Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: ARK (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 3288)
jato
huviline

Avatar


Registreerunud 16.02.09
Postitusi: 88

Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI 75kW (müüdud); Peugeot 5008 1,6 VTi 88kW

postitati 28.02.09 14:12 Tsiteeri
ARK



Juriidiline küsimus, et kas autoregistris auto omaniku andmete muutmine oma nimele on tehing iseendaga. Tekkis täna tõrge Paide ARK-is auto vormistamisel oma nimele. Mul oli volitus auto müünud firmalt ARK-is dokumentide vormistamiseks. Avaldusele märkisin: muuta registriandmeid seoses omaniku muutusega. Ametnik hakkas väitma, et ma soovin teha tehingut iseendaga ja seda see volitus ei võimaldavat teha. Mina väitsin, et ma ei soovi mingit tehingut iseendaga teha kuna tehing on juba tehtud auto müünud firma ja minu vahel ja mina soovin ainult vastavalt volitusele registris omaniku andmeid muuta. Aga ametnik jäi endle kindlaks ja ütles, et volitusel peaks olema lause mis näitab, et tehingud iseendaga on lubatud. Minu meelest täielik jaburdus aga ma ei ole ka jurist, et vastupidist väita. Kuidas Teile tundub, kas on sellise jamaga enne kokkupuudet olnud. Helistasin automüügi firmasse kust öeldi, et Tallinna ARK-is küll pole selliste volitustega probleeme olnud ja nad koguaeg vahendavad selliselt kasutatud autosid kus endine omanik kirjutab volituse.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
janas
huviline



Registreerunud 22.07.08
Postitusi: 44

Kasutaja on eemal


postitati 28.02.09 16:21 Tsiteeri


Mis on selle volituse tekst? Kui võimalik pane see siia (jäta muidugi välja isiku andmed, kontaktid vms), või saada U2U


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
jato
huviline

Avatar


Registreerunud 16.02.09
Postitusi: 88

Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI 75kW (müüdud); Peugeot 5008 1,6 VTi 88kW

postitati 28.02.09 19:09 Tsiteeri


Tekst järgmine:

Käesolevaga volitab ..... ARK büroos vormistama ... nimel vajalikke dokumente, seoses sõiduauto ... ostu- ja müügi tehingutega.

Aga suhtlesin tehingu vahendajaga (ametlik müügiesindus) ja Tallinnas lubati asi korda ajada. Ma loll ise avaldasin ostmisel soovi, et võtan Paide ARK-is arvele.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 28.02.09 23:45 Tsiteeri


See sõltub sellest,kui tähenärija ark-i töötaja on. Juriidiliselt korrektne on jah nii,et on lisatud ka tehingud iseendaga. Kui sai maade ja metsadega tegeletud,siis lasin iga kord ka selle lisada,et ei oleks hiljem probleeme.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
janas
huviline



Registreerunud 22.07.08
Postitusi: 44

Kasutaja on eemal


postitati 01.03.09 10:54 Tsiteeri


Mul auto ostmisel oli samasugune tekst volitusel. Samas tegin selle ümbervormistamise Tallinna ARK'is. Mingit probleemi ei tekinud. Ju siis tõepoolest Paide ARK'is on tähenärijad tööl :(


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
jato
huviline

Avatar


Registreerunud 16.02.09
Postitusi: 88

Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI 75kW (müüdud); Peugeot 5008 1,6 VTi 88kW

postitati 04.03.09 17:52 Tsiteeri


Ikka nõuti ka Tallinna ARK-is seda lauset volitusele, et lubatud tehingud iseendaga. Ja pidi täitma ka ostu-müügi lepingu kuhu siis volituse alusel sain nii müüja kui ostja eest alla kirjutada. Arvega võivad müüa ainult need firmad kellel on autode müük registreeritud tegevuseks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.7% - SQL: 54.3%]