Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Android Auto & Smart Link (Vastuseid: 84 | Vaatamisi: 32019)
Helmer
huviline



Registreerunud 04.02.15
Postitusi: 100

Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III 1.2 TSI 7-k DSG

postitati 05.08.19 15:51 Tsiteeri


Mul android 9 ja android auto versiooniks (apkmirror.com lehelt - automaatselt uuendust ta ei saa) 4.5.592853 1. augusti kuupäevaga


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Nuustak
huviline



Registreerunud 14.12.18
Postitusi: 9

Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal


postitati 06.08.19 14:44 Tsiteeri


Mul Octavia puhul oli android autoga probleeme, aga see oli telefoni poolne jama. Android auto on jube tundlik ühenduse osas ja mul data connection katkes pidevalt, sest kaabel ei tahtnud lõpuni telefoni sisse minna. Kui pesa puhastasin, töötas stabiilsemalt. Uue telefoniga 0 probleemi ja hetkel Kodiaq-is ka töötab normaalselt. Peaaegu iga päev waze jookseb selle kaudu. Mul muidugi android auto uuendab ennast ise automaatselt, sest mul pole krediitikaardiga midagi soetatud google konto alt ja android auto alla tõmbamise ajaks olen regiooni usasse pannud, siis play storest android auto installinud ja pärast regioon eestisse tagasi. App-i jaoks tuleb uuendusi ilusti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tambriv
huviline



Registreerunud 28.12.16
Postitusi: 49

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia 1,0 TSI DSG 2016

postitati 27.08.19 09:08 Tsiteeri


Minul pakkus täna AA ise, et saada on uus välimus. Tuli korraks lahti ühendada ja uuesti ühendus luua ning uus välimus oligi olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Illuminaat
huviline



Registreerunud 24.11.19
Postitusi: 5

Asukoht: Narva
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Active 1,5 TSI 110kW 6k. manuaal

postitati 25.12.19 16:39 Tsiteeri


Kas keegi on Kodiaq Swing mudelile aktiveerinud Smartlink funktsiooni? Kui ja siis kas tasus end ära? Kuna praegusel juhul ei kuva ei läbi Iphone 7 ja/või SE ega läbi sinihamba ühenduse ei Waze ega Mapsi... Läbi esinduse lubati ära teha 200 eest aga sooviks enne maad kuulata kas tasub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkkoN
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 199

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb Elegance Plus 1.4TSI DSG 2018

postitati 26.12.19 17:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Illuminaat
Kas keegi on Kodiaq Swing mudelile aktiveerinud Smartlink funktsiooni? Kui ja siis kas tasus end ära? Kuna praegusel juhul ei kuva ei läbi Iphone 7 ja/või SE ega läbi sinihamba ühenduse ei Waze ega Mapsi... Läbi esinduse lubati ära teha 200 eest aga sooviks enne maad kuulata kas tasub.


Seda pead sa ise otsustama, kas tasub. Kui sul on tihti vaja Mapsi või Waze ega taha seda telefoni väikeselt ekraanilt vaadata, siis ilmselt tasub. Kui aga väga tihti pole vaja, siis osta näiteks Automaailmast telefoni hoidik vent.võrede külge ja vaata sealt. Mugavus maksab- nii lihtne see ongi.


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Helmer
huviline



Registreerunud 04.02.15
Postitusi: 100

Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III 1.2 TSI 7-k DSG

postitati 26.12.19 18:05 Tsiteeri


Ma võtsin ka oma octaviale smartlinki - pool aastat hiljem panin vent resti külge hoidja ja telefon rändas sinna. See kemplemine smartlinki probleemidega viskas üle.

Kord töötas hästi siis jälle ei saanud ühendust. Vahel sai ühenduse ja poole teekonna pealt viskas side maha.

Nii kahe eri telefoniga. Nüüd uuema android autoga pole proovinud. Äkki on probleemid lahendatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Illuminaat
huviline



Registreerunud 24.11.19
Postitusi: 5

Asukoht: Narva
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Active 1,5 TSI 110kW 6k. manuaal

postitati 26.12.19 20:02 Tsiteeri


Kuna väga tihti ei kasuta, siis sain oma vastuse kätte - tänud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mrtnl
huviline



Registreerunud 17.03.18
Postitusi: 54

Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq 1,4

postitati 26.12.19 21:15 Tsiteeri


Ei tea, kas mul just Swing (ei kõla tuttavalt), aga jäi üleandmisel saadud infost meelde, et telo kaabliga järgi pannes pidavat telo pilti ekraanil näitama. Ei meenu, et selle jaoks miskit tasulist vaja oli aktiveerida, just kaabli jutt oli. Kuna laisk, pole proovinud. Ikka käib telo vajadusel hoidjasse ja ei pea nuputama midagi. Kuna selle teema peale meenus, peab vist uurima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MarkkoN
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 199

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb Elegance Plus 1.4TSI DSG 2018

postitati 27.12.19 07:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mrtnl
Ei tea, kas mul just Swing (ei kõla tuttavalt), aga jäi üleandmisel saadud infost meelde, et telo kaabliga järgi pannes pidavat telo pilti ekraanil näitama. Ei meenu, et selle jaoks miskit tasulist vaja oli aktiveerida, just kaabli jutt oli. Kuna laisk, pole proovinud. Ikka käib telo vajadusel hoidjasse ja ei pea nuputama midagi. Kuna selle teema peale meenus, peab vist uurima.


Ideaalis peaks see SmartLinkiga nii olema küll. Ise kasutan Iphone SE Apple CarPlay USB juhtmega ja toimib laitmatult. Kuna Apple CarPlay olemas, ei näe vajadust ka auto originaalnavi jaoks. Liiati Waze ilmselt on parem, kui autotootjate sisseostetud kaardid.


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
PilleP
huviline



Registreerunud 02.05.23
Postitusi: 1

Kasutaja on eemal


postitati 02.05.23 06:22 Tsiteeri
Swing raadio- iPhone mirror



Tsitaat:
Algselt postitas: MarkkoN
Tsitaat:
Algselt postitas: Mrtnl
Ei tea, kas mul just Swing (ei kõla tuttavalt), aga jäi üleandmisel saadud infost meelde, et telo kaabliga järgi pannes pidavat telo pilti ekraanil näitama. Ei meenu, et selle jaoks miskit tasulist vaja oli aktiveerida, just kaabli jutt oli. Kuna laisk, pole proovinud. Ikka käib telo vajadusel hoidjasse ja ei pea nuputama midagi. Kuna selle teema peale meenus, peab vist uurima.


Ideaalis peaks see SmartLinkiga nii olema küll. Ise kasutan Iphone SE Apple CarPlay USB juhtmega ja toimib laitmatult. Kuna Apple CarPlay olemas, ei näe vajadust ka auto originaalnavi jaoks. Liiati Waze ilmselt on parem, kui autotootjate sisseostetud kaardid.


Mul on Škoda Kamiq ja Swing raadio. Olemas küll SmartLink- i nupp, aga esinduses väideti, et Swingile ei saa ka raha eest CarPlay funktsiooni lisada.
Kuidas aga saaks oma iPhone ekraani peegeldada auto multimeedia ekraanile?
Tahaks ikka vahel kasutada kaardirakendust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.5% - SQL: 51.5%]