tervitus,

Märkasin alles mõni päev tagasi, et keegi parjalt suure tüki auto tagumiselt poritiivalt maha kraapinud. Ilmselt kusagil parklas sai keegi hakkama ja lausa nii, et värvi pole ollagi, puhas plekk. Tahtsingi küsida, et kellel on värvitöökodadega häid kogemusi nii kvaliteedi kui hinna poolest ja millise poole pöörduda? (auto garantii läbi).

Ette tänades!

H.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 09.04.10 10:45 Tsiteeri


Tsitaat:

Kas sa garantiiaja jooksul neid tihendite poolt tehtud värvikahjustusi ettenäitamas ja parandamist nõudmas ei käinud?

Mina käisin ning mul värviti ukseaugud üle, kust tarvis oli. Ei mingit tõrkumist Auto100 poolt.
Pandi uued ja pehmemad tihendid ning nüid peaks korras olema. Tegelt pole küll kontrollinud mitu aega...


Mind saadeti pikalt :)


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ladavaz
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.09
Postitusi: 168

Asukoht: Saue Vald
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia 1,6 MPI, Skoda Octavia 1,4 TSI 2014 Ambition Plus

postitati 09.04.10 13:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AzA
Tsitaat:

Kas sa garantiiaja jooksul neid tihendite poolt tehtud värvikahjustusi ettenäitamas ja parandamist nõudmas ei käinud?

Mina käisin ning mul värviti ukseaugud üle, kust tarvis oli. Ei mingit tõrkumist Auto100 poolt.
Pandi uued ja pehmemad tihendid ning nüid peaks korras olema. Tegelt pole küll kontrollinud mitu aega...


Mind saadeti pikalt :)


Mind saadeti ka pilat:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
zipper
huviline



Registreerunud 03.05.07
Postitusi: 200

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia II

postitati 09.04.10 17:15 Tsiteeri


Miks teid saadeti pikalt?
Kas hooldused olid õigeaegselt tegemata... või oli 3 aastat täis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 10.04.10 10:25 Tsiteeri


ei olnud 3 aastat täis, nüüdseks juba on. Hooldused on kõik tehtud.

Jutt on keregarantiist ja sellest ukse lävepaku roostest. Ma lähen uurin Tallinnast igatahes.


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 68.5% - SQL: 31.5%]