Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Octavia 1.9TDI või 2.0TDI? (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 3618)
bbad
huviline



Registreerunud 28.04.09
Postitusi: 1

Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 28.04.09 21:30 Tsiteeri
Octavia 1.9TDI või 2.0TDI?



Tere!
Vaatasin siin foorumis veidi ringi, kuid ei leidnud sellist ülevaatlikku diisliteemat, ehk siis:
plaanis endale diisel Octavia osta, kuid ei oska arvata, kumma mootoriga isendit valida, 1.9TDI (77kw) või 2.0TDI (103kw)
Ehk on kellelgi soovitusi selles osas, siis kuulaks heameelega.
Ise uurisin S E D A pilli.
Kas tundub mõistlik valik sellise raha eest?
Oleks igasuguse info eest tänulik, mida Octavia ostul auto juures silmas pidada jne...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ladavaz
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.09
Postitusi: 168

Asukoht: Saue Vald
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia 1,6 MPI, Skoda Octavia 1,4 TSI 2014 Ambition Plus

postitati 29.04.09 07:14 Tsiteeri
oct



Hind on normaalne aga varustus on kesine. Kui sa sellele erilist tähelepanu ei pööra siis igati truu kaaslane peak olema. Vahest tasuks veidi umbusklik olla ettevõtte poolt müüdava auto suhtes, tihti kipuvad need suht trööbatud olema, läbisõidust hoolimata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 29.04.09 15:13 Tsiteeri


Konkreetne isend minu mäletamist mööda üle poole aasta juba müügis.
Mina eelistaks igal juhul 2 liitrist mootorit. Pea sama küttekulu juures tunduvalt särtsakam minek.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sckorpio
huviline

Avatar


Registreerunud 28.06.07
Postitusi: 112

Asukoht: Rae Vald
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Elegasce TDI 2,0

postitati 29.04.09 16:51 Tsiteeri


Endal 2,0 TDI (103 kw) ja olen väga rahul ise proovisin 1,9-2,0-ene tunduvalt särtsakam minek


Pole pahaaaa
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mirmps
huviline



Registreerunud 04.03.07
Postitusi: 3

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia 1,9TDI DSG

postitati 10.01.10 17:57 Tsiteeri


Kui plaanid DSG automaati siis soovitaks 1,9, kuna selle automaatkasti kohta tean tuttava kaudu kes AA töötab, et 2l mootoriga volksudel on garantiiajal suudetud kaste laiali ajada. Kui aga manuaal ja veel plaanis euroopa kiirteedele minna siis kindlalt 2,0. Ma oma DSG 1,9 venisin sügisel saksas, 160 isegi kannatas normaalselt sõita, üle 195 ei läinud. Samas olen saksas 2,0 rendi A3-ga paar korda sõitnud siis nendega oli küll hea minek ja läks kuni 220 välja. Oma 1,9 DSG Octavia kohta midagi halba küll öelda ei saa, nüüd 3a vana ja 150 tuhat läbisõit. Vahetatud ainult piduriklotsid, üks poolassikumm ja muu hooldusega ettenähtud kraam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
karsson15
huviline



Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 109

Kasutaja on eemal

Auto: Arbuus

postitati 10.01.10 18:53 Tsiteeri


endal 1,9tdi kuid peres ka 2.0tdi olemas, 1,9 on lärmakam natukene kuid väga mõistlike kuludega, soojaks ei taha minna nii hästi kui 2.0(seda -5 ja madalamatel temp.-del). 1.9 väriseb õrnalt rohkem.
2.0 kütusekulu võibolla 0,2-1l suurem- olenevalt sõidustiilist.
moment 2.0tdi tunduvalt parem. 1,9tdi olen ise kordi välja suretanud kohapealt startides- 2.0 seda muret pole tunda saanud.
eelkõnelejaga sama meelt- saksas oli 140-150 normaalsele sõidule ülemine piir(180max) . 2.0tdi olen eestis ainult sõitnud, kuid maanteel VÄGA OK- diisel volvod ning bensukad-outbackid ja muud kadjakad jäid koguaeg jalgu Tallinn-Pärnu otsal;)(kuigi ka 1,9 saab kenasti hakkama- 4in. sees pagass täis ning suur box katusel käisime ära austrias ja probleeme polnud kordagi möödasõitudel).
kogemused ainult manuaalkastidega.
lähtu enda vajadustest- kui vaja "täiskoormaga" rohkem sõita kui tühjalt siis 2.0 etem. Kui kerge autoga sõidad, siis valiks mina 1,9.
Sellest olen ainult kuulujutte kuulnud, aga 1,9tdi remont pidi olema tunduvalt odavam.
1,9tdi on olnud ka väga pikalt tootmises, niiet suhteliselt hästi ennast tõestanud.
Isiklikult aga järgmisena võtaksin ka 2.0tdi:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.9% - SQL: 59.1%]