Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Skoda Octavia vRS 2007 a_rem (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 3085)
a_rem
huviline



Registreerunud 06.07.15
Postitusi: 5

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: vRS

postitati 21.12.15 12:06 Tsiteeri
Skoda Octavia vRS 2007 a_rem



Tere klubilised

Aega läks, kuid nüüd sai end kätte võetud ning kirjutan enda autost ka Teile.
2015 juuni sai soetatud endale esimene Skoda ning valikus oli ainult RS(147kw). Peale mõningaid otsinguid leidsin endale sobiva. Puhta ja korraliku ajalooga ning mõistliku läbisõiduga(155t). Enne ostu sai autole teostatud ostueelne kontroll Laagri Skoda esinduses. Kuna kontroll oli väga põhjalik siis pisivigu leidus, kuid ei midagi hullu, kuid siiski andis põhjust hinnasula küsida.

Tänase päeva seisuga olen läbinud ca 12000km ning seda täiesti murevabalt. Võib öelda, et õnnestunud ost :) 157t pealt vahetasin Mobili õli Castroli vastu. Miks vahetasin ise õli ühelt teisele? Seda seepärast, et 135t ja 150t hooldus teostati mitte esinduses vaid mujal ning seal valati sisse Mobili õli, mida aga minust antud valdkonnas targemad mehed ei soovita kasutada RS`des.
165t pealt käis auto esinduses hoolduses, mille käigus vahetati ära ka kulunud tagaamordid ning läbilöögipuksid.

Kõige suuremaks pettumuseks enne ostu sai see, et minust eelmine omanik oli teinud kaks eelnevat hooldust mitte esinduses vaid TOP****s ning tänu millele auto kaotas koheselt keregarantii. Keretöid aga auto vajas, kuna mõlemas tagumises tiiva nurgas ning ühel karbil oli väike rooste sees. Küsisin ja suhtlesin veel pikalt esindusega antud teemast mille peale nad vabandasid ning kuigi nad mõistsid mu probleemi nad siiski ei saanud mind täies ulatuses aidata.
Aitasid nad mind aga niipalju, et tegid pakkumise millest ei olnud aga minul enam võimalik loobuda ning nüüd tänasel päeval ongi auto keretöödes :) Siinkohal kiidan ja tänan Laagri Skoda esindust ning nende töötajaid! (Y)

Välimuse poolelt peale udutulede, parktulede ning nr tulede pirnide vahetuse ma suurt midagi muutnud/vahetanud veel ei ole.
Tuleval aastal on plaanis teostada mõningad muudatused tehnikas kuid eks sellest siis juba jooksvalt sab kirjutada.

Fotod:

http://www.upload.ee/image/5418794/136.jpg
http://www.upload.ee/image/5418807/AdobePhotoshopExpress_96ad45aa23d44c349315a2d3a1947417.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 21.12.15 12:41 Tsiteeri


Ilus värv ja auto näeb igati kena välja ka.
Mis sellesse mujal hooldusse puutub,siis üks kõik kus hoolduses käimine, ei katkesta kohe kindlasti garantiid mitte millelegi.
Pigem ei käinud eelmine omanik lihtsalt teatud,ettenähtud ,aja takka kere ja värvkatte olukorda näitamas.Ja tegelikult on ka siin ilmselt veel vaidluse kohti.
EU tarbijakaitse reeglite järgi võid oma autole hooldusi ka ise kodus teha.Pead ainult kasutama OEM osasid(ostu dokument peab olema) ja pidama päevikut teostatud töödest ja järgima tootjapoolset hooldus juhendit.Kui käid kuskil hooldust tegemas,siis peab see olema tehtud lihtsalt vastavalt tootjapoolsetele juhenditele ja tööde teostaja firma ,peab omamama kvalifitseeritud töötajaid ja tegevus lube.
Sel teemal on Silberauto isegi kohtus kunagi ära saanud.Teema oli küll veokitega,aga vahet pole,reeglid on kõigile ühed.
Garantii võib üldjuhul katkestada ainult omavoliline ümberehitus,hoolduse üldse mitte tegemine ja muu taoline tahtlik auto kahjustamine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
a_rem
huviline



Registreerunud 06.07.15
Postitusi: 5

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: vRS

postitati 21.12.15 13:27 Tsiteeri


Tänan! Autot on tõesti hästi hoitud ning ka hooldatud. Loomulikult üritan jätkata sama joont :)
Tõsi, nii oli. Viimane esinduses käik toimus 2013 ning 2a hiljem läksin mina. Tänan täpsustamast, keregarantii kadus kuna omanik ei käinud autot ette näitamas esinduses kus nad oleksid saanud koheselt rooste probleemile jaole.
Kusjuures sellest EU seadusest kuulsin ma alles hiljuti saatest "Fifth gear" kus üks saatejuhtidest teostas ise uule Fordi hoolduse ning rääkis sama juttu :)
Siiski tänu nendepoolsele heale pakkumisele ei näinud vaidluseks enam mõtet ning võtsin vastu mis pakuti :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaagok
huviline

Avatar


Registreerunud 20.10.15
Postitusi: 14

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III FL, 1.4DSG, 2017a.

postitati 21.12.15 14:14 Tsiteeri


Väga kena isend . Olen paarkorda näinud linnas seda ühest kortermaja hoovist sisse-välja liikumas. Elan suhteliselt lähedal ja lihtsalt pidin ära mainima, et mu wannabe RS tiivaga octavia on peaaegu samasuguse numbri kombinatsiooniga.
http://www.upload.ee/image/5419076/IMG_20151003_145350.jpg
Sorry offtopicu pärast. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
a_rem
huviline



Registreerunud 06.07.15
Postitusi: 5

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: vRS

postitati 21.12.15 15:16 Tsiteeri


Reg. number on küll väga sarnane, aga kahjuks mina Sinu autot pole küll märganud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuzmits
huviline



Registreerunud 26.06.14
Postitusi: 19

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Alltrack 2,0TDI 130kw DSG 4 MOTION

postitati 25.12.15 13:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaagok
Väga kena isend . Olen paarkorda näinud linnas seda ühest kortermaja hoovist sisse-välja liikumas. Elan suhteliselt lähedal ja lihtsalt pidin ära mainima, et mu wannabe RS tiivaga octavia on peaaegu samasuguse numbri kombinatsiooniga.
http://www.upload.ee/image/5419076/IMG_20151003_145350.jpg
Sorry offtopicu pärast. :D

Sinu auto pilti vaadates ütuleks sumpsitoru järgi, et su wannabe on 1.9 tdi :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaagok
huviline

Avatar


Registreerunud 20.10.15
Postitusi: 14

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III FL, 1.4DSG, 2017a.

postitati 27.12.15 19:30 Tsiteeri


Sellepärast ütlesingi wannabe, et ilmselgelt arusaadav, et keegi on sinna niisama selle tiiva külge pookinud. stanged ju ka valed ja muidugi on tegemist 1.9 diisliga :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
a_rem
huviline



Registreerunud 06.07.15
Postitusi: 5

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: vRS

postitati 29.12.15 14:17 Tsiteeri


Vahetult enne Jõule sain auto keretöödest kätte! Töö viisakas ning mina olen rahul :)
Üks väike error on esinenud nüüd kahel korral, nimelt püsikas ei taha tööle hakata. Arvatavasti sama viga mis oli kasutajal "nokkloom" seega tänud talle õpetuse eest ning millalgi võtan töö ette :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alarallin
huviline



Registreerunud 25.10.07
Postitusi: 193

Asukoht: Kiili
Kasutaja on eemal

Auto: Fiesta ST 210HP

postitati 30.12.15 12:01 Tsiteeri


Kas auto värviti Laagri esinduses, või viidi mujale värvimisse? Ma tegin keregarantii tööd paar aastat tagasi Tallinna esinduses ja seal viidi auto kuhugi mujale värvimisse. Sel ajal kahjuks Laagri esindust veel polnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SkodaRS
huviline



Registreerunud 15.11.15
Postitusi: 24

Kasutaja on eemal


postitati 02.01.16 15:52 Tsiteeri


Ei laagris ei ole ka oma kereosakonda.

Tsitaat:
Algselt postitas: alarallin
Kas auto värviti Laagri esinduses, või viidi mujale värvimisse? Ma tegin keregarantii tööd paar aastat tagasi Tallinna esinduses ja seal viidi auto kuhugi mujale värvimisse. Sel ajal kahjuks Laagri esindust veel polnud.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
a_rem
huviline



Registreerunud 06.07.15
Postitusi: 5

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: vRS

postitati 04.01.16 10:12 Tsiteeri


Täpselt nii, jäi täpsustamata. Laagri esindusega suhtlesin ning sinna ka auto toimetasin. Sealt edasi nad transportisid auto nende endi koostööpartneri juurde.

Tsitaat:
Algselt postitas: SkodaRS
Ei laagris ei ole ka oma kereosakonda.

Tsitaat:
Algselt postitas: alarallin
Kas auto värviti Laagri esinduses, või viidi mujale värvimisse? Ma tegin keregarantii tööd paar aastat tagasi Tallinna esinduses ja seal viidi auto kuhugi mujale värvimisse. Sel ajal kahjuks Laagri esindust veel polnud.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.0% - SQL: 38.0%]