Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Esiklaasi vahetus ja klaasi kvaliteet. (Vastuseid: 15 | Vaatamisi: 5773)
morden
meeskond



Registreerunud 04.11.05
Postitusi: 210

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 1,9td 96kW 05.a.

postitati 25.02.06 13:48 Tsiteeri
Esiklaasi vahetus ja klaasi kvaliteet.



Selline lugu, et sai vahetatud esiklaas. Väiksest kivitäkkest kasvas külmadega välja päris korralik võrgustik. See selleks. Esiklaas sai siis vahetatud kasko kuludega Klaasiteeninduse AS'is. Ei viitsinud kindlustusega kaigast rebima hakata ja viisin masina kergema vastupanu teed sinna. Töö tehti kiiresti ja korralikult, AGA klaas mis ette pandi ei kannata mingit kriitikat. Kui nüüd kujutate ette seda osa mis alagab klaasi all ääraest peale musta matt osa, siis selle kohapealt klaas murrab valgust, nii et on täiesti tunne nagu oleksid silma haige. Muidu on klaas ok, aga parkimisel ja manööverdamisel kui jälgid gabariite et kas läheb kuhugi vastu või mitte siis on totaalne jama. Mitte kuidagi ei oska silmaga hinnata mis on tagalik olukord. Klaasiks siis Pilkington'i toode. Kas kellelgi veel antud probleem sama klaasiga või on hetkel lihtsalt juhtunud et minu autole ette pandud klaasiga mingi jama. Leegimees kah vist kurtis, et tema klaas murrab samamoodi.


RRRRRRRs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 25.02.06 18:23 Tsiteeri


nähtud nii Leegimehe kui ka nüüd mordeni Fabiate Klaasiteeninduse AS-i pakutavaid Pilkingtoni nn.järelturu klaase autole paigaldatuna.tõesti murrab sealt alt servast "pilti"nagu vanad vene-aegsed paneelmaja aknad.
võitlesin eelmine sügis ka kuu aega Seesam Kindlustusega esiklaasi vahetuse asjus.nemad pakkusid mulle kohe võimalust Klaasiteeninduses või Autoveris vahetus ära teha,aga mina soovisin originaalklaasi ja selle peale tehti nii :o:o:o suured silmad ja küsiti,et mis vahe seal on.nende jaoks oli vahe ainult hinnas:mad:ma aga olin eelnevalt mordenilt teada saanud,et RS-l on veidi tumedama päikseribaga esiklaas kui tava Octavial ja seda kinnitas ka varuosakoodi erinevus ja klaaside võrdlus Helkamas.
ei oska öelda,kas mul 100% õigus oli,aga vastupidist ei suutnud mulle kumbki klaasipaigaldaja tõestada,aga lõpuks sai mõlemaid pooli rahuldava tulemuse(tänud Tarvile) ning praegu sõidan ikkagi originaalklaasiga ja mingeid optilisi illusioone pole täheldanud.
mõnikord on lihtsalt vahedel ka vahed sees:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 25.02.06 19:19 Tsiteeri


Mõtlen ka hirmuga seda, et Octavia II on kõik klaasid lasergraveeritud VIN-koodiga. Kardan, et kasko ei ole nõus tehasest originaalklaasi vajadusel tellima. Samuti on jama selles, et kuna klaasi ühe päevaga ette ei saa, siis olen see aeg kas jalamees või peab hakkama asendusautot hankima. NMii et ühest küljest on see graveeritud VIN-kood tore, aga kui midagi peaks juhtuma, siis välja vahetamine paras piin


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Cobra
huviline



Registreerunud 20.11.05
Postitusi: 24

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi II 1.9TDi

postitati 25.02.06 22:33 Tsiteeri


1. kindlustusega võib ikka vägikaigast vedada, kuigi ma arvan, et uue autoga pole üldse probleemi;) - põhjus lihtne, sest klaasivahetus otseselt on keregarantiiga seotud tegevus... olen oma pikas praktikas väga palju masinaid näinud mis just esiklaasi ümbrusest roostetavad

2. võiks pöörduda tagasi ikka klaasi paigaldaja poole, kindlasti on klaasiteenindus huvitatud praak toote ümbervahetamisest.. kui pole, siis on ALATI võimalik aru pärida kindlustusseltsist;)

ja miskipärast arvan, et morden väga hästi teab mismoodi käituda... mina just seoses mordeniga tean väga kummalisi esiklaasi juhtumed :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
morden
meeskond



Registreerunud 04.11.05
Postitusi: 210

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 1,9td 96kW 05.a.

postitati 26.02.06 00:00 Tsiteeri


Tegelikult ei ole tegu laser garaveeringuga, vaid kõige lihtsama keemilise graveeringuga. Ja sellist klaaside markeerimist ei kasuta ainult skoda vaid ka audi, vw, bmw ja võin eksida aga ka toyota. Tehasest tellitavad klaasid on kõik puhtad ja kohapeal tehakse graveering. Muide ka klaasiteenindusel on olemas need vahendid millega seda keemilist graveeringut teha. Seega küsimus ikkagi kas asendus klaas on sama kvaliteetne, kui originaal.


RRRRRRRs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype
morden
meeskond



Registreerunud 04.11.05
Postitusi: 210

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 1,9td 96kW 05.a.

postitati 26.02.06 00:05 Tsiteeri


Võibolla tuletad meelde kummalisi juhtumeid. Lihtsalt et meenutada ja kui midagi valesti tegin siis häbi tunda

Tsitaat:
Algselt postitas: Cobra
1. kindlustusega võib ikka vägikaigast vedada, kuigi ma arvan, et uue autoga pole üldse probleemi;) - põhjus lihtne, sest klaasivahetus otseselt on keregarantiiga seotud tegevus... olen oma pikas praktikas väga palju masinaid näinud mis just esiklaasi ümbrusest roostetavad

2. võiks pöörduda tagasi ikka klaasi paigaldaja poole, kindlasti on klaasiteenindus huvitatud praak toote ümbervahetamisest.. kui pole, siis on ALATI võimalik aru pärida kindlustusseltsist;)

ja miskipärast arvan, et morden väga hästi teab mismoodi käituda... mina just seoses mordeniga tean väga kummalisi esiklaasi juhtumed :D



RRRRRRRs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype
ERMS2
huviline



Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 27

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia II Combi 1,9TDI

postitati 26.02.06 09:40 Tsiteeri


Kui autol täitus kolmas päev peale ostu sai klaas kivi ja mõra jooksis sisse.IFi-kasko maksis küll tehase graveeringuga klaasi kinni,polnud mingeid probleeme!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 26.02.06 20:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ERMS2
Kui autol täitus kolmas päev peale ostu sai klaas kivi ja mõra jooksis sisse.IFi-kasko maksis küll tehase graveeringuga klaasi kinni,polnud mingeid probleeme!

Tea, krt, mis selle kolmandama päevaga pärast auto ostmist lahti on - mul samamoodi 3ndal TLN-TRT pinnatud lõigul tugeva laksuga käis kivi alla vasakusse nurka ja mõrad sees.
Õnneks küll jäi ta mustale osale nii, et silma alla praktiliselt ei satu ning samuti õnneks ei ole külmaga täheldanud, et mõrad progresseeruksid.

Küll aga olen tõdenud ebameeldivat tõsiasja, et hommikused plastikkaabitsaga akendekraapimised jätavad ebameeldivalt sügavaid kriime nii esiklaasile, kui ka külgmistele.
DEEM, ütleks selle peale... :mad: Täielikult ära hoida nende siginemist eriti ei saa, kui muidugi ropult vaba aega käes ei ole et autot seest piisavalt soojendada saaks enne sõitma hakkamist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Valts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.01.06
Postitusi: 330

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 1,8 tdci

postitati 27.02.06 08:11 Tsiteeri


Ahhoi reFFLex, mina ostsin marketist mingit keemiat, mis spetsiaalselt selle jää sulatamiseks on tehtud. Mingi 35 eeku aerosoolpurk, kestab praktiliselt terve talve. Haiseb tõhk muidugi hästi, kuid kraapimisega ei pea tegelema. Ilmselt kojameeste lemmik see ei ole, kuid ma olen arvestanud, et kojamehi tuleb ikka regulaarselt vahetada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 27.02.06 08:21 Tsiteeri


Nojah, kui klaas kivi saab, siis Kasko maksab välja, aga kas siis kulunud klaasi väljavahetamiseks on samuti kivi vaja, et omast taskust maksma ei peaks?


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 27.02.06 08:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: wigry
Nojah, kui klaas kivi saab, siis Kasko maksab välja, aga kas siis kulunud klaasi väljavahetamiseks on samuti kivi vaja, et omast taskust maksma ei peaks?

vastasid just ise oma küsimusele;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 27.02.06 10:34 Tsiteeri


oma kulunud klaasile kivi tutvustamine on ju põhjusmõtteliselt varastamine.
varastamine iseenda ja kõigi teiste kasko võtjate tagant.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 27.02.06 11:13 Tsiteeri


ega kindlustusseltsid ju varasta kui su autot üritavad odavate juppidega lappida:(ja teedeehitajad meie sõidukeid teerullidena kasutavad pinnatud trassi sissesõitmiseks:mad:vahest sõites tundub kivirahe nagu meteoriidi sabas;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jk
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 170

Asukoht: päälinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ural M63 '65, Ocu, Leaf

postitati 27.02.06 11:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lare
ega kindlustusseltsid ju varasta kui su autot üritavad odavate juppidega lappida:mad:ja teedeehitajad meie sõidukeid teerullidena kasutavad pinnatud trassi sissesõitmiseks:(vahest sõites tundub kivirahe nagu meteoriidi sabas;)

a kujutad ette, mis siis saaks, kui kindlustusseltsid üritaksid kõigil juhtumitel võimalikult kallite originaaljuppidega ning kallites esindustes autosid lappida? kes tõstab käe, et on nõus selle eest topeltsuuri kaskomakseid maksma? ;)


Vanade külgkorvide paradiis:
http://kylkad.blogspot.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 27.02.06 11:59 Tsiteeri


see on nõiaring. igaüks suhtub mistahes situatsioonidesse nii nagu talle endale tundub kasulik olema.
põhimõtteliselt nähakse kõikjal mõisa köit, mis rahumeeli lohiseda võib.
rehepapplus on meil au sees.
ja aus inime on kas haige või snoob.
ega tegelikult pole sellest tõesti kasu kui üks inimene nö. rongi pealt maha astub. teiste supp sellest veel rammusamaks ei lähe.
kui kogu ühiskond, või väga suur osa sellest, hakkaks ühel päeval mõtlema ja käituma ausalt ja aateliselt, siis ehk ...

a mis ma siin targutan, eks ise ju ka sirutan ikka vahel käe, kui kuskil miskit ripakil on.
ehh, häbenen nüüd parem veidikene.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 27.02.06 14:34 Tsiteeri


to diesel: tead mis kõige kurvem on? see on kõige kurvem, et kui sa oled aus jms. siis sind tapetakse massi poolt ära ja tänu sellele oledki sunnitud käituma samasuguse pasapeana nagu kõik teised :( eluujäämis kunst mai ääässss

edit: et vältida arusaamatusi, oleksin võinud selle jutu ka mina vormis kirjutada. enivei kuradima kahju öelda, aga ühiskond sakib sajaga :D


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 70.4% - SQL: 29.6%]