Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Skoda Superb 103kw TDI 4x4 DSG (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 2913)
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 14.01.13 15:51 Tsiteeri
Skoda Superb 103kw TDI 4x4 DSG



mõtlesin, et jagan siin muljed masinast, millega sain mõned päeva sõita eelmine aasta lõpus koos lumega.

Mis meeldis:
4vedu, diisel, DSG = kütusekulu üle 7,8l linnas ei saanud! Seda siis mitte rahulikult sõites, vaid ikka 4vedu "nautides"
maanteel oli väga hea kulgeda, tundus raskem (1700kg) kuid väga kindel/rahulik, lumevaalud teel ei seganud üldse;
samas 103kw ikkagi nii suure auto jaoks natukene vähe, linnas foori tagant startides väga hea, kuid maanteel oli tunda, et võiks olla natukene rohkem neid kw
Haldex 4 see töötab ikka väga hästi, kirutakse küll, et "liba 4vedu" aga noh see ei olegi mõeldud kuhugi tõsisele maastikule. Igapäeva kasutuses super asi;
avastasin, et ei sõida puhtas jäljes vaid lumega kaetud jäljes, eriti foori tagant startides :)
Paar "jeep'i" omanikku võtsid väga südamess, kui pereauto nende kõrvalt nagu rakett lumes minema pühkis :D, uhasid minus mõni aeg hiljem suure hooga mööda;
suur auto see superb, vast isegi liiga suur, samas kui harjuda ära siis polegi enam nii hull;
elektriline tagaluuk hea lisa;
kütusekulu maanteel 100-110ga 6,1l, mis hea tulemus;
see kohapealt minek sõltumata teest oli ikka elamus omaette;
"drift" õnnestus selle masinaga kenasti, ESP suuremat vabadust väga ei võimaldanud, kuid elamuse sai kätte ning 4vedu sai nautida;

Mis väga ei meeldinud:
see ESP, ilma sellega oleks lõbu 4veost veelgi suurem, kuid külg ees sai sõita küll, samas igapäeva kulgemisel on ESP väga abiks!;
103kw minumeelest vähe natukene, 130-150kw sellisele masinale ja ma oleks kohe ostja :D Uued VW ja Seatid on juba 130kw mootoritega, ei tea kas Skoda saab ka DSG ja 4x4....
keyless oli natukene minu jaoks harjumatu, igakord ei toiminud aga noh ma vast ei osanud seda kas kasutada;

Kunagi uut peaks ostama, siis võimalusel ainult 4vedu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 16.01.13 16:37 Tsiteeri


Škodal miskipärast 4x4 125kW diislit pakutakse ainult manuaaliga. TSI on hoopis parem, aga see kah kahjuks ainult manuaaliga.

Suht kindel on küll, aga kui käest hakkab minema, siis on Haldexi ja ESP koostöös suht raske aru saada, mida auto järgmisena ette võtab. Siiani õnneks on enam-vähem õigeid otsuseid teinud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 23.01.13 08:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tnx
Škodal miskipärast 4x4 125kW diislit pakutakse ainult manuaaliga. TSI on hoopis parem, aga see kah kahjuks ainult manuaaliga.

Suht kindel on küll, aga kui käest hakkab minema, siis on Haldexi ja ESP koostöös suht raske aru saada, mida auto järgmisena ette võtab. Siiani õnneks on enam-vähem õigeid otsuseid teinud :)


Ma sõitsin suht vähe selle ajajooksul (ca 1000), kuid mulle see ESP/Haldex täitsa sobis, kui jõuga kurvi minna ja gaasi hoida, siis tegi kõik nii nagu peab, lihtsalt ESP blokeeris alati kõige põnevamal kohal kogu lõbu :) Samas eks see tõstab jällegi igapäevast turvalisust ning "hullamiseks" on oluliselt paremaid masinaid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 54.6% - SQL: 45.4%]