Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kojamehed Superbile (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 3288)
SLAlex
huviline



Registreerunud 23.04.06
Postitusi: 39

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb 1,8TSI

postitati 07.10.12 17:53 Tsiteeri
Kojamehed Superbile



Autoks Skoda Superb 2011 combi. Kust tasub osta aero kojamehed? Kas esindusest või saab mujalt sama kvaliteetseid aga soodsam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alfonso
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Postitusi: 182

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III 1,4TSI L&K

postitati 07.10.12 18:23 Tsiteeri


Kahjuks küll teemaalgatajale vastust anda ei oska, kuna endalgi alles otsimine sellel teemal veel pooleli .... ja olen samale autole ideaalset kojameest otsinud juba 3 aastat.

Originaalkojameestega mul väga soojad suhted ei olnud. Vähe külmema ilmaga tegid kangesti häält ja hästi ei pühkinud. Pidasid vastu aga tugevad 2 aastat (mööndustega).

Järgmiseks olid Championid, mis kohe mitte ei sobinud minu soovidega.

Kevadel otsustasin, et aitab ja ostan midagi hästi head (loe kallist) ja sai Valeo-d soetatud. Nüüd 4 kuud hiljem on Valeo-d täiesti ribadeks ja peab uusi otsima asuma. Ei tea, vist tuleb järgmiseks Bosch ette võtta.

Tean, et minu postitus ei vasta küsimusele, et mida võiks valida. Ehk aga välistab mõned tootjad ja sellevõrra lihtsustab valikut. Samas ei pretendeeri minu kogemus ka täielikule tõele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M8DSwordfish
klubiliige



Registreerunud 10.05.10
Postitusi: 212

Asukoht: Enamasti siinpool Soome lahte
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline’20, Kodiaq RS ‘23, Rapid Spaceback '14.

postitati 08.10.12 06:14 Tsiteeri


Ei ole küll Superb (kojamehed vist Octavia'lgi palju teistsugused ei ole) aga olen originaalide juures tagasi. Katsetasin nagu eelkõnelejagi Champione, mis ei sobinud, ja seejärel Bosch'e mis olid küll head aga lühikese elueaga. Nüüd siis originaalid tagasi... Et siis otsijale üks arvamus lisaks... :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 08.10.12 10:19 Tsiteeri


Kui leiad, siis soovitan Hellasid. Vana tüübi kinnitused + Octavia kinnitused täitsa olemas, aga neid uue tüübi omasid pole veel kohanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 08.10.12 15:33 Tsiteeri


Ei tea, kas abiks, aga pole oma autol muud proovinud, kui originaale.
Eelmisel autol (Octavia I) proovisin ka Valeo kojamehi (raamiga), aga olulist eelist originaalide ees ei täheldanud.
Samas üle aasta ma ka ühte komplekti ei kasuta. Samuti on mul juba pikka aega kasutuses freesitud klaasi puhastussooned, mis ka kojamehi ja sellest seonduvalt ka klaasi paremini hoiavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pepe
huviline

Avatar


Registreerunud 06.04.10
Postitusi: 233

Kasutaja on eemal

Auto: VW

postitati 08.10.12 19:22 Tsiteeri


Aga mis need originaalid on? Bosch Aerotwin?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ladavaz
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.09
Postitusi: 168

Asukoht: Saue Vald
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia 1,6 MPI, Skoda Octavia 1,4 TSI 2014 Ambition Plus

postitati 09.10.12 14:25 Tsiteeri


Omast kogemusest võin öelda, et suurt vahet pole ma täheldanud, kas kojamees on Bosch või champione vms. Pühivad nad kõik suht ühetmoodi ja üle aasta ei pea neist ka ükski vastu. Valeo oma olen korra proovinud ja see jättis poole aasta peal juba klaasi pühkimise häguseks, viga võis olla ka selles, et soetasin need vahetult enne talveperioodi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mar
klubiliige



Registreerunud 25.03.07
Postitusi: 181

Asukoht: Tallinn,Mustamäe
Kasutaja on eemal

Auto: FL Octavia1.4TSI

postitati 09.10.12 18:05 Tsiteeri


Valeo ongi selline :D Vahet pole, millal paned. Tööautole osteti kevadel, kuu tagasi viskasin minema :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.2% - SQL: 51.8%]