Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Rehvid (kummid) (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 3219)
creatores
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.07
Postitusi: 90

Asukoht: Kernu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia I Kombi

postitati 30.07.08 23:11 Tsiteeri
Rehvid (kummid)



Olen siiani olnud kasutatud rehvide fann, aga siis soovitati proovida rehve internetist tellida. Igaljuhul olen ma yllatunud hindade yle.
Motlesin, et informeerin ka teisi kasutajaid siin sellisest v6imalusest.

http://www.reifendirect.de/

PS!maksmine hansapanga(swedbanken) arvele; 1 kummi Eestisse saatmine 7.50EUR


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 31.07.08 07:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: creatores
Olen siiani olnud kasutatud rehvide fann, aga siis soovitati proovida rehve internetist tellida. Igaljuhul olen ma yllatunud hindade yle.
Motlesin, et informeerin ka teisi kasutajaid siin sellisest v6imalusest.

http://www.reifendirect.de/

PS!maksmine hansapanga(swedbanken) arvele; 1 kummi Eestisse saatmine 7.50EUR

Eelmine aasta sai omale sealt lamelle tellitud. Maksin krediitkaardiga seega ei pidanud pangale lisa maksma. ;) Enne talve rehvide hullustust võis rehvid 3-4 päevaga kätte saada ehk siis suvel. :D Ei tea küll kuidas nüüd seis on.

Ütleks, et saatmise kulud on küll väiksed. Mõned tahavad väikse jupi eest saada 30EUR aga siin saad neli rehvi sama raha eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hallvatt
huviline



Registreerunud 31.07.06
Postitusi: 169

Asukoht: Haapsalu/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia Kombi 1,3 1997

postitati 31.07.08 22:12 Tsiteeri


Tellisin äsja samast kohast kuus talverehvi. Esiteks oli Goodyear Ultra Grip 7+ reifendirektis koos saatmiskuluga ligi 300 kr odavam kui Eesti kõige odavam (ja ka ainus) pakkumine, teiseks on Eesti rehviärides ikka suht nadi valik 13-tolliseid rehve, peamiselt mingid protid, nankangid, tsink-plekk-panged ja taek-won-dod ning kolmandaks, sai tõesti krediitkaardiga maksta.

23. juulil tellisin, 24. juulil tuli tellimuse kinnitus ja kätte toimetada lubati 30. juulil. Olen juba netiäriga harjunud, et kui ütlevad, et kohale jõuab mingil kuupäeval, siis ootama tasub hakata alles nädal hiljem. Aga tutkit brat, õigel kuupäeval oli ELSi auto kl 9 rehvidega ukse taga. Seega igati positiivne kogemus, soovitan soojalt.

Ah et miks tellisin just kuus, mitte neli, nagu normaalsed inimesed? Ma olen tuntud rehvipurustaja, seepärast. Tobe on hakata pärast ükshaaval rehve juurde muretsema. Kodus võib ikka olla väike varu. Eriti veel nii häid rehve.


No sellist jama on raske kommenteerida.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.6% - SQL: 57.4%]