Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Skoda 120l 1.1 38kw 1979 mootori kapremondi hind? (Vastuseid: 1 | Vaatamisi: 2292)
Valts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.01.06
Postitusi: 330

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 1,8 tdci

postitati 17.02.10 08:12 Tsiteeri


See on nüüd raske küsimus. Mul oli kunagi 120 natuke hõre ja ma sain sellest kolvirõngaste vahetamisega jagu. Kuna minu masinale läksid mingi sapaka rõngad, siis aastal 1994 oli see päris odav, kõik muu oli korras, lahti kiskumise ajal vaatasin ka saaled ja muu kamarajura üle. Aga mis sul on vaja seal teha?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 17.02.10 09:06 Tsiteeri


valts räägib õigust. sellist asja ei ütle ilma diagnoosimata kuidagi. kui sa täislaksu remonti tahad teha, siis muidugi saab palju raha kulutada. pole vanade konedega kursis a ilmselt võib mitmeid kümneid kilosid kulutada.
samas kui sa oma 120-t pead igapäevaliikurina ja ei ürita sellest muuseumieksemplari teha siis ilmselt piisab palju pisemast remost.
kui kompressioon kehva või tossab sinist siis võib-olla vaja rõngaid vahetada või sääre tihendeid ja saab ehk juba hea. või ehk vaja klapid üle soveldada. kui rõhku ei pea, siis ehk saalede vahetusega saab abi.
jne, jne
igatahes saad hinna siis kui mõnele motoristile asja ette näitad. kui aus mees on siis ütleb ilma lahti võtmata ka võrdlemisi õige suurusjärgu tööraha. vajalikud jupid siis juurde ja asi olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.7% - SQL: 61.3%]