Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Müüdud: Skoda Octavia Combi 1,9 TDI Elegance (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 3508)
Boamadu
huviline



Registreerunud 21.12.06
Postitusi: 7

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: O II TDI

postitati 29.08.07 20:56
Müüdud: Skoda Octavia Combi 1,9 TDI Elegance



Niisiis panen müüki :(. Kusjuures õite kahju on teisest lahkuda, aga kuna uus töökoht pakub uut sõiduvahendit, siis pole mõtet pidada pühapäeva-autona. Uue Octavia saab endale pealik, mina loll õhutasin, et võtame mõlemad uued Octaviad, aga hiljem öeldi mulle, et Skoda on liiga hea uuele töötajale ja osteti Focus. Aga asja juurde.

Nagu pealkiri ütleb on tegu Octavia universaaliga ja 1,9 diisliga. Soetamise aeg 11/2005. Käigukast manuaal. Varustus Elegance. Varustusele, mida see aeg (21 kuud tagasi) pakuti, on lisaks kahetsooniline kliima, ESP, Xenon tuled, väike nahapakett, valuveljed, nahkrool ja ehk midagi veel, mis ei tule meelde. Värv on Graphite Grey metallik. Läbisõit 18000 km. Esimene hooldus tehtud 7000 peal kuna aasta sai täis. Teine hooldus siis nüüd kas novembris või 22000 km. Garantii kuni 11/2008. Hinda küsiks 245 000.- eeku. Kui on huvilisi saadan ka pilte - on täitsa olemas ja üsna värsked pealekauba.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 30.08.07 06:21


Tsitaat:
Algselt postitas: Boamadu
/.../Uue Octavia saab endale pealik, mina loll õhutasin, et võtame mõlemad uued Octaviad, aga hiljem öeldi mulle, et Skoda on liiga hea uuele töötajale ja osteti Focus.

Ei saanud ju ometi NIIMOODI sulle öelda, et säh, sina võta fookus?! :D Ka mudu uus ve? Sellisel juhul ju võrreldav ja suht sama klassi pill, kuid ma ka igast poosist eelistaksin OII-te.
Tsitaat:
Hinda küsiks 245 000.- eeku.

Kuidagi jõle hea hind tundub mulle, selle eest peaks vast nobesti käest ära minema.

Oot - a mis siis sinust ja Škodaklubist saab, kui põhiargument siia kuulumiseks maha müüdud saab? Lähed meie seast minema kuni järgmise Škoda soetamiseni? Või loodad, et viimati pealik töös otsustab, et talle ikka tšehhi autoga sõita ei passi ning vahetab sinu Focuse vastu välja? :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Boamadu
huviline



Registreerunud 21.12.06
Postitusi: 7

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: O II TDI

postitati 30.08.07 20:48


Arvan ka , et on hea hind. Mõte ongi selles, et saaks seda raha mujale rakendada ( sauna ehitus pooleli ) , mitte üritada viimast võtta , pool aastat müüa ja sis ikkagi hind alla lasta. Mulle ilmselt ei võimaldata enne kolme aastat uut autot-just nii pikk on auto pidamise aeg firmas ette nähtud, aga eks siis näeb mis tuleb. ookus on jah uus ja diisel aga eelistaks samuti Octaviat igast asendist. Jama lugu...
Järgmine nädal saan ilmselt uue siis kätte ja tõstan praeguse ka Auto24 välja. Lihtsalt loodan,et siitkaudu jõuab ehk tõeliste Skoda sõprade kätte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.4% - SQL: 56.6%]