Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kiiver (Vastuseid: 0 | Vaatamisi: 2923)
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.08.08 16:15 Tsiteeri
Kiiver



Oleks nagu kõige sobilikum koht selle teema jaoks aga eks annab seda liigutada, kui vaja on.

Tsitaat:
Algselt postitas: zut
Tondi motopoes on odavaimad kiivrid 790.- kahjuks.
BMXi kiiver (mis on siiski ikka veel jalgratas vist..) on 490.-
Enamikus kohtades on kiivrid ikkagi 1000.- ringis.

Suht asjalik teema tundus TqHq foorumis. Mainit ka kenasti ära, et kui ikka tegeled alaga, kus kiivrit vaja, ei maksa kiivripealt väga kokku hoida.

Kui keegi siinsetest omab kiivrit, siis võiks ju siia äramainida, mis kiiver, kus müüdi ja palju umbes maksis;)

Enne SR'i avalaksu pidin ka endale kiirelt kiivri ostma. Sai ühest Tartu motopoest (kui vaja võin hiljem täpsustada) ostetud kiiver Vcan Helmet V100 (Fiber Glass) BLACK. (pilt). Hinnaks oli 1250 krooni ja sai natukene alla.

Ma küll ei kujuta ette kuidas mõni inimene tahab omale kiivrit netist tellida. Ma olin poes kuskil 40 minutit ja proovisin ära 5-6 kiivrit enne, kui leidsin sobiliku, mis istus ilusti peas. Shirm käib sellel mudelil ära ehk saab kergelt vahetada. Praegu võtsin üldse ära, sest ütleme nii et autos selle kiivriga on suts palav. :P Eks näis, üks asi on 402m ainult otse sõita 15 sekundit + tagasisõit ja teine asi on ringrada. :D

Samas lahtine kiiver (miski 500-600krooni - võin ka eksida) on mugavam kuid ikkagi otsustasin eelnevalt mainitud mudeli kasuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.3% - SQL: 60.7%]