Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Üks Skoda Eestis jälle vähem (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 3104)
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 16.02.06 09:32 Tsiteeri
Üks Skoda Eestis jälle vähem



Sopaleht annab teada link, et üks lakku täis Margus olla teisipäeva õhtul oma Skoda (täpsem sort teadmata) Tallinn-Pärnu maanteel kraavi surnuks sõitnud. 67. a välja lastud võll ise oli nii täis, et viidi joonelt kainestusmajja.

Miks ma sellist uudist siinkohal edastan? ...teagi... lihtsalt nukker oli lugeda järjekordset tõestust selle kohta, et kui tohutult palju on uroode, kes ennast lõviks joovad ning siis autorooli ronivad. Nukker loomulikult oli ka see, et üks süütu Skoda selle tagajärjel elu kaotas.

Liikmete nimekirja sirvides jäi mulje, et see 'tubli' Margus Skodaklubisse ei kuulunud - loodan siiralt, et meie kasvavasse nimekirja selliseid sekka ei satu, kellel mõistust peas pole.

Omale Skoda soetamise fakt iseenesest muidugi räägib minuarvates selle kasuks, et mingi selge jobuga tegemist olla ei tohiks :P Samas kodanik Marguse puhul tuleks eeldada, et see auto kas kingiti talle kellegi teise poolt, või polnud see üldse tema oma :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
morden
meeskond



Registreerunud 04.11.05
Postitusi: 210

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 1,9td 96kW 05.a.

postitati 16.02.06 12:36 Tsiteeri


Kahju on ainult, et inimestel pole mõistust ja reaalset mõtlemist, et arvestada sellega, et nende hoolimatus, võib põhjustada süütutele inimestele valu ja kannatusi. Kui ei saa kaine peaga sõidetud ( pole julgust või jääb oskustest vajaka) siis purjuspeaga liiklusesse pole mõtet minna. Otsigu endale mingi plats kus on palju puid ja mitte kedagi kõrvalseisjat ning tehku seal mis tahavad.


RRRRRRRs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype
Ints
klubiliige



Registreerunud 27.12.05
Postitusi: 53

Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Felicia GLX 1,6 ; Skoda Fabia Combi 1,6 16V

postitati 16.02.06 21:04 Tsiteeri


Äärmiselt ebameeldiv on selliseid asju lugeda :( On üks lihtne(kuldne) reegel- kui sõidan,siis ei joo, kui joon siis ei sõida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 17.02.06 08:30 Tsiteeri


ma vist korra elus olen kahevahel olnud - lonksasin becks'i - ostsin oma arust 0 promillist, aga peale poolt õlu sain aru, et asi pole õige ja hakkasin silti lugema. Jalutasin peaaegu autoni, aga siis otsustasin ikkagi tunnikese oodata :) Pärast olin ilgelt rahul endaga ja tegin poele märkuse, et ärgu pangu edaspidi alkoga ja alkovaba segamini riiulile :P


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Leegimees
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.05
Postitusi: 26

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia 1,9 TDI

postitati 17.02.06 15:36 Tsiteeri


See lugu on jama jah, aga ise olen ka sigadust teinud ja seda siis nii moodi.
Elasin Elektroni tn. ja hoidsin oma masinat ööseti parklas, mis omakorda asus mu majast tsirka 50 m. kaugusel. Tulid sõbrad külla ja lõid veini pudelil korgi maha, no klaasid täitusid ja võeti peale kokku löömist esimene lonks. Ise seisin samal ajal akna juures, kus alt mu masin vastu vaatas:o. Kohe torkas pähe, et kui juba võtmiseks läheb, siis parem kui masin parklas on ja nii panin klaasi lauale ning rabasin võtmed ukse poole põrutades. Kui majast väljusin nägin ma lapsi, kes miskipärast väga rõõmsalt mulle vastu naeratasid:). Istusin kiirelt masinasse ja käivitasin, kui peeglist märkasin politseid hoovi sõitmas, noh mis ikka mõtlesin, hakkasin tagurdama. Olin vaevu pool meetrit tagurdanud, kui pah...:o miski pehme matakas käis vastu auto tagumist otsa. Väljusin masinast ja nägin lapsi naredes ära jooksmas. Mu auto taga oli lumememm!!!:mad: Sellepeale sõbrad korrakaitsjad tirisid mu kohe oma autosse ja surusid toru suhu. Loomulikult näitas alkomeeter 0,2 sest selle nii lühikese aja peale pold veel veini maitsegi suust kadunud. :(Jahusin neile oma kokkusattumuste rida ja nad jäid lõpuks nõusse 10 min. pärast uuesti proovimisega. Siis loomulikult ei näidanud alkomeeter enam midagi, aga õppetund milline! Mul jooksid terve selle aja kui pollariga rääkisin dollari märgid silme eest läbi.


Mu autol on kaapeväldik!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 17.02.06 18:18 Tsiteeri


Mäletan üleaia naabrit, kes täis peaga 2 20 mnendates neiut surnuks sõitis - õed, isa jäi lastest sekundi murdosaga ilma.
Huvitav, kas see sitapea põgenes hispaaniasse kohtu või isa eest?
Huvitav, kas isa hakkas järele minekuks raha koguma?

Leegimees: muhe lugu sul, ma õnneks oskasin sekund enne ümber pöörata :) õige mul vaja mingi helkurita maantee enesetapja pärast elu lõpuni öösiti higistades üles ärgata.


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
alambe
huviline



Registreerunud 10.02.06
Postitusi: 12

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ibiza 1.2 -03

postitati 03.03.06 15:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AzA
Mäletan üleaia naabrit, kes täis peaga 2 20 mnendates neiut surnuks sõitis - õed, isa jäi lastest sekundi murdosaga ilma.
Huvitav, kas see sitapea põgenes hispaaniasse kohtu või isa eest?
Huvitav, kas isa hakkas järele minekuks raha koguma?

Leegimees: muhe lugu sul, ma õnneks oskasin sekund enne ümber pöörata :) õige mul vaja mingi helkurita maantee enesetapja pärast elu lõpuni öösiti higistades üles ärgata.


kui jalakäija jääb oma süü läbi auto alla aga autojuht on joogine, siis alati on autojuht süüdi.
ja siis sa vaevalt öösel üldse magada saad:)
su uued sõbrad ei lase sul magada vaid saad neile tantsida ja i.eda ja siis seepi maast korjata:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 05.03.06 15:47 Tsiteeri


ära muretse alamba, ma tean mis sealpool toimub, ei tantsita keegi kedagist siin Eestimaa peal.

been there, seen that


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 53.9% - SQL: 46.1%]