Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Rapid ebamugavad istmed. (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 2645)
robert87
huviline



Registreerunud 09.05.17
Postitusi: 2

Kasutaja on eemal


postitati 09.05.17 18:34 Tsiteeri
Rapid ebamugavad istmed.



Tere!
Sai omale soetatud Skoda Rapid. Kõik on justkui ilus ja tore,aga peale pikka otsa(Tallinn-Tartu-Tallinn) jutti sõites no mitte ei suutnud endale mugavat asendit leida,ning kael jäi ikka vägagi valutama!Nüüd juba ka väiksema otsa peale kael nii kange ,et jube.

On kellelgi veel Rapidis selja/kaela valu esinenud. Või olen tõesti ainuke?
Olen proovinud patju toppida nii perse alla kui selja taha,no juskui korraks oleks parem,kuid siiski mitte!
Kasutasin parralleelselt ka Golf 5 no hoopis teine asi ei väsi isegi ammugi mingi kaela valu! Olen ennegi omanud mitte just luks autosid ( Golf 3, Audi 80 jne) No krt ei ole mitte ükski neist miskit valutama pannud!
Olen mõelnud lausa istmete vahetuse peale,kuid mis istmed sinna sobiksid? Isegi Skoda tehasesse kirjutasin nemad ei saa mulle vastata väidetavalt kes meili sai ei tea,aga teiste kontakte ta jagada ei tohi (jube kummaline muidugi)
Huvitav kas Golf 5 omad läheks? Kindlasti vist istmete vahetusel on omad agad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
maxe
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.06.15
Postitusi: 78

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia Monte-Carlo TSI

postitati 09.05.17 19:43 Tsiteeri


Äkki pole asi üldse istmetes vaid üldine sõidu asend mis ei sobi?

"Ametlikest istmetes" on veel võimalik Monte Carlo või lisana olevad onyx/gray sport istmed panna :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
odnor
huviline

Avatar


Registreerunud 10.09.08
Postitusi: 49

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1,2DSG

postitati 10.05.17 05:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: maxe
Äkki pole asi üldse istmetes vaid üldine sõidu asend mis ei sobi?

"Ametlikest istmetes" on veel võimalik Monte Carlo või lisana olevad onyx/gray sport istmed panna :D


on ikka istmetes, rapid ja ka fabia on väga ebamugav, oleks aidanud a:osta sportistmed, b: teise ....


kõik mida oskad on lihtne
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kkaurkk
huviline



Registreerunud 12.06.15
Postitusi: 41

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Fabia Combi 1.2 TSI

postitati 10.05.17 15:29 Tsiteeri


Ei tea, mis ebamugav see Fabia on. Olen päevaga ka 1000 maha sõitnud ise sangas ja ei mingeid valusid ega probleeme.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 10.05.17 20:27 Tsiteeri


Ma ei oska ka Fabia istmete kohta suurt midagi laitvat öelda.Elegance varustuse istmed(kui nad on teistusgused,aga ilmselt pole) on igati mugavad.
Ma küll vähe sellega sõitnud,aga mina oma 179cm pikkuse juures leian mugava asendi.Nimmetugi võiks olla,aga saab ka ilma.Peamine häda,mis selja-kaela haigeks teeb on liiga kaldus seljatugi,siis tekib kaelale suur pinge.
Kunagi olin seljaga hädas ja arst-kiropraktik küsis esimese asjana mis asendis seljatugi on?Käskis püstisemaks keerata ja ma tegin nii ning sõidan siiani nii.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 11.05.17 06:44 Tsiteeri


Elegance võivad olla paremad istmed küll, eriti kui on el. reguleeritavad.
Aga üldiselt olen ka nõus, et Škoda toolid on parajad taburetid, kui kunagi müügiplatsil esimest korda proovisin, sain hoobilt aru, miks see auto on uuena poole odavam kui mõni teine. Aga pika peale olen harjunud ning korduvalt ka sõiduasendit vahetanud ja saan hakkama.
Rapidi kõige ligem sugulane on Seat Toledo, äkki sealt leiab miskit, mis sobib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
maxe
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.06.15
Postitusi: 78

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia Monte-Carlo TSI

postitati 11.05.17 10:01 Tsiteeri


Polo 5 vist peaks ka äkki sobima, kuna näinud pilte gti istemtest fabia sees ja rapid istmed pole just väga palju erinevad ?

Kui otsida siis jah teistele A05 platvormi autodele tasuks pilk peale visata Ibiza 4, Toledo 4, A1, Polo 5, Fabia 3


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
robert87
huviline



Registreerunud 09.05.17
Postitusi: 2

Kasutaja on eemal


postitati 12.05.17 13:46 Tsiteeri


Rapid mul siis ostetud mitte uus vaid kasutatud, kohe kohe saab 4 aastaseks!
Käisin esinduses istumas sealsetes Rapidites no krt hoopis parem,enda omasse kohe kui istud tunned ,et miski on ikka väga valesti ja kael on pinges kuidagi!

Mul Ambition. Esinduses oli neid kaks üks kah Ambition ja teine vähe kangem(ei tea neid nimesid)

Proovisin ka kõrvalistuja istet endal ja see kah hoopis teine värk,juhiiste vajuks justkui "auku"(lohku?)

Kardan,et seal miski porolloon ära väsinud või mingi vedru väsinud/lahti?

Sai helistatud ka Skodasse panid mulle aja,lubasid vaadata katsuda äkki saab ,kui miskit tõesti läbi garantiisse surada!

Tuli veel meelde,et olen sõitnud päris pikki reise nt. Ford Fiestaga 98a. Ning Dacia Loganiga Riiga ja tagasi no pole mingit probleemi olnud! Ja need pole kohe kindlasti mitte mugavad autod :)


Aga kui miskit ei muutu siis peab istet vahetama hakkama, jubedalt tahaks Golf 5 oma sisse surada,kuid see vast ei istu?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 15.05.17 07:10 Tsiteeri


Äkki siis jah eelmine omanik väga kerekas olnud :P Isegi kunagi sellist kasutatud autot pidanud, mis muidu tip-top, aga keskel käetugi pooleks, juhiukse käetugi pooleks, istmesoojenduse põhi katki, iste ise kah kuidagi aukus...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 50.2% - SQL: 49.8%]