Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kus Tartus õli vahetada? (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 2709)
Hallvatt
huviline



Registreerunud 31.07.06
Postitusi: 169

Asukoht: Haapsalu/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia Kombi 1,3 1997

postitati 23.10.06 09:40 Tsiteeri
Kus Tartus õli vahetada?



Äsja olen täie kohaga haapsallasest poole kohaga tartlaseks ümber asunud ja kohe tekkis küsimus, kus hakata käima oma Feliciaga õli vahetamas.

Noh, pole nagu probleemi, kohti palju. Aga tegelikult see just probleem ongi :) Tahaks, et oleks odav ja saaks hästi tehtud. Aga ärge pakkuge nüüd, et vaheta ise või lase esimesel ettejuhtuval kanaliga garaaži omaval kutil vahetada. Need võimalused olen juba läbi mõelnud ja need ei lähe mitte. Esialgu.

Kas see Aasta Auto, kus Škoda klubi soodustused kehtivad, on väga kirves koht muidu? Kas seal ka mingite mitte-VW põhiste ja üsna primitiivsete Škodade nagu Felicia hingeelust ka midagi teatakse? Sest tahaks õlivahetuse kõrval katsetada ka klapireguleerimist pluss mõned jooksvad mured ära rääkida... Kas see on ikka seesama koht - http://www.aastaautopluss.ee/ ? Kodulehekülg räägib küll ainult volksvaageneist...


No sellist jama on raske kommenteerida.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 23.10.06 18:07 Tsiteeri


Aasta auto pluss on uus esindus ja minu teada tegeletakse seal ainult vw-ga. Aasta auto, ku Skodaga tegeletakse, asub Sepa tänaval (Tauf auto kõrval ning samas on lähedal ka Lada esindus, kus müüakse samuti Skodat). Hindade koha pealt ei oska öelda...aga ilmselt ta väga odav pole, sest kõigis esindustes on minu arust hinnad suht kõrged. Aga pead ei anna! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hallvatt
huviline



Registreerunud 31.07.06
Postitusi: 169

Asukoht: Haapsalu/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia Kombi 1,3 1997

postitati 26.10.06 09:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Wygla
Aasta auto, ku Skodaga tegeletakse, asub Sepa tänaval (Tauf auto kõrval ning samas on lähedal ka Lada esindus, kus müüakse samuti Skodat). Hindade koha pealt ei oska öelda...aga ilmselt ta väga odav pole, sest kõigis esindustes on minu arust hinnad suht kõrged. Aga pead ei anna! :)


Käisin nüüd seal ja panin teisipäevaks aja kinni. Algus lootusrikas ei olnud - kui rääkisin klappide reguleerimisest, vaatas tööde vastuvõtja mind veidra pilguga. Aga pani siiski asja kirja. Kardan, et Felicia sisu on neile ikkagi liiga vanamoodne... Eks näis mis saab.
Škoda klubi liikmesksoleku soodustuse mainimise peale ei tekkinud tal ka ühtki reaktsiooni. Eks ma teisipäeval üritan sellest uuesti juttu teha.


No sellist jama on raske kommenteerida.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
morden
meeskond



Registreerunud 04.11.05
Postitusi: 210

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 1,9td 96kW 05.a.

postitati 26.10.06 09:51 Tsiteeri


anna siis kindlasti märku, kuidas läks.


RRRRRRRs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype
Hallvatt
huviline



Registreerunud 31.07.06
Postitusi: 169

Asukoht: Haapsalu/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia Kombi 1,3 1997

postitati 02.11.06 15:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: morden
anna siis kindlasti märku, kuidas läks.


No võiks öelda, et keskmiselt. Arve õlivahetuse, klappide reguleerimise ja pisukese ülevaatuse eest oli 1400+. Kui olin mitu korda juttu teinud Škoda klubist siis lõpuks sain 35 krooni hinnaalandust kah ;)

Ei mängitud tavapärase pesuvee/radiaatorivee jms lisamise ja selle eest arve tegemisega, mida ma ei salli kohe üldse.

Noh, on selge, et odava autoga nagu Felicia tundub firmateeninduse külastamine kallis. Aga samas ei saa jälle kurta põhjalikkuse üle: mehaanikud leidsid üsna lühikese aja jooksul mu autolt mitu viga ja koostasid ülevaate järgnevalt väljavahetamist vajavatest juppidest. Osast neist olin teadlik (aga ei öelnud neile), osa oli mulle uudis. See muide ongi üks põhjus miks ma aeg-ajalt firmateeninduses käia tahan.

Samas ka kivi nende kapsaaeda: sõbral on samasugune Felicia, 1,3 karburaatormootoriga. Sellele sai tellitud gaasitross. Ja näidatud tehnilist passi - küll mitte sõbra auto, aga minu auto oma, kuid vahet pole - tehnikas on need masinad identsed. Ja Aasta Auto tellis gaasitrossi hoopis 1,3 pritsungmootorile. Noh, loodetavasti saab selle jupi liigse jamata vahetatud, aga ikkagi üks näide sellest, et ega uuemad firmateenindused Feliciatest palju ei jaga.


No sellist jama on raske kommenteerida.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 53.3% - SQL: 46.7%]