Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6
Autor:
Pealkiri: Autopesula valiku lihtsustamiseks (Vastuseid: 147 | Vaatamisi: 43107)
ttanel
klubiliige

Avatar


Registreerunud 19.06.14
Postitusi: 13

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti FL Outdoor 1.8TSI 4x4 DSG

postitati 15.07.15 11:44 Tsiteeri


Soovitaks Pirni uulitsa Auto 100 käsipesulat jällegi, nende hinnakirja on suht keeruline leida, hetkel toimiv on siin:

http://www.skoda.ee/kontakt/skoda-tallinn/hinnakiri

Lasin teha ka vahatamise ja võib tööga igati rahule jääda. Klubiliikme soodustust saab ka.

Samuti ei rakendata Yeti peal mingit segast "maasturi/mahtuniversaali lisakoefitsenti" mis paljudes kohtades probleemiks on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rasmuskarpa
huviline



Registreerunud 06.02.16
Postitusi: 8

Kasutaja on eemal


postitati 06.02.16 14:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ttanel
Soovitaks Pirni uulitsa Auto 100 käsipesulat jällegi, nende hinnakirja on suht keeruline leida, hetkel toimiv on siin:

http://www.skoda.ee/kontakt/skoda-tallinn/hinnakiri

Lasin teha ka vahatamise ja võib tööga igati rahule jääda. Klubiliikme soodustust saab ka.

Samuti ei rakendata Yeti peal mingit segast "maasturi/mahtuniversaali lisakoefitsenti" mis paljudes kohtades probleemiks on.

Tänud soovituse eest, proovime järgi


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
MarkkoN
huviline



Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 202

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI ACT DSG 4x4 2019

postitati 07.02.16 15:22 Tsiteeri


Väga reklaamima ei hakka, kuid Jõhvis Honda esinduses ka olemas käsipesula, kõik jutud saadaval, kontakt info@agdeck-auto.ee ning 3321433. Pesulasse võib tulla ükskõik, mis marki autoga, ei pea just Honda olema. :)

Aga kiidan Jõhvis Keskväljaku maa-aluses parklas olevat käsipesulat- noor tüdruk seal peseb, suure CR-V käsipesu koos kuivatusega 10€. Aega võttis ca pool tundi, kuid nt veljed ja küljerauad olid eeskujulikult puhtad, ülejäänud autost rääkimata. Arvestades, et CR-V on ca 190cm kõrge, siis nt katuse pesemisega ja ca 160cm neiu natuke hätta, kuid klappredel aitas hädast välja.


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indrekp
huviline



Registreerunud 08.09.11
Postitusi: 165

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1.4 TSI Ambition Plus (ex) ; Karoq 1.5 TSI DSG Ambition 2WD (müüdud); Peugeot 5008 Allure (2020), 96kW diisel, autom

postitati 16.02.16 11:50 Tsiteeri


On kellelgi olnud juhus, et Jazz autopesulat külastades avastad peale pesu värvikahjustused. Kuigi need seal vannuvad, et nemad pole süüdi, nende masinad ei kraabi. Raudselt tean, et enne Jazzy minekut kahjustusi ei olnud, nii et nende väide, et need olid sul enne mustuse all ei pea paika (isegi vajadusel saan tõestada Skoda Tallinna abiga, sest eelmine nädal käisin neil külas kuna avastasin, et ukse nurgas rooste, seega fotografeeriti ka seda ust). Kui kellelgi vastavaid kogemusi, siis kuidas on lahenenud. Kas tasub jamada, tõenäoliselt saab poleerimisega korda, aga põhimõtteline küsimus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 16.02.16 12:46 Tsiteeri


Kui pesula kraabiks värvi,siis oleks seal peale sinu ka kahjukannatajaid.Tegemist siis ilmselt masinpesuga,millest jutt?Vähetõenäoline,et ainult ühte kraabib ja teised jäävad kraapimatta.
Ma arvan,et pasulas kraapimine suht vähe tõenäoline.Pigem võib autot kraapida kes iganes,ka jalakäija.Eriti,kui on määrdunud auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jorx420
huviline

Avatar


Registreerunud 07.04.14
Postitusi: 140

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda superb 3.6 4x4

postitati 17.02.16 00:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
On kellelgi olnud juhus, et Jazz autopesulat külastades avastad peale pesu värvikahjustused. Kuigi need seal vannuvad, et nemad pole süüdi, nende masinad ei kraabi. Raudselt tean, et enne Jazzy minekut kahjustusi ei olnud, nii et nende väide, et need olid sul enne mustuse all ei pea paika (isegi vajadusel saan tõestada Skoda Tallinna abiga, sest eelmine nädal käisin neil külas kuna avastasin, et ukse nurgas rooste, seega fotografeeriti ka seda ust). Kui kellelgi vastavaid kogemusi, siis kuidas on lahenenud. Kas tasub jamada, tõenäoliselt saab poleerimisega korda, aga põhimõtteline küsimus.


Mul kraabiti teise masina (caddillac) tagumine stange nurk täielikult. Suur pikk kriips kust värv maas.
kohe peale kätte saamist nägin seda ja läksin küsima ,et millega on tegu ?!
Lõpuks jõuti sellisele suhtumisele ,et kuna ennem pesu pole pilti olemas siis me usume ,et see oli ka ennem.
Lõpuks sai lastud kasko abiga uus tagumine stange panna ...
Ei külasta seda kohta enam kunagi.
Lisaks olen näinud kuidas neil see terminal tagasi liikumas on ja autol uks lahti.
Liikus vastu ust ja surus seni kuni kutt nägi ,et jama ja vajutas punast nuppu.
Klient istus rõõmstalt autosse (naisterahvas) ja sõitis minema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 17.02.16 09:13 Tsiteeri


Jube hooletu suhtumine pesulates tõesti.

Samas on ka juhuseid kus pesemise käigus on pori alt tulnud välja kriime ja täkkeid, mida ennem ei teadnud seal olevat.

Mina küll ei tunne ühtegi inimest kes iga kord enne ja pärast sõitu auto üle vaataks ja pilte teeks, et järgmisel korral olukorda võrrelda ja uusi kriime tuvastada :P


www.golfikaubad.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 17.02.16 21:20 Tsiteeri


Jazz pesulaga on ca 10 aasta tagune kogemus, kus töökaaslase autol oli stange kahjustuse saanud. Hea oli veel see, et oli värviparandust üritatud teha. Jutt, et pesulas on kahjustuse tekkimise tõenäosus väike, on BS. Minge vaadake milline konveier seal käsipesus käib. Autode vahed on minimaalsed, 1 peseb juba autot ja teine laseb meeter eemal survekaga alles s...a maha. Mõned liivaterad lendavad pesus oleva auto peale, sealne pouss lükkab samak ajal käsitsi autot puhtaks ja ongi ilusti triibud värvil olemas. Tolmuimejad, ämbrikärud jne - täiesti tavalised asjad mus liigutamisel vastu autot võivad käia ja värvikahjustuse tekitada. Loomulikult ükski pesija seda tunnistada ei taha, sest oma palgast pole seda meeldiv kellelgi maksta. Ega nad tuhandeid teeni seal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 18.02.16 09:07 Tsiteeri


Konkreetne ja päevakajaline uudisjutt tarbijakaitse tööst: http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/vautserikampaania-korraldanud-autopesula-rikkus-kliendi-soiduki-kapoti?id=73717975

Võibolla on Superbi omanik ka siin foorumis sõna võtnud.


www.golfikaubad.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 25.02.16 18:28 Tsiteeri


Oskab keegi Viljandist soovitada korralikku firmat või esindust, kes siis teeks autole pesu ja poleerimise koos vahatamisega? Võibolla pole see õige koht selle postituse jaoks aga ei leidnud paremat kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Veamees
huviline



Registreerunud 14.03.16
Postitusi: 1

Kasutaja on eemal


postitati 14.03.16 11:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: markus
Jazz pesulaga on ca 10 aasta tagune kogemus, kus töökaaslase autol oli stange kahjustuse saanud. Hea oli veel see, et oli värviparandust üritatud teha. Jutt, et pesulas on kahjustuse tekkimise tõenäosus väike, on BS. Minge vaadake milline konveier seal käsipesus käib. Autode vahed on minimaalsed, 1 peseb juba autot ja teine laseb meeter eemal survekaga alles s...a maha. Mõned liivaterad lendavad pesus oleva auto peale, sealne pouss lükkab samak ajal käsitsi autot puhtaks ja ongi ilusti triibud värvil olemas. Tolmuimejad, ämbrikärud jne - täiesti tavalised asjad mus liigutamisel vastu autot võivad käia ja värvikahjustuse tekitada. Loomulikult ükski pesija seda tunnistada ei taha, sest oma palgast pole seda meeldiv kellelgi maksta. Ega nad tuhandeid teeni seal.


Mul hiljuti oli naisel probleem ka statoili selle uuema generatsiooni pesulaga. Kummiharjad tegid liiga head tööd ja lõid ukselingilt jupi minema. Õnneks sai kohe märgatud ja asi tervelt tagasi aga igaksjuhuks kontrollige jah alati pärast üle et kõik detailid ikka alles oleks :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 18.04.16 16:08 Tsiteeri


Mul ei ole õnnestunud siiani statoilis talviti oma autot (valge värv) päris puhtaks saada, isegi kui ennem pesu kogu auto oma leotus vedelikuga üle pritsin ja seda kõike kõige kallima pesu programmiga .
Ja kui ma ise leotusvedelikuga ennem pesu autot üle ei lase ,siis on auto peale pesu õudus unenägu ,harjad nühivad poolenisti lahtileotatud pigi laiali ja auto tundub veel mustemana ,kui ennem pesu .
2 korda on statoil mulle isegi uue pesu teinud ,sest auto nägi tõesti jube välja .
Ega valget autot polegi lihtne hooldada ,see mu kooliraha nüüd .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 19.04.16 08:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ranx
Mul ei ole õnnestunud siiani statoilis talviti oma autot (valge värv) päris puhtaks saada, isegi kui ennem pesu kogu auto oma leotus vedelikuga üle pritsin ja seda kõike kõige kallima pesu programmiga .
Ja kui ma ise leotusvedelikuga ennem pesu autot üle ei lase ,siis on auto peale pesu õudus unenägu ,harjad nühivad poolenisti lahtileotatud pigi laiali ja auto tundub veel mustemana ,kui ennem pesu .
2 korda on statoil mulle isegi uue pesu teinud ,sest auto nägi tõesti jube välja .
Ega valget autot polegi lihtne hooldada ,see mu kooliraha nüüd .


100% nõus. Mina olen oma masina korralikult puhtaks saanud vaid Viimis Olerexi ja Paldiski mnt/Sõle ristil olevas Statoili pesulas.

Erinevates pesulates on erinevad masinad ja need 2 paistavad olevat sarnased ning kõige edukamad.


www.golfikaubad.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 19.04.16 09:13 Tsiteeri


Statoili Nõmme jaama(Järve Selveri juures) ja Sikupilli pesulad on ka uute masinatega ja pesevad paremini kui mõned teised.
Mis ,aga ei kõlba kasutada üheski nende pesulas on, püsivaha pesu.Mul oli peale teist korda selle tegemist autol peeglite ja muude nurkade peal paks kleepuv vaha kiht.
Kasutan seda masinpesu varianti tegelikult harva,aga kui vaja siis ainult poleerimispesu, eelneva lisaleotusega.Mul lihtsalt Statolili routex kaart ja sellega suur allahindlus pesult.
Muidu käin üldiselt ikka käsipesus,et auto puhtaks ka saada.Vahel kasutan ka iseteenidusega pesulat, Laagri Maksimarketi kõrval ja seal saab 5-6€ eest auto päris hästi puhtaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Commer
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.13
Postitusi: 37

Asukoht: Klooga-Keila-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 1.8 TSI

postitati 30.01.17 19:43 Tsiteeri


Tartu Anne Jazz-is käisin ja kiidan:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ricks
huviline



Registreerunud 29.08.17
Postitusi: 1

Kasutaja on eemal


postitati 29.08.17 12:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Commer
Tartu Anne Jazz-is käisin ja kiidan:D


Kiidan samuti!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fatedog
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.09.18
Postitusi: 57

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia RS 2014

postitati 15.04.19 08:52 Tsiteeri


Soovitan Tallinnas Välja tn olevat "Kristiine autopesula" http://kristiineautopesula.ee/, seal teevad poisid väga head tööd, viid auto sinna sise- ja välispesusse ning tagasi saad justkui tuttuue sõiduki. Samuti teevad nad ka muid töid, soovitada oskan vahatamist püsivahaga.

Mida ei soovita on merimetsa JAZZ, püsivaha pähe pandi seal mingit kiirvaha mis järgmise pesuga oli kõik maas, ning sõidukilt rohkem vesi maha ei jooksnud. Pesu osas tuleb ka sõiduk korralikult üle käia enne vastuvõtmist sest vigu sealt leiab. Olen ühe saagaga jauranud neil 3 nädalat mis lõppes selelga, et tuuleklaas poleeriti puhtaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
boggy
huviline



Registreerunud 08.12.17
Postitusi: 81

Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq

postitati 15.04.19 17:38 Tsiteeri


Soovitan Tartus bussipargis asuvat Carwise Käispesulat, super töö (uksevahed ja matid tehakse ka autopesuga puhtaks), kuivatatakse ideaalselt kuivaks. Aastaid seal käinud ja kui vähegi aega on, siis lähen alati sinna. Ükski automaatpesula ei saa sellise kvaliteediga hakkama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
meelisa
klubiliige



Registreerunud 05.11.18
Postitusi: 21

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Karoq 1.5TSI Elegance 2WD DSG, enamus lisad võetud

postitati 04.10.19 13:19 Tsiteeri


Keegi käinud sellises kohas SMARTSERVICE OÜ ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Nuustak
huviline



Registreerunud 14.12.18
Postitusi: 9

Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal


postitati 04.10.19 14:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: meelisa
Keegi käinud sellises kohas SMARTSERVICE OÜ ?


Eelmise autoga käisin seal vahatamas, jäin küll väga rahule.
Nende e-poe kaudu ostan muidu vahendeid, tavaliselt järgmine päev on juba pakiautomaadis, kui hommikul tellin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rasmus9
huviline



Registreerunud 10.08.20
Postitusi: 5

Kasutaja on eemal


postitati 10.08.20 10:28 Tsiteeri
Autokeemia ise tegemiseks



Tsitaat:
Algselt postitas: lare
Kes soovivad ise puhastamisega tegelda,saavad tõhusat abi nendest vahenditest...


Autokeemia E-pood :https://pinnakaitse.ee/

Ma kõik autokeemia siit võtnud ja mul sõber võtab oma pesulatesse ka siit. Head asjad ja toimivad hästi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rihonet
huviline



Registreerunud 12.09.15
Postitusi: 89

Asukoht: Viljandimaa, Mustla
Kasutaja on eemal

Auto: Hilux 2012; Superb combi Elegance 2.0 tdi 2016

postitati 12.03.23 16:21 Tsiteeri


Mis pesulat Viljandis soovitate, mingit automaatpesulat ei soovi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix21
huviline



Registreerunud 11.05.20
Postitusi: 22

Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 13.03.23 05:26 Tsiteeri


Viljandis on Sky autospa ja Mulgi käsipesula.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.7% - SQL: 47.3%]