Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Päikeseprillid, mis firmat kasutada autosõiduks? (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 2575)
S.S.D.D.
huviline



Registreerunud 28.05.06
Postitusi: 234

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.07.06 14:46 Tsiteeri
Päikeseprillid, mis firmat kasutada autosõiduks?



Postituse ajendiks siis uute Polaroid prillide ost Roccast.
Maksid päiksekad 900.- -30%

Peale seda osta rändasid suvalise firma "turuprillid" kohe autost koju ja arvatavasti lõpetavad töölepingu minuga kas prügikastis või kellegi teise nina peal.
Päikeseprillil ja päikeseprillil on ikka VÄGA suur vahe sees. Tavaprillidele ( odav Maksimarketi kaup ja igal tänavanurgal müüdavad pudelipõhjad)märgitud UV kaitset ma enam ei usu. Sai ostetud veel talvel spets prillid mis pidavat valget/sinist helki teel/lumel vähendama. Täielik bull-shit! :)

Ühesõnaga soovitav korralikud päikeseprillid osta suveks ja autosõiduks. Tasub mõned sajad või tuhanded investeerida ja olla ilma valutavate silmadeta ja peavaludeta;)


"Külaline"
Powered by BMW, aga üks pisike 2008a Fabia on veel peres :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 02.07.06 20:39 Tsiteeri


Päikseprillidel ja päikseprillidel on väga suur vahe.Silmad on väga vajalikud kogu eluea vältel ja nende tervise pealt koonerdamine oleks patt.

Alates 94-st aastast kasutan kvaliteetpäikseprille,mille müügihind on tavaliselt üle 2 500 krooni.Kui te nüüd arvate,et olen mingi rikkur,siis eksite.Mul on õnnestunud nad lihtsalt tunduvalt soodsamalt hankida.Olen prille hoidnud väga hoolikalt ja hooldanud neid vastavate vahenditega ja hetkel kasutan kolmandat paari,mis ei tähenda,et eelnevad veel ei toimiks.

Kõige paremaks prilliks pean ma RayBan-i toodangut.Miinuseks neil on vaid kaal,kuna kasutavad enamikus klaasi.
Esimesed päiksekad olid mul mingid Armanid ja hetkel Prada omad,mille poehinda ma olen silmanud kuskil 5 000 :o ringis.Moeloojate toodang kindlasti oma hinda väärt ei tohiks olla.

Arvan,et kuskil 1 000 kroonine peaks korralik prilla juba olema.

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=28869#pid200831


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
moanspot
klubiliige



Registreerunud 08.01.06
Postitusi: 166

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi

postitati 13.07.06 18:56 Tsiteeri


on küll jah prillil ja prillil vahe. Vähemalt polroidil ja niisama prillil. ülikalleid ei oska kommenteerida, pole kasutanud, aga paari nädala eest USAst ostsin omale $16 eest polariseerivad prillid. Ja eelmised nö tavalise klaasiga jäid minust rendiauto kindalaekasse... :P Samas ma küll miskipärast kahtlustan, et Eestist ma ei saaks neid prille ~200 krooni eest kusagilt kätte.

Pilt on ikka hoopis teine, selgete värvidega ja ilma häirivate peegeldusteta. Tekitab väljas ollest tahtmise kõiki asju muutkui pildistada, sest taevas ja pilved rohelised taimed oma säravates ning selgetes toonides kohe kutsuvad ennast jäädvustama :-D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Sooda
huviline



Registreerunud 14.07.06
Postitusi: 13

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi

postitati 15.07.06 19:47 Tsiteeri


Polaroidil see häda ainult, et tegelikult ei tohi neid autojuhtimiseks kasutada (minu Vision Flyfishing'i lipikul nii kirjas oli) ja teatud nurga alt paistavad kõik LCD paneelid-ekraanid puha mustana... Prillid küll kalastamiseks mõeldud, aga kasutan ka autos :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 53.5% - SQL: 46.5%]