Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Minu auto helisüsteem on suur peavalu (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 3881)
JanRS
huviline



Registreerunud 06.09.11
Postitusi: 3

Asukoht: EESTI ja IIRIMAA
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia RS

postitati 06.09.11 13:09 Tsiteeri
Minu auto helisüsteem on suur peavalu



Oman Skoda Octaviat RS 2008 aasta valget värvi. Auto täislidega, v.a. navigatsiooni süsteem. Võidetavalt sel momendil, kui see auto välja lasti, läks Skoda üle vanemast uuele navile. Ja sellele autole ei saanud navi tellida. Auto on ka veel demo car ehk Skoda tehase näidisauto. Terve Iirimaa ja Inglismaa peale on veel üks selline auto nagu mul. See selleks...
Probleem mul selline, lisa nagu RA1 ehk "Sound System" ( 12 loudspeaksers,digitalequalizer) see peaks olema midagi sarnast nagu VW dynaudio. Tahan paigaldada navigatsiooni. Alustasin Zenecist. Kõlaritest ei tulnud ühetgi piiksu. Proovisin Pioneeri, sama probleem. Olen proovinud ka kõiki hiinakaid. Ei tööta.
Kas kellelgi on olnud sama probleem, nagu mul?
On olnud ka 2007 aasta Skoda Octavia RS, millel polnud RA1 ehk Sound Systemist ja kõik navid töötasid laitmatult ( isegi hiinakad).
Mõtlesin, et tellin Pioneerist sellise mooduli CTSVW004PAE ja tahan paigaldada Avic 930.
Kas keegi oskab öelda, kas see moodul lahendab mu probleemi. Tahan, et ka töötaks parktronic ja kliima pioneeri ekraanil ja maxidot ka.

Ette tänades,
Jan


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 06.09.11 20:29 Tsiteeri


Kui sa telliksid näiteks e-bayst originaal Columbus naviseadme ja uue gateway ploki, äkki siis hakkab toimetama. Võibolla on vaja ka programmeerida. See nagu reaalsem teema, kuna autol jookseb ju info läbi canbusi.
Kas Briskoda foorumis ei ole mingeid vihjeid analoogsele probleemile?

Ma oma autole painin uue Bolero raadio, originaalis oli vana Nexus navi. Puudub muidugi Sound System.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanRS
huviline



Registreerunud 06.09.11
Postitusi: 3

Asukoht: EESTI ja IIRIMAA
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia RS

postitati 07.09.11 10:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lare
Kui sa telliksid näiteks e-bayst originaal Columbus naviseadme ja uue gateway ploki, äkki siis hakkab toimetama. Võibolla on vaja ka programmeerida. See nagu reaalsem teema, kuna autol jookseb ju info läbi canbusi.
Kas Briskoda foorumis ei ole mingeid vihjeid analoogsele probleemile?

Ma oma autole painin uue Bolero raadio, originaalis oli vana Nexus navi. Puudub muidugi Sound System.


Tere, aitäh vastamast.
Columbuse sain ma tööle oma autos. Küsimuse alla jäävad parkimis ja kliima näit displail.
Rääkisin Briskodas paari tuttavaga. Räägitakse, et vaja vahetada mitu moodulit, kuid keegi midagi täpselt ei tea. Can gateway bloki vahetust ei vaja, kuna 2007 a. juuni või juulis tuli uus gateway blokk peale. Äravoolu probleem ei peaks autol olema. Äravoolu probleemi saab ka lahendada uue softiga. Gatewayd polegi vaja vahetada.
Eelimisele autole paigaldasin Columbuse, millega kaasnes paar probleemi nagu aku äravool. Vahetasin gateway ja installisin auto täielikult üle. Ostsin ka uue aku peale seda :D
Kuid Columbust ei taha enam paigaldada, sest kõik need vidinad, mis tahaksin paigaldada nagu tagurdamiskaamera, bluetooth süsteem, on väga keeruline installida ja on väga kallid. Bluetooth kuskil 250 eur ebays. Zenecil ja Pioneeril on juba bluetooth sees ja väga kerge ka paigaldada tagurdamiskaamerat ja digitv plokki.


Briskodas ei suuda mind ka keegi aidata. Digital equaliseriga autosid on suht vähe. 2009 aastani ei saanud ametliku diileri juurest sellist lisa tellida Skodale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 07.09.11 19:37 Tsiteeri


Mu oma autol (2006) on ka mõlemad parkabid. Peale Bolero raadio paigaldamist tahtsin samuti, et kuvaks ekraani peal parkabi näitu. Paigaldasin siis uue Superbi parkabi ploki ja tõstsin paar juhtme pin´i ümber + üks kaabel oli vaja veel juurde vedada ning uus programmeering. Nüüd kõik toimib ilusti. Spikker selleks on sellel lingil, aga tänaseks kahjuks ilma fotodeta. Kliima näitude kuvamine on muidugi probleem, sest Bolero (ja Columbus navi) tulekuga muutus ka kliimapaneeli funktsionaalsus. Seda projekti ette võtta ei tahtnud, sest mulle meeldib see info, mida see vana kliimapaneel veel näha võimaldab ja uurides teemat, tundus see ka üsna võimatu missioonina.

Oleme mõnesse autosse paigaldanud ja kolleeg tellis oma peatselt saabuvale Scoutile sellise seadme koos tagurduskaamera, TV ja peatugedes olevate monitoridega.

Siiski ole valmis oma projekti juures välja vahetama ka Gatewayd. :P Pidin vahetama oma autol Gateway peale 2009 Superbi Bolero raadio installimist. Siis sobis sõbra tollase 2008 aasta Octavia oma. Samuti oli mul mingi aeg autos teise põlvkonna Columbuse navi, mis nõudis jälle uut Gateway plokki, mis oli Octavia FL esmaste mudelite oma. Iga aasta on muudatused olnud autode elektroonikas ja erinevate aastate tehnika autos toimima saada on paras peavalu.

Mis muidugi puutub Sound Systemi, siis selle süsteemiga on originaalraadiol teine programmeering ning vaevalt sa aftermarket raadiot sellega üldse toimima saad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.9% - SQL: 50.1%]