Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Skoda Superb 1.4TSI DSG 2017 (Vastuseid: 33 | Vaatamisi: 12334)
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 28.11.17 08:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: markus
Mul on parem - niikaua kui tööandja kütuse ostab, pole vahet kas liiter-kaks rohkem või vähem. Kui näidik märku annab, siis pööran tanklasse.
Urmas vist ise endale tööandja, siis on olukord tiba teine jah.


Mul üks auto isiklik ja teine perefirmas,nii et jälgin mõlemat. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rraivo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.02.17
Postitusi: 73

Kasutaja on eemal

Auto: Skodiaq Sportline

postitati 04.05.18 06:19 Tsiteeri


Äsja siis pea 30K kellale visanud ja teine hooldus ka tehtud. Lisaks tavapärastele töödele tehti ka üks tehasepoolne recall e tulede lisaregull.

Veidi närvesöövaks kujunes asjaolu, et hoolduse aja saamine võttis pea 3 nädalat :o
Seda nii Laagri kui Paldiski mnt esinduse puhul. Ehk siis pidi üpris hoolikalt jälgima et üle välba ei sõidaks.
Lubatud on 1000km või 1 kuu hooldusest.

Sel korral käisin Tallinna esinduses. Hinnapoliitika oli pisut parem, aga üldine teenindus ja selle kvaliteet oli veidi tagasihoidlikum. Nt oli töömees oma istmekile mul autosse jätnud :)
Positiivne aga see et teenindus oli juba 7.30-st avatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
maxe
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.06.15
Postitusi: 78

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia Monte-Carlo TSI

postitati 04.05.18 08:05 Tsiteeri


Oooh... :o see ikka päris pikk oote aeg

võibolla mingi taksopargi ports ees ehk vms

Ise pole Tallinna esinduses üle ühe ööpäeva pidanud ootama kui tegu tava hooldusega, aga mul nii väike auto et mahub vahele kuskile võibolla :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alfonso
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Postitusi: 182

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III 1,4TSI L&K

postitati 04.05.18 10:08 Tsiteeri


Ma nagu sain alles garantiiaja küll Laagri soodasse kiiremini kui 3 nädalat ..... Ja veel oli mitmetunnine töö.

Ega sa rraivo pole mõnda sekretärineiut seal hiljaaegu kurja pilguga vaadanud, et mingisse musta nimekirja sind pandud?:P:P:P

Aga ilma naljata võivad praegu hoolduse ajad olla pikemad, kuna linnapildis on veel väga palju talverehviga sõiduvahendeid. Ma arvan, et esindused on praegu lihtsalt rehvivahetajate all lookas ja varsti hoolduseaegade saamine stabiliseerub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rraivo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.02.17
Postitusi: 73

Kasutaja on eemal

Auto: Skodiaq Sportline

postitati 04.05.18 13:34 Tsiteeri


Justkui ei ole kedagi kusagil provotseerinud :D
Aga ühel tuttaval äsja oli sama teema, et alla 2ndl põhimõtteliselt lootust löögile saada ei ole.

Muidugi kui jälgida mis autosid Eestis väga palju müüakse, siis polegi imestada et järjekorrad na pikad on :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
frequency
huviline



Registreerunud 04.06.09
Postitusi: 78

Kasutaja on eemal


postitati 04.05.18 14:46 Tsiteeri


See on iga rehvivahetushooaeg suht igal pool nii, natuke aega on pikemad järjekorrad ja siis tõmbab tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rraivo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.02.17
Postitusi: 73

Kasutaja on eemal

Auto: Skodiaq Sportline

postitati 08.03.19 13:28 Tsiteeri


Vahepeal sai siis 45tkm hoole tehtud.
Ja ühtlasi oli esimene garantiitöö :) Bensuluugi vahetus;) Pidi u 20x lõgistama ennem kui korralikult kinni haakis ning esinduses seda kurtes öeldi et no problemo, läheb vahetusse.

Muus osas - olen heietanud ja kiibitsenud 7 kohalisi liikureid. Emotsiooni ajel jõudsin isegi oma auto vahepeal müüki panna ca nädalaks-pooleteiseks.
Proovisin esmalt Kodiaqi aga tuleb tunnistada, et kombo 2.0diisel 6DSG ja 4x4 ei asutnud minu hinnangul väga hästi ühte jalga. St mootor ja kast ei olnud mu meelest nii hästi omavahel sümbioosis kui nt seda on nt mu superbil 7k dsg. Ei taha kuidagi halvustada Kodiaqi, aga üldine fiiling autos ei tekitanud pöörast soovi Superbi võtmeid esindusse jätta et uue parketikaga sealt välja sõita.

Siis olin juba üsna lähedal Sharani vormistamisele (kasutatud, ca 2015-2016a) aga ka see jäi katki.

Kuna käisin äsja perega Norras suusatripil siis midagi pole öelda, auto ikka nii meeldib et ei raatsi sellest veel loobuda. Kui siis ehk facelifti vastu :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkkoN
huviline



Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 202

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI ACT DSG 4x4 2019

postitati 08.03.19 14:28 Tsiteeri


Ma ei taha siin nüüd mingit saage käima tõmmata, aga Hondal on ka 7-kohaline CR-V varsti müüki tulemas...Noh, et nagu võrdluseks või nii mainin. :P
Aga vaimustuse osas jagan sinu seisukohta- olen ise samuti selle aparaadiga nii rahul, et kui keegi küsiks, et millal vahetama hakkad, siis ilmselt ei oskakski midagi öelda. :)


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rraivo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.02.17
Postitusi: 73

Kasutaja on eemal

Auto: Skodiaq Sportline

postitati 07.10.19 06:58 Tsiteeri


Peale hoolduste info polegi nagu midagi kirjutada :)
Et siis sai 60tkm hoole tehtud. Kõik tibens-tobens. Kuigi kuigi, üle lamava "politsei" sõites oli viimasel ajal kuulda mingit kääksumist.
Selle vastu esinduses leiti rohtu "spetsiaalse tehase soovitatud määrdega", millega puksid / õõtsad kokku tehti. Nüüd jälle hea.


Ja mis seal salata, peas ikka vaikselt kerib mõte liikuda millegi suurema ja kõrgema peale. Seega kel huvi ja soovi super Superbi endale soetada, kirjutage mulle postkasti :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.0% - SQL: 56.0%]