Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Raadio hüppamine (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 2987)
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 21.08.07 12:51 Tsiteeri
Raadio hüppamine



Kuna isa Superbil kohe esimene hooldus, siis küsiks sellist asja, et kas kellelgi on olnud raadioga sellist jama, et aeg-ajalt nagu hüppab vms (nagu kuulaks plaati, mis viskaks)?! Mingi aeg oli selline jama (Rhapsody) ning just Sky Plus'iga. Teistega nagu ei pannud tähele. Hetkel nagu pole jällegi tähele pannud, et viskaks (niipalju kui sellega muidugi sõidetud on). Samas enda Octavial mittetehase raadioga nagu polnud sellist viskamist, kuigi samal ajal kohati tundus kaa, et võib-olla natukene ja harva. Tahab raadio mingit ümberinstallimist või oli lihtsalt raadiojaama viga?!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cosmic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.08.07
Postitusi: 211

Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Superb Sportline 2.0TSI 4x4

postitati 21.08.07 13:24 Tsiteeri


Minul oli täpselt sama jama eelmises autos ja just Sky Plus-iga - veast sain lahti, kui lülitasin välja Traffic Information'i võimaluse (see siis option, mis aktiivne olles peaks katkestama ka cd kuulamise ja lülitama automaatselt liiklus-uudistele). Kuna ma sellest eriti puudust ei tundnud, siis lülitasin välja ning pärast seda lõppes ka hüppamine/hakkimine...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 21.08.07 19:20 Tsiteeri


Peab vaatama ja uurima. Ei tule nagu silmade ette hetkel, kas seal oligi üldse sellist nuppu (kuigi loogiliselt võttes on see igal raadiol). Raadio juhendist (saksa keeles) ei saa midagi aru. Aga mingit nuppu sai kunagi klõbistatud küll ja seepärast äkki enam ei hüppagi :P
Eks uurib homme :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 22.08.07 05:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Wygla
Kuna isa Superbil kohe esimene hooldus, siis küsiks sellist asja, et kas kellelgi on olnud raadioga sellist jama, et aeg-ajalt nagu hüppab vms (nagu kuulaks plaati, mis viskaks)?! Mingi aeg oli selline jama (Rhapsody) ning just Sky Plus'iga. Teistega nagu ei pannud tähele. Hetkel nagu pole jällegi tähele pannud, et viskaks (niipalju kui sellega muidugi sõidetud on). Samas enda Octavial mittetehase raadioga nagu polnud sellist viskamist, kuigi samal ajal kohati tundus kaa, et võib-olla natukene ja harva. Tahab raadio mingit ümberinstallimist või oli lihtsalt raadiojaama viga?!

Pärast Cosmicu poolset postitust hakkasid sinu kirjeldatud sümptomid mullegi tuttavad tunduma, mäletan, et ka minu OII Stream hakkis totakalt, kui alla kuu aega pärast auto enda valdusesse saamist Eesti peale tiiru tegema läksime. Just samamoodi Skypuss oli see, mille sisse ootamatult eetripause tekitati. Vist ka Uuno.

Eniveis - raadio oli sel hetkel tehaseseadetes ning ma võtsi selle riistapuu manuaali omale pihku, et leida rohtu seesuguse totruse vastu. Kui Cosmic soovitab Traffic maha võtta, siis ma nagu läbi roosa udu mäletaks, et sellist viga põhjustas hoopistükkis funktsioon learn (võin eksida nimetusega), mille eesmärk manuaali järgi pidi olema raadiosignaalide tugevuse võrdlemine ning ümberlülitamine selle saatja peale, kust signaal parajasti tugevam on. Nii juhtubki, et kui satud näituseks Skypussu levialas sellisesse piirkonda, kus ühe saatja võimsus hakkab raugema ning raadio näeb juba järgmist signaali (teisel sagedusel ntx), siis lülitab ta end ümber uuele signaalile. Kui aga maanteed mööda sõites kord üks, kord teine signaal tugevam on, siis raadio muudkui lällabki niimoodi.

Eniveis - minu probleemi lahendas Streami menüüs mõningate seadete OFFi keeramine, kuid kuna maha keerasin mitmeid asju korraga, siis 100% kindlalt ei julge väita, et see learn oli õige asi - vbla ikkagi Cosmicul õigus :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 22.08.07 05:50 Tsiteeri


See sageduse vahetamine on tavaraadiotel nimetuse all AF, kuid tehaseraadiol polegi sellist võimalust üldse leidnud, et seda OFF-i keerata. Nii et vahetab ise sagedusi, kuid puhtalt ja ilma tõrgedeta. Kontrollisin sagedust enne ja pärast hüppamist ning see oli jäänud samaks. Nii et seda ma siiski ei kahtlustaks, kuna mul endalgi AF funktsioon peal, kuid ei tee nagu selliseid naljakaid asju :P Aga uurima ja puurima peab siiski ;)
Aga see manual krt :mad: Peab ta just saksa keeles olema, millest midagi ei mõika. Samas nuppe klõpsides nagu ei olegi sattunud selliste asjade peale, kust saab midagi muuta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 22.08.07 06:27 Tsiteeri


:)
siit moraal, ärge kuulake igasugu totraid skaiplusse.
minu mõlemas traktoris on aftermarket raadiod ja otse teemasse sõnna võtta ei mõista. staashikamas massinas on miskine jvc ja selle af funkab probleemideta. a teises on mingi krdi philips ja see käib närvidele volüümi omatahtsi muutmisega. nii kui täistunni piiks tuleb ja uudised hakkavad, keeratakse volüümi tubliste juure ja nõks päält uudiseid lastakse jälle maha. mudu abiks asi, kuna musa on alati valjem kui jutt, a see aparaat pingutab asjaga räigelt üle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 22.08.07 06:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: diesel
:)
siit moraal, ärge kuulake igasugu totraid skaiplusse.

Ma näituseks ei kuulagi neid vabatahtsi, kuid olude sunnil tuleb päälinnast eemal, levi ääremail reisides alternatiive otsida, et mitte puhast vaikust raadiumist kuulata :D

Aga skaipuss ON totter, eriti sealne hommikune hülgemöla :cool:

A millist raadiostatsijuuni sina diesel siis kuulata soovitaksid? ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
hqs
huviline



Registreerunud 26.11.05
Postitusi: 150

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster Comfort 1,6 '07

postitati 22.08.07 07:59 Tsiteeri


täiesti teemast mööda, aga kas tehaseraadiotel on mingi signaalivõimendi vms külge poogitud või? Jäin ükshommik Maniat kuulama, mis peaks levima ~40-50km pealinnast ja vana auto raadioga (mingi philipsi junn oli vist) see ka nii oli...
Roomsteriga sõites hakkas aga levi krabisema alles Imavere kandis... :o

Uuno hüppas vanas masinas ka nii, kuidas juhtus (ka ainult tallinnas sõites), sama tegi vahest ka star fm, uuel ei ole sellist viga täheldanud.


O: Antiikset tehnikat (ürg-arvutid, lamptelekad ja -raadiod, sidetehnika jms)
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 22.08.07 09:18 Tsiteeri


osadel (uuematel) massinatel on antenni sees võimendi.

ja minu jaamavalik on pensionärile kohane, ehk siis kuulan vikkrit ja kukut ja klassikat ja vahel harva muid ka ja kui mitte mõmmigi kuulata pole ja traktori kolinat ka ei taha nautida siis kassetipesas vedeleb aegade algusest saati dingo kogumik. seda on vahel hää liigutada ja ammust noorust meele tuletada.
:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 22.08.07 21:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: diesel

kuulan vikkrit ja kukut ja klassikat ja vahel harva muid ka
:)

Oh nii palju erinevaid jaamu. Mul autos ainult üks sagedus mälusse salvestatud ja sellest piisab.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 23.08.07 08:10 Tsiteeri


minu raadiol on 6CD vahetaja mp3 toega.. see on minu raadio...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 24.08.07 17:47 Tsiteeri


Enda OII-l avastasin kah Tallinas liigeldes raadio kvaliteedi probleemid. Polnud heli puhas ja kargas igale poole. Kui kord aga Nõmmel raadiost järsku prantsusekeelset möla hakkasin kuulma, võtsin asja tõsisemalt ette.

Kõik mittevajalikud asjad OFF ja rakendusse seadus, et linnas liigeldes on ka AF - OFF. Kui maanteele juhtun siis keeran AF peale, kuigi näiteks Tartu maanteel Raadio3 kuulata AF-ga küll eriti ei saa. Suht tublisti krabiseb.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 24.08.07 19:16 Tsiteeri


Niipalju kui ma seda Rhapsody't näppisin, siis AF-funktsiooni sealt küll ei leidnud. Aga samas praegu ei hüppa ning sagedusi vahetab nii puhtalt, et arugi ei saa.

Ühel Golf V, millega sõitnud olen, oli raadioga selline jama (isegi koha peal), et nagu ei hüpanud, aga selline ebameeldiv "põksumine" oli. Kah kohati selline tunne, nagu plaat viskaks, ainult selle vahega, et kogu aeg. Rhapsody'l oli sõidu ajal ja mitte kogu aeg. Sama põksumist, nagu Golf V'l, kuulsin ma ka eelmine sügis uut makki ostes ühelt Blaupunkti uuel mudelil (Santa Cruz oli vist see mudel). Ja mitte ainult 1, vaid kõik 3, mis proovitud sai, oli selline põksumine sees. Isegi müügimees ja helispetsialist kuulis selle lõpuks ära, kui korralikult kuulama jääda :P Niisiis ei saanudki Blaukarit ostetud. Praegusel Clarionil küll sellist viga küljes pole ning heli on puhas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 61.3% - SQL: 38.7%]