Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Auto100-l uued hinnakirjad väljas (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 3092)
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 01.08.06 20:58 Tsiteeri
Auto100-l uued hinnakirjad väljas



Huvi pärast sattusin kontrollima skoda.ee lehte, et kas lõpuks on uuendatud hinnakirjad olemas.

Olid.

Ehmatusega nägin, et ntx minu auto hind on neil kõvasti tõusnud, Ambiente varustusest on välja jäetud udutuled ning istmesoojendused. Ma ei ole kindel, et nad eelmiseski Ambientes sees olid, kuid Helkama hinnakirjas 253900 maksnud autol olid need sees. Mitte et Helkamaga suurt mõtet võrrelda enam on...

Igatahes imelik, et lambist pea 10k võrra on hinda tõstetud. Teiste mudelite ja mootorite kohapealt ei oska kommenteerida, kuivõrd ei ole nende muutusi jälginud. Nüüd, mil vähegi arvestatavam konkurent ARX läind on, leiti vist sobiv aeg olema natuke juurde keerata. Või on tõesti mõni mõistlikum põhjus, mitte omanike suurem saamahimu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
HenriTeine
huviline



Registreerunud 25.07.06
Postitusi: 222

Kasutaja on eemal


postitati 01.08.06 21:42 Tsiteeri


Vaatasin ka ja tahtsin just sama küsida, et kuidas need hinnad võrreldes vanadega on. Kuigi sel erilist vahet ei ole, on need mis on. Pettumuse valmistas Octavia Touri hind. Sama raha eest saab täiesti korraliku O2-e, kui plekist toorikust korraliku varustusega auto teha. IMHOon hinnavahe olematu nendel.
Aga eks monopoli omanik saab ennast turul hästitunda küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 01.08.06 21:51 Tsiteeri


Varustuses loetakse järjekindlalt ülesse juhi- ja kõrvalistuja turvapadi, lisastopptuli tagaaknal jne.:D Ilma nendetta ai tohi juba mitu aastat euroopas autot müüa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 280

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 02.08.06 09:05 Tsiteeri


Tõstetud jah hindu, Fabia Ambiente tavahind on 3000.- krooni kallim, kui mina ostsin. Varustust ei viitsi võrdlema hakata aga küllap see on sama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
petst
huviline



Registreerunud 03.04.06
Postitusi: 114

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 & VW e-UP!

postitati 02.08.06 16:56 Tsiteeri


Siis tasub kõvemat alet ostmisel küsida. Ruumi alla minna on piisavalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stefan
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Postitusi: 230

Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Passat B8 Alltrack TSI, VW Golf TSI DSG 110kW MY2016, Yeti 1.8TSI 4x4, Karoq 4x4 TDI DSG

postitati 02.08.06 20:12 Tsiteeri
DSG odavam



DSG-käigukastiga masinad ongi vist ~14 kEEK odavamaks läinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 03.08.06 06:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stefan
DSG-käigukastiga masinad ongi vist ~14 kEEK odavamaks läinud.

Tõsijutt - odavam jah! 29k maksab präägu, varasemat A100 hinda ei tea - Helkamas oli 40k ja see nummer ehmatas mu sellest valikust eemale. Praegu kahetsen, kuivõrd linnas oleks ikka S*TAKS mõnusam sellega sõita. Eks järgmise masina võtan automaadi.

Võib vaid oletada, et hinnakirjade korrigeerimine sai toimuma nende müüginumbreid arvestavalt ning neile mudelitele, mis niigi hästi müüvad, keerati tsipa otsa, samas tunduks mulle justkui, et Superbi sektoris muudeti hinda just taskukohasemaks. A kuivõrd mul võrdlusandmed puuduvad ning mälu funktsioneerib mul nagu haugil, siis ei julge kindlalt väita :D

Igatahes on ilmselt nüüd O II-ga nii, et kui oled mees/naine ja julged küsida hinnas alla, siis tehakse ning võibolla summaliselt tehakse nii, et ostjal lihtsalt ei teki võimalust "ei" öelda. Kokkuvõttes on rahul nii ostja, kellele tundus, et sai sajandi pakkumise (O II ostmisega on ta niikuinii senise elu parima võimaliku tehingu teinud :cool: ), kui müüja, kes ikkagi kokkuvõttes sai oma soovitud rahad tehingu pealt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
petst
huviline



Registreerunud 03.04.06
Postitusi: 114

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 & VW e-UP!

postitati 03.08.06 17:50 Tsiteeri


Mulle tundub, et Superb on sama varustuse juures odavam kui OII. Ja hinnad on tõesti odavamaks läinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HenriTeine
huviline



Registreerunud 25.07.06
Postitusi: 222

Kasutaja on eemal


postitati 18.06.07 22:41 Tsiteeri


Kui mu silmad mind ei peta, siis on toimunud taas väike värskendus hinnakirjades. O2 elegance on läinud 10k kallimaks ja varustus on muutunud mitmekesisemaks.

Muid ei osanud võrrelda, kuna O2 hankimine veel värskelt meeles.

Superbiga on vahe nagu veel väiksemaks jäänud. Kui hetkel hakkaks autot ostma siis vist ei oskakski valida :P Võtaks vist Superbi ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hqs
huviline



Registreerunud 26.11.05
Postitusi: 150

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster Comfort 1,6 '07

postitati 19.06.07 07:52 Tsiteeri


kui sai Roomsterit tellitud, siis öeldi, et hinnakirjad "jälle" muutusid, et lisadest tõsteti midagi standardvarustusse ja hinda pandi sellevõrra otsa :P


O: Antiikset tehnikat (ürg-arvutid, lamptelekad ja -raadiod, sidetehnika jms)
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 19.06.07 08:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: PsychoDad
Kui mu silmad mind ei peta, siis on toimunud taas väike värskendus hinnakirjades. O2 elegance on läinud 10k kallimaks ja varustus on muutunud mitmekesisemaks.

Muid ei osanud võrrelda, kuna O2 hankimine veel värskelt meeles.

Superbiga on vahe nagu veel väiksemaks jäänud. Kui hetkel hakkaks autot ostma siis vist ei oskakski valida :P Võtaks vist Superbi ära.

Tähelepanek on õige, OII hinnakirjad tõesti on muutunud. Ma päris põhjalikult ei viitsind ette võtta ja üritada kõrvutada praegust Ambiente'i ja enda poolt 2 aastat tagasi Helkamast ostetut, kuid tundus, et praegu saab sama raha eest jupi rohkem asju, kui toona.

Helkamas maksis Ambiente 1,9TDI 253900 kui ma valesti ei mäleta, mina maksin kokku miskised 276k, kuna mõned vidinad võtse juurde.

Präägast pakutakse OII-le uut mudelit 16" valukaid, mis IMHO on tääitsa vahvad ning kui autot ostmas oleksin, siis oleks mõningat eneses selgusele jõudmise aega tarvis, millised 16" veljed valiksin.
http://oldpartner.skoda-auto.com/share/mediumsize/OCN70003.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 19.06.07 16:31 Tsiteeri


Ka hoolduse hinnad pidavat varsti muutuma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 25.07.07 15:06 Tsiteeri


RSi varustus on paremaks muutunud...

- täiskliima
- esitulede pesurid
- multifunktsionaalne näidik
- roheline esiklaas


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 67.4% - SQL: 32.6%]