Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kasko- ja liikluskindlustus škoda fabia 70kW 2017 (Vastuseid: 17 | Vaatamisi: 3364)
greebu
huviline



Registreerunud 05.06.17
Postitusi: 2

Kasutaja on eemal


postitati 05.06.17 15:24 Tsiteeri
Kasko- ja liikluskindlustus škoda fabia 70kW 2017



Tere!
Plaan soetada uus fabia, 70 kW. Sain täna liisingu pakkumise koos liiklus- ja kaskokindlustuse pakkumisega. On see reaalne, et kasko aastamaks on 413 euri (34 euri kuu) ja liikluskindlustuse kuumaks 22 euri (aastamaks 271 euri). Väheke palju ei ole või? Või on kõrgem hind tingitud sellest, et pakkumist pole tehtud konkreetsele registrimärgile vaid "ei tea autonumbrit" päring.
Skodas räägiti, et kasko on umbes 22-25 euri. kuu ..
Mida oskate kommenteerida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
varemax
huviline



Registreerunud 14.10.10
Postitusi: 4

Kasutaja on eemal


postitati 05.06.17 20:58 Tsiteeri


Täiesti realne.
Kindlustuse makse sõltub paljudest asjadest nagu ka kasko.
Kasko puhul siis näiteks mingid lisatasud, liikluskindlustus puhul näiteks omaniku sõidu staaz ,omaniku vanus, maakond kus auto registreeritud.. jms veel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
maxe
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.06.15
Postitusi: 78

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia Monte-Carlo TSI

postitati 05.06.17 23:13 Tsiteeri


Tundub küll, et kindlustus ei pea su vanust/sõidustaazi piisavaks või midagi sellist...

Üldiselt jah Fabia kaskokindlustus seal 20-25 euri kuu, liikluskindlustus 120-150 aasta.
Huvipärast vaatasin enda andmetega 2017 70kw Fabia pakkumisi, kaskoks tuli 22euri kuu ja liikluskindlustus 130 euri.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
greebu
huviline



Registreerunud 05.06.17
Postitusi: 2

Kasutaja on eemal


postitati 06.06.17 05:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: maxe
Tundub küll, et kindlustus ei pea su vanust/sõidustaazi piisavaks või midagi sellist...

Üldiselt jah Fabia kaskokindlustus seal 20-25 euri kuu, liikluskindlustus 120-150 aasta.
Huvipärast vaatasin enda andmetega 2017 70kw Fabia pakkumisi, kaskoks tuli 22euri kuu ja liikluskindlustus 130 euri.

No vot, see tundub reaalne... load olnud kohe 7 aastat, ühtki avariid ega rikkumist pole esinenud... kas siis tõesti see et olen tallinnasse sisse kirjutatud lööb hinna nii kõrgrks? Hetkel sõidan 2008a toyota aurisega, millel nt liikluskindlustus 6 kuud 28€, kaskot pole, ei oska võrrelda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 06.06.17 06:50 Tsiteeri


Kui on pakkumine koos liisingupakkumisega, siis ma saan aru et pank vahendab seda kaskopakkumist? See ongi kirves. Mulle näiteks kasutatud superbile kunagi pank ise arvas, et ca 45 euri on mõistlik kasko pakkumine. Aga võtsin ise Seesamist ja sain 30ga.


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
alarallin
huviline



Registreerunud 25.10.07
Postitusi: 193

Asukoht: Kiili
Kasutaja on eemal

Auto: Fiesta ST 210HP

postitati 06.06.17 06:53 Tsiteeri


Mõistlik on võrrelda kõigi kindlustusfirmade pakkumisi. Tavaliselt on seal suur hinnaerinevus.
Kui ma nüüd õieti aru saan, siis on hetkel saadud pakkumine eeldatavast ainult 10€ kallim kuus. See pole ju suur summa mille pärast nutta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KaruMaru
huviline



Registreerunud 28.10.15
Postitusi: 9

Kasutaja on eemal

Auto: Superb Combi 1,4TSI

postitati 06.06.17 07:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: greebu
Tsitaat:
Algselt postitas: maxe
Tundub küll, et kindlustus ei pea su vanust/sõidustaazi piisavaks või midagi sellist...

Üldiselt jah Fabia kaskokindlustus seal 20-25 euri kuu, liikluskindlustus 120-150 aasta.
Huvipärast vaatasin enda andmetega 2017 70kw Fabia pakkumisi, kaskoks tuli 22euri kuu ja liikluskindlustus 130 euri.

No vot, see tundub reaalne... load olnud kohe 7 aastat, ühtki avariid ega rikkumist pole esinenud... kas siis tõesti see et olen tallinnasse sisse kirjutatud lööb hinna nii kõrgrks? Hetkel sõidan 2008a toyota aurisega, millel nt liikluskindlustus 6 kuud 28€, kaskot pole, ei oska võrrelda.


Tähtis ei ole kui kaua on load olnud vaid kui kaua on mõni masin sinu nimel olnud. Ise sõitsin 10a isa nimel oleva autoga ja siis kui vormistasin auto oma nimele tuli liikluskindlustus üle kahe korra suurem kui varem. Nüüd on 5aastaga makse vähenenud ja on enamvähem 2x väiksem kui alguses (kui mitte arvestada üleüldist hinnatõusu).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
varemax
huviline



Registreerunud 14.10.10
Postitusi: 4

Kasutaja on eemal


postitati 06.06.17 08:19 Tsiteeri


Näiteks võin ka öelda,et hetkel 2007a roomsteri 77kw tdi kasko maksab mul 25e sentidega ja liikluskindlustus 58 aasta. Kõik läbi panga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Raigo1
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.16
Postitusi: 66

Kasutaja on eemal

Auto: Cupra st300 4drive

postitati 06.06.17 10:57 Tsiteeri


Jõhkrad liikluskindlustused teil. Mul rs 162kw ja aasta umbes 90€


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
maxe
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.06.15
Postitusi: 78

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia Monte-Carlo TSI

postitati 06.06.17 11:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raigo1
Jõhkrad liikluskindlustused teil. Mul rs 162kw ja aasta umbes 90€


Oletan et ei sa ei asu liiklusregistri andmete järgi Tallinn/Harjumaa (või noh mõnes suuremas linnas) :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Raigo1
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.16
Postitusi: 66

Kasutaja on eemal

Auto: Cupra st300 4drive

postitati 06.06.17 12:12 Tsiteeri


Jaa seda küll jh. Aga et see vahe nii suur on. Kw topelt ja veel pealegi, see mõjutab ju ka, aga ilmselt mitte siis nii palju :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kempi
klubiliige



Registreerunud 06.12.13
Postitusi: 37

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia 1.8 TSI DSG

postitati 07.06.17 10:13 Tsiteeri


Ei ole just kõige odavama killast pakkuja juures tehtud, aga minu andmetega liikluskindlustus Tallinnas 90.- EUR aasta ja kasko 16.- EUR kuu (192.- EUR aasta).

Makstud staaži nii kasko kui ka liikluskindlustuse puhul on ca 10-11 aastat...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indrekp
huviline



Registreerunud 08.09.11
Postitusi: 165

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1.4 TSI Ambition Plus (ex) ; Karoq 1.5 TSI DSG Ambition 2WD (müüdud); Peugeot 5008 Allure (2020), 96kW diisel, autom

postitati 07.06.17 11:25 Tsiteeri


90kw, selle 6 aasta jooksul on liikluskindlustusmakse muutunud 120 eur > 43 eur (RSA>IF>PZU) viimastel aastatel kasko olnud 225-290 eur aasta ehk 21-24 eur kuu (IF), alguses oli ka 46 eur kuu (RSA).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vamps
klubiliige



Registreerunud 17.03.14
Postitusi: 125

Asukoht: Tallinn/Nõmme/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: O3 1.8TSI

postitati 07.06.17 12:02 Tsiteeri


https://hermes.lkf.ee/
Siit saad päris hea ülevaate, mis hinda mingi kindlustusfirma pakub.
Kindlustusfirma jaoks pole oluline kus elad või viibid, neile on oluline rahvastikuregistri järgne sissekirjutus. Ehk et kui elad Tallinnas aga oled "sisse kirjutatud" Hiiumaale (kas oled seal ülesse kasvanud ja kolinud pealinna, kuid pole elukohta registris muutnud või mis iganes muul põhjusel), siis on ka odavam kindlustus.
Ma ei tea küll hetke seisu aga kui mingi aeg tagasi oli Tallinna ja Põlva kindlustusmake erinevus ikka päris suur.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Helmer
huviline



Registreerunud 04.02.15
Postitusi: 100

Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III 1.2 TSI 7-k DSG

postitati 07.06.17 14:59 Tsiteeri


Mul on Põlvamaal 2015a Octavia kasko 31€ kuus ja tavakindlustus oli 42€ aasta.
Sain tavakindlustuse sooduskampaania ajal - muidu tahavad 50-65€ aastas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
roosteuss
huviline



Registreerunud 06.03.16
Postitusi: 101

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Yeti Elegance ja mõned saksa autod

postitati 07.06.17 18:46 Tsiteeri


Aga on ju erinevate kindlustuskaitsetega ka kaskod,ühel autol võib ühe kindlustus pakkuja juures olla nii 21euri kuu kui 28 euri,vähemalt minul oli.Kõik oleneb mida valid.Peale nende käest raha küsimist tahtsid järgmisel aastal juba suuremat maksu saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
miilits
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.09
Postitusi: 50

Kasutaja on eemal

Auto: v6 142kw atm 4motion, e91 330xd, b7 4mo

postitati 08.06.17 16:41 Tsiteeri


mul lugu selline:
Masin läks dnbliisingusse, algul vormistamise ajal oli kõik hinnad jutud normaalsed. Tegin kodutöö teiste pakkujatega ja tõesti oli tingimuste ja hindadega norm pakkumine. Leping tehtud ning kui esimene aasta lõppema hakkas, siis saadeti uue ehk teise aasta pakkumine, mis ootab. Sealne kasko hind oli ikka 1,5x suurem ja sellest tõstsin kisa. Ütlesin, et valin midagi muud ja kui olin sobiliku leidnud, mille info neile edastasin, siis sain vastuseks, et kõigepealt dnb liisingul mingi oma nö maakler, kelle kohustusest lahti saamiseks pean avalduse tegema ja veel mingi trahvimäära v lepingu muutmise maksma, 50-100 euri oli. Siis võtsin oma kindlustusmaakleriga ühendust, kes mul muud kindlustused teeb ( kodu, elud, teise auto kasko ja liiklus) ja uurisin temalt hindade kohta, ütleski, et dnb omal maakler, kes lisab nt temalt saadud pakkumisele oma % ja siis saadavad edasi. Ehk räige lambi teema. Raiusin mitu nädalat ja lõpuks sain nendelt sama pakkumise, mille mul oma teiste kindlustuste haldur tegi. Ehk siis enne uuri ka kindlasti järgi, kuidas hilisematel aastatel vahetuse asi on. Tore on küll, kui kõik ühel arvel, aga hinnad on kõrgemad, kui eraldi võtta. Minul siis dnb liising ja seesam kasko/liiklus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
unevenbog
klubiliige



Registreerunud 09.03.17
Postitusi: 7

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia III 1.0 TSI

postitati 08.06.17 21:02 Tsiteeri


SEB pank (PZU kindlustus) pakkus küll normaalseid kindlustusi. Uue Octavia 85kw aastamakse 72eur ja kasko kuu umbes 28. Auto tallinnas arvel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.0% - SQL: 49.0%]