Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Skoda Kodiaq (Vastuseid: 84 | Vaatamisi: 17186)
kristjant
huviline



Registreerunud 11.10.17
Postitusi: 10

Kasutaja on eemal


postitati 03.01.19 22:04 Tsiteeri


Täna oli asja Paldiski maanteele ning sattusin juhtumisi peale esimesele kliendile tarnitud Kodiaq RS-ile. Ootas kenasti väljasõitu salongist. Meteor Gray värvi ja nägi edev välja. Igal juhul õnnitlused uuele omanikule :) Maja ees seisis ka sinine Kodiaq RS, millega kohtumise tõenäosus peaks olema kõrgem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkkoN
huviline



Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 202

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI ACT DSG 4x4 2019

postitati 10.01.19 14:20 Tsiteeri


Olen siin nüüd vahepeal jälginud autoturgu ja pean tõdema, et sobivas hinnaklassis Kodiaq TDI DSG 4x4 leida on väga keeruline, kui otsida autot kuni 30 000€ ja väikese läbisõiduga. Tänaseks on silma jäänud üks sõiduk: https://www.auto24.ee/used/2986694
Kas on keegi ehk käinud seda autot piilumas? Pole ise veel jõudnud minna, sestap küsingi.
Samuti ei ole ma peast heitnud siiski ka Superbi. Seda just sel põhjusel, et seda autot on soodsam soetada, kui Kodiaqi.


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Puuriit
huviline



Registreerunud 10.12.07
Postitusi: 218

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline

postitati 11.01.19 14:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MarkkoN
Olen siin nüüd vahepeal jälginud autoturgu ja pean tõdema, et sobivas hinnaklassis Kodiaq TDI DSG 4x4 leida on väga keeruline, kui otsida autot kuni 30 000€ ja väikese läbisõiduga. Tänaseks on silma jäänud üks sõiduk: https://www.auto24.ee/used/2986694
Kas on keegi ehk käinud seda autot piilumas? Pole ise veel jõudnud minna, sestap küsingi.
Samuti ei ole ma peast heitnud siiski ka Superbi. Seda just sel põhjusel, et seda autot on soodsam soetada, kui Kodiaqi.


Hetkel just müüki tulnud 4 erinevat 2.0 110kw 4x4 eesti ajalooga Kodiaqi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkkoN
huviline



Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 202

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI ACT DSG 4x4 2019

postitati 11.01.19 14:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Puuriit
Tsitaat:
Algselt postitas: MarkkoN
Olen siin nüüd vahepeal jälginud autoturgu ja pean tõdema, et sobivas hinnaklassis Kodiaq TDI DSG 4x4 leida on väga keeruline, kui otsida autot kuni 30 000€ ja väikese läbisõiduga. Tänaseks on silma jäänud üks sõiduk: https://www.auto24.ee/used/2986694
Kas on keegi ehk käinud seda autot piilumas? Pole ise veel jõudnud minna, sestap küsingi.
Samuti ei ole ma peast heitnud siiski ka Superbi. Seda just sel põhjusel, et seda autot on soodsam soetada, kui Kodiaqi.


Hetkel just müüki tulnud 4 erinevat 2.0 110kw 4x4 eesti ajalooga Kodiaqi


Jah, panin seda ise ka tähele. Küll aga sain täna suurepärase pakkumise ühele demo-Superbile, mille peale ma ilmselt ka välja lähen. Praegusel autol on huviline olemas ja kui ühekorra taas Skoda roolis olen, siis tuleb siia ka teema. Aitäh kõigile kaasamõtlejatele ja abistajatele!


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
boggy
huviline



Registreerunud 08.12.17
Postitusi: 81

Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq

postitati 04.03.19 16:52 Tsiteeri


Natuke siis ka kogemusi, poolteist aastat ja 90tuh km Kodiaqi roolis läbitud, garantii asju pole olnud, ühtki detaili veermikus pole vahetatud (kettad-klotsid ka ikka veel orikad), kaks jooksu rehve läbi sõidetud, mootor on enne kaht viimast hooldust ca liitri õli juurde tahtnud, väga ei põe, sõidustiil ka vastav. Kalla ja talla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MartinM
huviline



Registreerunud 07.02.18
Postitusi: 12

Kasutaja on eemal


postitati 05.03.19 20:18 Tsiteeri


Mitme kilomeetri peale ta liitri õli juurde küsib?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
boggy
huviline



Registreerunud 08.12.17
Postitusi: 81

Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq

postitati 05.03.19 21:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MartinM
Mitme kilomeetri peale ta liitri õli juurde küsib?

ca 13000 oli seekord, vahetult enne hooldust, eelmine kord suht sama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
boggy
huviline



Registreerunud 08.12.17
Postitusi: 81

Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq

postitati 28.09.19 18:35 Tsiteeri


Kuna ilmselt kasutan oma Kodiaqi rohekm, kui enamik siinsetest kasutajatest, siis võibolla pakub kellelegi huvi kuidas masin kestab. Nüüdseks läbitud natuke üle 120000 km, 110tuh pealt vahetasin esimesed ja 120tuh pealt tagumised klotsid. Ühtegi teist kuluosa peale tavahoolduste pole vaja olnud, garantii asju pole ka olnud.
Kohe-kohe saab garantii läbi (2 a saab täis), lähen ilmselt rääkima mootori müra teemal (võrreldes uue masinaga on mootor muutunud lärmakamaks, vb summuti lekib kuskilt vms), samuti ei ole päris rahul käigukasti tööga, sest D režiimis laseb tihti pöörded häirivalt madalale (1200 ja vahel isegi alla selle), kust kiirendama hakates masin väriseb ja ei taha aru saada, et sellel pöördel jõudu pole ja peaks käiku vahetama, tahab natuke tugevamat gaasivajutust, siis aga kipub kaks käiku vahetama. S režiimis sellist jama vähem, aga huvitavalt kombel S režiimis ei hoia kogu aeg ühte käiku kõrgemal, kui tavarežiimis, uuel autol hoiab, oli pool päeva asenduseks täpselt samasugune kombinatsioon, esindus ütles, et see normaalne, aga tegelt ei ole ju...
Ma ei teagi, mis ma tegema peaks, kui ma tunnen, et asi pole korras, aga esindus ütleb, et kõik ok. Peale garantii lõppu vb räägivad teist juttu, samas loodan, et nii silmakirjalikud ei olda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Helmer
huviline



Registreerunud 04.02.15
Postitusi: 100

Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III 1.2 TSI 7-k DSG

postitati 28.09.19 19:04 Tsiteeri


Sa proovi neid vastuseid kirjalikult saada. Pärast on hea kasutada kui esindus peakski siga mängima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ats87
huviline



Registreerunud 02.03.09
Postitusi: 6

Kasutaja on eemal


postitati 10.12.19 06:26 Tsiteeri


Ei hakanud uut teemat tegema. Aga kui keegi või kellegi tuttav või tuttava tuttav plaanib oma 2,0TSI 4x4 DSG Kodiaqi müüa, võib mulle kirjutada. Otsin hetkel omale ühte, võiks olla vähemalt elegance varustusega.
Hetkel a24 hea varustusega eksemplaridest suht lage.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 50.0% - SQL: 50.0%]