Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Müüdud: Suurem ports Uusi Octaviaid, Fabiaid ja Roomstereid. 1 Superb kah. (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 5321)
kanahakkliha
huviline



Registreerunud 11.03.07
Postitusi: 5

Kasutaja on eemal


postitati 11.07.07 06:27
Müüdud: Suurem ports Uusi Octaviaid, Fabiaid ja Roomstereid. 1 Superb kah.



Terejõudu,

Varsti on pakkuda müügiks suuremas koguses vaid paar kuud kasutatud Škodasid, eriti heade hindadega.
Autod on ostetud 2007 aasta kevadel Auto100 AS-ist, hooajalisteks rendiautodeks.

(Autodega on sõitnud peamiselt turistid, ja arvamus, et "Rendiautod on kindlasti ära ruunatud" ei pea siinkohal kindlasti paika. Vastutan ise nende autode tehnilise korrasoleku eest ja sõidan ise ühe Octaviaga neist ning ei kurda mitte millegi üle :) )

Kilometraažid jäävad enamikel alla 20000 km.

Autode täpne nimekiri on aadressil:
http://www.auto24.ee/clients/europcar/used/list.php
(Vabandan et tabelis on ka teisi marke peale Škoda)

Autode liisingud lõppevad Augustis-Septembris (Hind tabelis on liisingu lõpukuupäeva seisuga), aga eelnevalt saab autosid ostusoovi korral broneerida.

Vaatama ja proovima saab tulla eelnevalt teatades.
Täpsemat infot saab telefoni / e-maili teel.

Tervisi,

Madis Unt
Europcar Estonia / OÜ Merrillmann
Tel.: +372 610 9323
Fax: +372 610 9327
Mobile.: +372 534 06764
madis@europcar.ee
Narva mnt. 7, Tallinn, Estonia, 10117


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hallvatt
huviline



Registreerunud 31.07.06
Postitusi: 169

Asukoht: Haapsalu/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia Kombi 1,3 1997

postitati 10.09.07 18:17


Selles nimekirjas on 1,2 liitrise mootoriga Roomsteri hind 160 750. Škoda hinnakirjas on 1,2 liitrise mootoriga Roomster 160 400. Ehk oskab teema alustaja selgitada, miks ta müüb mitu kuud kasutuses olnud Roomsterit 350 krooni kallimalt kui esindus?


No sellist jama on raske kommenteerida.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
stefan
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Postitusi: 230

Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Passat B8 Alltrack TSI, VW Golf TSI DSG 110kW MY2016, Yeti 1.8TSI 4x4, Karoq 4x4 TDI DSG

postitati 10.09.07 18:56


Ma pole küll teema alustaja, aga sellegi poolest julgen ma väita, et esindusest võid sa osta 1.2 liitrise mootoriga Roomsteri näiteks ka 230000EEK-i eest. Ehk siis mootori töömaht ei ole ainus mis hinna kujundab. Ja rendifirmade autod pole kunagi maksimaalselt odavad baasvarustuses käulad. Ma ei ole näinud Euroopas rendiautot, millel puuduks raadio, kesklukk, signalisatsioon, põrandamatid jms. Nagu näha kuulutusest, on nendel Roomsteritel on ka mingit sorti kliimaseade (A/C). Ehk siis mugavus maksab. Ka kasutatud auto puhul.

Offtopic: LAV-s olen kogenud rendiautot millel puudub absoluutselt igasugune mugavus. Kuid selles autos oli oma võlu ja armatuurlaud muuseas Skoda Fabialt :) Lähemalt siin: http://joburg2005.blogspot.com/2005/06/uued-vanad-autod.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hallvatt
huviline



Registreerunud 31.07.06
Postitusi: 169

Asukoht: Haapsalu/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia Kombi 1,3 1997

postitati 10.09.07 20:37


Well, ma tean, et varustuspakett võib kokkuvõttes lisada auto hinnale umbes kolmandiku. Seesama konditsioneer nt paneb basic Roomsteri hinnale 14 700 otsa.

Aga. Ütleme, et oleksin Roomsterist huvitatud. Ja surfan netis, et leida soodsamat pakkumist võimalikult hea varustustasemega. Mida ma pean siis arvama müügikuulutusest, milles pole enamat juttu kasutatud auto varustusest kui see, et tal on manuaalkast ja konditsioneer? Aga hind on pea sama, mis uuel autol esinduses. Arvan lihtsalt, et liiga kallis, eksole.

Jah, lisainfo saamiseks võiksin helistada kuulutuses toodud telefonil või kirjutada meilil. Aga ma ausalt öelda ei vaevu. Miks peaksin, kui kuulutaja pole omakorda vaevunud enamat infot kuulutusse panema? Isegi pilti pole (ehkki ma tean, milline Roomster välja näeb). Oma postitusega püüdsingi ta tähelepanu sellele juhtida, et sellise lakoonilise kuulutuse ja varustustasemega põhjendamata müügihinnaga peletatakse potentsiaalsed kliendid lihtsalt eemale.


No sellist jama on raske kommenteerida.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
hqs
huviline



Registreerunud 26.11.05
Postitusi: 150

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster Comfort 1,6 '07

postitati 11.09.07 06:34


Hallvatt - kolm Europcari Roomsterit on auto24 koos piltidega üleval :cool: ei viitsi praegu vaatama minna, kas seal varustuse kohta midagi pikemat kirjas, aga piltide peal vähemalt plekid tundusid sirged olevat :D


O: Antiikset tehnikat (ürg-arvutid, lamptelekad ja -raadiod, sidetehnika jms)
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
sckorpio
huviline

Avatar


Registreerunud 28.06.07
Postitusi: 112

Asukoht: Rae Vald
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Elegasce TDI 2,0

postitati 12.09.07 06:10


võiks olla kirjas tõesti mis varustus on ja pildid kes viitsib helistada ja küsida


Pole pahaaaa
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Hallvatt
huviline



Registreerunud 31.07.06
Postitusi: 169

Asukoht: Haapsalu/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia Kombi 1,3 1997

postitati 13.09.07 20:36


Võtan osaliselt kriitika tagasi, sest puhtjuhuslikult leidsin sellise lehekülje, kus ka pildid ja varustuse aste kirjas -- http://www.auto24.ee/clients/europcar/used/list.php. Aga ma ei saa aru, miks sellist kohe luua ei võinud.

Rääkimata sellest, et kallid tunduvad need kasutatud basic varustusega + kont Roomsterid ikkagi...


No sellist jama on raske kommenteerida.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 14.09.07 06:52


lambike süttis.
:)
ma sain just praega aru, mis sisteemidega autoüürijad raha teenivad. paistab, et autode kasutada andmine põle sugugi põhibusiness.
võite olla peris kindlad, et kui rendifirma uusi autosid ostab, siis ei räägi hinnakirja nummeritest ükski automüüja.
seega on rentijal üsna rasvane elu. ostad odavalt auto, lased teistel kirve raha eest veidike sõita ja siis müüd auto veel jupp maad kallimalt maha kui ise alul maksid.
krt, ma peaks ka ametit vahetama.
:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hqs
huviline



Registreerunud 26.11.05
Postitusi: 150

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster Comfort 1,6 '07

postitati 14.09.07 09:07


kusjuures auto24'st vaatasin just, et väga sarnaste varustustasemetega (ja järjestikuliste reg. numbritega) Roomsterid on ka Auto100'sse müüki tulnud... väheke odavama hinnaga :P


O: Antiikset tehnikat (ürg-arvutid, lamptelekad ja -raadiod, sidetehnika jms)
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 04.10.07 08:29


diesel, mis arvasid, et teenitakse selle 300 kronase ööpäeva rendiga?
oh ei :)

pakun sulle huvitava seiga:
millega teenib oma raha burksiketi McDonald's rajaja Ray Kroc.
st. ta ise väidab oma äriidee olevat milles?

gamburgerite müük see tema jaoks ei ole :)
liiga keeruliselt tulev raha.

1. Kui palju maksab Viru tänava nurgal olev McDonaldsi putka?
2. Kui palju maksab McDonaldsiga opereerija Krocile selle kinnisvara kasutamise eest renti?

Jõuame vastuseni: Kroc tegeleb ulatusliku kinnivara äriga. Burksid ei too enam ammu talle põhiraha.
Ta eelistab opereerijaid, kes rendivad ühtlasi ka tema kinnisvara.

Tegeliku papi saab Kroc, mitte see seltskond, kes palehigis gamburgereid teeb
Sestao ka need burksikettide reklaamid - kotletivalmistajast omanikuks :D
saabki omanikuks, ole vaid ettevõtlik ja pleki hesburgerile logo ja menyy eest pappi :P


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 04.10.07 16:16


mäkk on jah kaubamärgi kasutusõiguse rent.
ja tont temaga.
mu point oli, et ostad auto üksikostja hinnast odavamalt, rendid välja niikaua kui garantiiaeg kestab ja müüd siis suht uue auto peaaegu ostuhinnaga maha. kulud võrdlemisi pisikesed ja tulud potensiaalselt prisked.
ja kolmesajaga per päev saab ainult pikaks ajaks rentides.
ma annaks oma traktori palja sota eest päeva kohta kohemaid rendile.
mu teine traktor oli pea pool aastat tuttava käes sõidus. sain kaks kilo raha ja paar naftatsekki. vot seda ma nimetaks raha mitte teenimiseks. no vähemalt ei lõhkund kodanik autot.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kanahakkliha
huviline



Registreerunud 11.03.07
Postitusi: 5

Kasutaja on eemal


postitati 08.10.07 11:27


Vahepeal unustasin juba ära, et siia foorumisse ka kuulutuse üles panin.:o
Vabandan et siin informatsiooni ei uuendanud, kui auto24.ee listi kodulehel tööle sain.

http://www.auto24.ee/clients/europcar/used/list.php

Informatsiooniks niipalju, et ega rendifirma mainega sõidukeid hiljem lihtne realiseerida ei ole. Kui Octaviatega on enam-vähem läinud, siis Roomstereid ja Fabiaid ei müünud ühtegi maha.

See, et sealt kõvasti raha vahelt võetakse ja et meie uusi autosid võileivahinnaga osta saame on puha müüt
Raha tahavad sealt saada ka liisingfirma ja automüüja.

See palju sa vahelt saad teenida, peaaegu uue auto müügist sõltub ennekõike jääkväärtusest. Mida väiksem on jääk seda rohkem saad müügist teenida aga seda suurem on ka kuumakse.
Mida kõrgem on jääk seda vähem teenid müügist aga kuumakse on ka väike.
Rendifirmadel on eesmärk autosid võimelikult väikse kuumaksega saada. Seega järeldused saab igaüks ise teha.

Müük moodustab siiski suht väikese osa meie tööst ja meie põhibisnes on ikkagi rent. (Need konkreetsed autod olid võetud rendile ainult suveperioodiks, talvel nende pidamine on mõttetu kuna kliente on vähem.)

Üle maailma müüvad rendifirmad vanad sõidukid maha, kuna ettevõtte siseselt on standarditega paika pandud teatud läbisõidu ja vanusepiirangud. (Europcaris läbisõit väiksem kui 70000 km, vanus vähem kui 2 aastat) loomulikult leidub ka mõningad erandid.
Tavaliselt on rendifirmadel partner kes need autod kokku ostab ja siis ise müügiplatsil kallimalt maha müüb. Niiet, kasutatud autod Euroopast võivad suhteliselt suure tõenäosusega ka rendiautodeks osutuda.

Meie realiseerime oma autosid ise, ja kõik ostjad on teadnud, et tegu on rendiautodega. Siiamaani on kõik väga rahul olnud ja pole kelleltki negatiivset tagasisidet saanud.

Müüt, et rendiautod on igatpidi ära hooratud on vale puha. Autodega sõidavad 80% turistid, kes vaevalt, et autode lõhkumisest on huvitatud. Lisaks võetakse igalt kliendilt deposiit suurusjärgu 7000-15000 eeki, et ei tekiks tahtmist autot lõhkuda.

Mis muud ikka järgmine suvi jälle sama trall :cool:
Umbkaudu poole aasta pärast tulevad näiteks ka kümmekond Golf V-te müüki. Ja järgmisel suvel kindlasti ka igat sorti Skodasid.

Tervitades,

Madis Unt
Europcar Eesti


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hallvatt
huviline



Registreerunud 31.07.06
Postitusi: 169

Asukoht: Haapsalu/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia Kombi 1,3 1997

postitati 11.10.07 21:16


Selge. Ma püüdsin vihjata, aga ei tulnud vist välja. Ütlen siis otse: müüdavad Roomsterid olid liiga kallid. Sellepärast neist lahti ei saanudki -- lihtne. Jääkväärtust jms on küll kena arvutada, aga kui autot tõsiselt müüa soovitakse, tuleks arvestada ka turuolukorda.

Miks ma siin teemas üldse jauran, on see, et mul on plaan oma naisele Roomster osta. Endale käib mul Felicia küll. Esialgu veab ta ka mu pere ära. Seega on mu ostuplaan selline plaanimoodi plaan, mitte kindel vajadus, et kohe ja nüüd ostan. Aga selle aasta sees v-o küll. Kui leian soodsa pakkumise. Need pakutavad autod soodsad ei olnud. Kahjuks.


No sellist jama on raske kommenteerida.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
kanahakkliha
huviline



Registreerunud 11.03.07
Postitusi: 5

Kasutaja on eemal


postitati 13.10.07 12:25


ei noh igati mõistlik ju enne ostu asju arutada.

jagan hea meelega kogemusi uute autode ostmise kohapealt. mitte, et ma targutaks aga olen nende protsesside juures tükk aega olnud ja võibolla saan abiks olla.

Hinnad mis on automüüjate kodulehtedel mudelite hinnakirjades välja toodud ei ole mitte need, millega tegelikult arvestada tuleks. Rusikareegel on, et pane hinnale 10% juurde ja siis saad niiöelda miinimumvarustusega masina kätte.

Näiteks:

Roomster 1.2 Classicu baashind on hetkel 163 900.- EEK

Kohustuslikuna pead võtma:
Arkis registreerimine +esmaabi ja ohutuspakett: 3900.- EEK
Kui auto läheb liisingusse on vaja ka kaskokindlustust ning see kohustab omakorda autole paigaldama alarmi: 5900.- EEK
Ehk siis baashinnaks kujuneb tegelikult
173700.- EEK.

Edasi võiks ju autos raadio ka olla?
Odavaim variant 2800.- EEK (Ilma CD mängijata)
Kokku 176500.- EEK
See on siis selline säästuvärk :)

Meie autodel olid konditsioneerid ka 14900.-

Ehk siis kui oleksid sellise roomsteri uuena ostnud oleks kokku läinud 191400.- EEK :)

Uus auto versus 3 kuud kasutatud, ja ~15000km sõitnud auto (kusjuures kilometraas on tulnud 80% maanteesõidul turistide poolt läbi eesti-läti-leedu, mitte auklikel Tallinna tänavatel)

Hinnavahe ~30000 eeku. (Standardtingimustega liisingus võrdub see kuumakses umbkaudu 600.- krooniga ning sissemakses 3000.- krooniga)
Kasutatud masina kahjuks räägib ainukese asjana see, et garantiid ei ole auto kätte saamise hetkest mitte 3 aastat vaid 2 aastat ja 9 kuud.

Loomulikult uus auto on ikka uus ja uue auto lõhn on eriline ;).
Aga turusituatsiooni arvestades arvan, et meie müügil olnud 160 750.- EEK oli päris hea hind. Peale meie, keegi teine kasutatud roomstereid tol hetkel ei müünud. :).

Praeguseks hekteks on Auto100 need minu andmetel maha müünud. 1 on järgi hinnaga 159 900.- EEK


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 76.0% - SQL: 24.0%]