Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: 2009 Octavia helisüsteemi ümberehitus (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 2597)
Drugs
huviline



Registreerunud 26.10.14
Postitusi: 11

Kasutaja on eemal


postitati 26.10.14 19:49 Tsiteeri
2009 Octavia helisüsteemi ümberehitus



Tere

Plaanis masinale uus helisüsteem paigaldada aga ei tunne tehniliselt autot veel väga.
Madalsagedusega pole probleemi, kõlar pakiruumi ja korras aga kõrgemad helid tuleb samuti järgi aidata.

Väga silmapaistvaks ei tahaks asja ehitada (pakiruumi kattesse paigaldus jms) võimalusel sobitaks originaal kõlari pesadesse paremad koksiaalid.

Kas kellelgi on taolise ehitusega kogemusi? Kui suured on orig. kõlari mõõdud ja mis on nende võimsus? Ning kui need ikka väga lahjad siis kuhu neile võimendi mahutada?
Samuti on veel lahtine kust saan helisignaali, remote jne.

Eelmistel masinatel olen võtnud signaali hi/low-ga kõlarist ja "ärataja" sigarisüütajast aga tahaks nüüd veidi peenemalt hakkama saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jorx420
huviline

Avatar


Registreerunud 07.04.14
Postitusi: 140

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda superb 3.6 4x4

postitati 27.10.14 00:24 Tsiteeri


Mina panin oma eelmisel octavial vast kui õigesti mäletan siis nii ,et vool tuli kaitsmest mis lülitus sisse kui masin sisse lülitada(esimene katse läks vale kaitse ja tõmbas aku ööga tühjaks).Remote sain makilt kätte. Ma muidugi ei tahtnud originaali asmele uut panna(2din paneel oli) seega ma tegin hi-low converteriga. Aktiivid olid mu teada päris korralikud neid ma ei näinud mõtet tol ajal ümber vahetada.
Probleeme oli ainult kuidas kapoti alla need juhtmed ilusti ära peita(kuna olid paks vask juhe).
Selle lahendasin nii ,et võtsin kojamehed küljest ja sinna õhuvõtu võre alla viisin.
Kõige keerulisem oli salongi saada kapotist see juhe. selle sain kätte lõpuks kõrvalistuja jalgade osast kusagilt tagant. Vedasin ukse plastik sisemiste paneelide alt ühelt poolt + ja teiselt poolt remote.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Drugs
huviline



Registreerunud 26.10.14
Postitusi: 11

Kasutaja on eemal


postitati 27.10.14 13:03 Tsiteeri


Sobrasin foorumis kõvasti ringi ja mõne asja üle on õnneks juba arutatud.
Originaal kõlarite läbimõõt jääb 6,5´kanti. Samuti soovitavad mõned peale kõlarite ka juhtmed välja vahetada.

Tagumisest tulest remote võtmine pole vist kõige parem mõte. Maki tagant võtmine tekitab samuti vist probleeme...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.7% - SQL: 57.3%]