Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Probleem siduri/käigukastiga? (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 3339)
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 27.05.08 09:11 Tsiteeri
Probleem siduri/käigukastiga?



Sai autoga Aasta Autos ära käidud ja tuli välja, et esiratta laager on läbi. Telliti ära ja läheb vahetusse. Aga see selleks.

Probleem järgmine: vabal käigul kui sidur on üleval, siis kostab vasakulpool tugevat kõrinat. Samas sõidu ajal kui käik on sees pole seda kuulda. Kui hakkan viienda käigu sisse panema, siis käik ei lähe sisse kohe korralikult vaid lööb tagasi. Arvamused? :(

Kui laagri vahetus tuleb lubati käigukasti ka uurida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 28.05.08 12:15 Tsiteeri


mul on hakanud viimasel ajal nurisema esimese ja tagumise käigu üle, vahest ei taha sisse minna.. no konkreetselt nagu sein oleks ees... paar korda on esimese käigu rämeda kõrina/raginaga välja visanud...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 28.05.08 21:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Probleem järgmine: vabal käigul kui sidur on üleval, siis kostab vasakulpool tugevat kõrinat. Samas sõidu ajal kui käik on sees pole seda kuulda.

Seda kõrinat on mul ka (on kuulda, aga mitte ülemäära kõvasti), kui sidur all pole kuulda, lased siduri lahti on kuulda (auto seisab kohapeal).
Muidu ei ole häda midagi, kõik toimib suurepäraselt.
Kui midagi kuuled anna mulle ka teada. Ma pean ka varsti hooldusesse minema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 29.05.08 09:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rstdi
Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Probleem järgmine: vabal käigul kui sidur on üleval, siis kostab vasakulpool tugevat kõrinat. Samas sõidu ajal kui käik on sees pole seda kuulda.

Seda kõrinat on mul ka (on kuulda, aga mitte ülemäära kõvasti), kui sidur all pole kuulda, lased siduri lahti on kuulda (auto seisab kohapeal).
Muidu ei ole häda midagi, kõik toimib suurepäraselt.
Kui midagi kuuled anna mulle ka teada. Ma pean ka varsti hooldusesse minema.

No mul ikka käib päris mõnusalt see kõrin. Muideks öeldi, et nii peabki olema. :o Igatahes ootan millal tuleb kõne ja saab uue aja kinni panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 30.05.08 09:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Tsitaat:
Algselt postitas: rstdi
Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Probleem järgmine: vabal käigul kui sidur on üleval, siis kostab vasakulpool tugevat kõrinat. Samas sõidu ajal kui käik on sees pole seda kuulda.

Seda kõrinat on mul ka (on kuulda, aga mitte ülemäära kõvasti), kui sidur all pole kuulda, lased siduri lahti on kuulda (auto seisab kohapeal).
Muidu ei ole häda midagi, kõik toimib suurepäraselt.
Kui midagi kuuled anna mulle ka teada. Ma pean ka varsti hooldusesse minema.

No mul ikka käib päris mõnusalt see kõrin. Muideks öeldi, et nii peabki olema. :o Igatahes ootan millal tuleb kõne ja saab uue aja kinni panna.

Mul eelmise auto kohta öeldi ka, et esimene käik võib raskelt käia (Seat Leon TDI siis). Kui peale üht hooldust enam käik sisse ei läinud, siis tehti korda ja öeldi, et tross vms vajas pingutamist :D Peale seda töötas ideaalselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maitz
huviline



Registreerunud 24.09.07
Postitusi: 101

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia RS TDI

postitati 30.05.08 10:30 Tsiteeri


Mul sõbra Touraniga oli sama asi,viies käik viskas välja.Öeldi et nii peabki olema.Sõbra tihedal pealekäimisele tehti lõpuks trosside süsteem korda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 21.07.08 10:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Tsitaat:
Algselt postitas: rstdi
Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Probleem järgmine: vabal käigul kui sidur on üleval, siis kostab vasakulpool tugevat kõrinat. Samas sõidu ajal kui käik on sees pole seda kuulda.

Seda kõrinat on mul ka (on kuulda, aga mitte ülemäära kõvasti), kui sidur all pole kuulda, lased siduri lahti on kuulda (auto seisab kohapeal).
Muidu ei ole häda midagi, kõik toimib suurepäraselt.
Kui midagi kuuled anna mulle ka teada. Ma pean ka varsti hooldusesse minema.

No mul ikka käib päris mõnusalt see kõrin. Muideks öeldi, et nii peabki olema. :o Igatahes ootan millal tuleb kõne ja saab uue aja kinni panna.


On sul midagi uut sellest teemast?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 22.07.08 06:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rstdi
On sul midagi uut sellest teemast?

No näedsa.. põhjus klubiliikmeks hakata. Ma juba postitasin uudiseid oma auto teemas aga seda vast näevad ainult klubiliikmed.

Ühesõnaga peale Skodapäeva kadus see kõrin ära. Hiljem, kui auto kätte sain oli paberil selline nimekiri: hammasratas (see vast peaks olema viienda käigu oma), sünkrorõngas, sünkromuhv, tihenduspasta, hooratas(!) ja käigukasti õli.

Nüüd täitsa vaikus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 28.07.08 07:44 Tsiteeri


Kurdan ka veidi oma käigukasti probleemi.

See nimelt on viimased paar kuud vilistanud. Ehk kui sidur üleval, siis vilistab, vajutad siduri kas või paar cm alla, siis kaob vilin ära. Näitasin Auto100-sse öeldi, et ei oska nagu miskit teha. Väidetavalt pidavat seal käigukastis üks peenike võll läbi minema ning arvatavasti selle võlli ots käib kusagile vastu ja vilistab. Öeldi, et kui hullemaks läheb siis läheks tagasi. Siiani väga hulluks pole läinud aga häirib siiski selline vilistav auto.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Valts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.01.06
Postitusi: 330

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 1,8 tdci

postitati 28.07.08 08:09 Tsiteeri


wigry, soovitaks ka second opinioni kuskilt küsida. Ma võtsin ka väikest õlileket ükskõikselt, kuid lõpuks läks see mulle ligi 8000 maksma:(. Alex A100-st ütles kohe, et ärgu ma sõitku selle autoga, läheb kallimaks, kuid kuna kodanik remondimees ei suutnud ka öelda, milles asi (leti taga muidugi pandi suht täpne diagnoos), siis valasin õli peale ja lasin edasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 60.5% - SQL: 39.5%]