Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Superb FL 1.8 160hj vs Octavia Combi 1.8 4x4 180hj (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 5893)
Thom
huviline



Registreerunud 17.01.14
Postitusi: 11

Kasutaja on eemal


postitati 17.01.14 09:53 Tsiteeri
Superb FL 1.8 160hj vs Octavia Combi 1.8 4x4 180hj



Tulles 3,2 DSG 4x4 Passati pealt valin uut autot. VAG grupp sümpatiseerib ja hinna järgi on valikusse jäänud kas Superb luukpära 1.8 DSG ja Octavia Combi 1.8 DSG 4X4.
Mis on nende kahe masina põhilised erinevused mis brošüüri pealt välja ei tule? Kas Octavia uus 1.8 on eelmise geni omast nii palju parem, et tasub ohverdada Superbi ruumikus? Kas titekäru ja muu selline suurem kraam Octavia Combise mahub probleemitult? Ise olen 190cm pikk ja kitsaste autodega harjunud ei ole - kas Octy pikemaid mehi ahistama ei ole hakanud?
Igasugused mõtted mis nende kahe mudeliga seostuvad on teretulnud!

Terv,
Thom


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Heino
huviline

Avatar


Registreerunud 24.01.13
Postitusi: 56

Asukoht: Põhja Euroopa
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb III L&K 1.8 TSI DSG

postitati 17.01.14 10:46 Tsiteeri


Ise sõidan Superbiga 1.8 TSI, DSG-ga, ja olen väga rahul. Sai proovitud mingi aeg tagasi ka uut oktavia universaali 1.8 TSI uuema mootoriga ja oli suht hea, kuigi ruumi poolest ei saa Superbiga tõesti võrrelda, kuna ise ka suht pikka kasvu siis ruumikus on suht tähtsal kohal. Tagaistujal on jalaruumi tunduvalt vähem, aga muus osas on oktavia teinud läbi suurema kasvu.
Ise olen ilmselt ära harjunud juba et saab tagaistmelgi jala sirgeks lasta ja lihtsalt sõitu nautida :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Etz
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.11.13
Postitusi: 75

Asukoht: Mere ääres...
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia III Combi 1.8TSI DSG 4x4

postitati 17.01.14 11:06 Tsiteeri


Ise siis Octy 4x4 1.8TSI omanik ja ühtegi halba sõna küll öelda ei saa, eriti veel praeguste ilmadega... :D

Titekäru ja muu kola mahub kah muretult pakiruumi ära ja jääb ruumi ülegi veel vähemalt kahe jaoks.

Ise küll eriti pikka kasvu ei ole (180cm) aga koos sama pika Isaga tagaistmel mahume küll ilusti üksteise taha ära ja Jalaruumiga veel probleeme pole olnud.

Sai ka tegelikult Superbi uuritud aga tundus ikkagi väljast liiga kolakas ja oleme ausad, minu arust näeb uus Octavia ka tunduvalt parem välja.


...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pepe
huviline

Avatar


Registreerunud 06.04.10
Postitusi: 233

Kasutaja on eemal

Auto: VW

postitati 17.01.14 11:09 Tsiteeri


Seisan pmst sama valiku ees. Tasub esindussalongist läbi astuda ja istuda sisse nii ühte kui teise. Ütleme nii, et Superbist enam Octaviasse tagasi väga ei kipu:) Kui ruumikusest rääkida. Samas tehnika on O-l samm edasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Thom
huviline



Registreerunud 17.01.14
Postitusi: 11

Kasutaja on eemal


postitati 17.01.14 12:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pepe
Seisan pmst sama valiku ees. Tasub esindussalongist läbi astuda ja istuda sisse nii ühte kui teise. Ütleme nii, et Superbist enam Octaviasse tagasi väga ei kipu:) Kui ruumikusest rääkida. Samas tehnika on O-l samm edasi.

Täpselt nii! Eile sai salongis mõlemas autos istutud - Octavias olid mõtted "Kuidagi kitsas, armatuur kuidagi igav, nuppe ja muud tilu-lilu vähe". Superbis "Mõnusalt palju ruumi, sellega kruiisiks hea meelega". Octy kasuks räägib uus mootor, nelja aasta pärast kui sõidetakse 1.6TSIga 220hj ja kütusekulu 2l/100 siis võib see "vana" 1.8 Superbi mootor pinnuks jääda. Samas Superbi saaks luukpärana võtma, Octavia jälle kindlasti Combi, et asjad ära mahuks..

Ootan veel mõtteid :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pepe
huviline

Avatar


Registreerunud 06.04.10
Postitusi: 233

Kasutaja on eemal

Auto: VW

postitati 17.01.14 12:53 Tsiteeri


Yks huvitav möte on veel selline: http://www.prinsautogas.com/en/search_results.html

Milline on Skoda ametlik seisukoht garantii pysimise osas, pole teada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Thom
huviline



Registreerunud 17.01.14
Postitusi: 11

Kasutaja on eemal


postitati 17.01.14 13:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pepe
Yks huvitav möte on veel selline: http://www.prinsautogas.com/en/search_results.html

Milline on Skoda ametlik seisukoht garantii pysimise osas, pole teada.

Link ei vii kuhugi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
undu
huviline



Registreerunud 27.03.09
Postitusi: 173

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: OII Combi 1,8 TSI

postitati 17.01.14 16:52 Tsiteeri


Olen ka samu autosid võrrelnud.
OIII ja Superb suurim erinevus ruumikuses on tagaistmel. Pagasiruum on karvake suurem Superbil, kuid praktikas ei jää OIII combiga üksi asi vedamata. Eelis OIII kasuks teemaalgataja valikus on 4vedu. Ostes auto endale sõidad ikka ise esiistmel.
Minu eelistus oleks selgelt 4vedu ja võimsam mootor.
Superbi suurust hindab naaber enam kui juht seda praktikas tunneb (v.a. manööverdades muidugi)


Kes palju räägib ei pruugi palju öelda
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rainz88
huviline



Registreerunud 05.02.13
Postitusi: 27

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: O3 Combi 1.2TSI

postitati 17.01.14 17:18 Tsiteeri


O3 Combi mulle sobib olen ise 190cm pikk. Naine 175cm ja mahun kenasti tagaistmele 2ra.
Pikemad s6idud probleemivabad, k2isime 5kesi Soomes, titek2rul j2tsin rattad alla, kohver, paar kasti 6lut ja veel kahe naise kola oli nii pakiruumis, et kate l2ks ka veel kenasti peale.
Nagu eelnevalt vastatud, siis t6esti superbi tagaistmel sain jalad sirgu. Naine s6idab lapsega palju ringi ja ta ei soovinud nii suur autot nagu Superb, meie valisime Octavia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 55.2% - SQL: 44.8%]