Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Vahtralehe paigutus/kleepimine (Vastuseid: 15 | Vaatamisi: 4653)
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 07.02.06 18:52 Tsiteeri
Vahtralehe paigutus/kleepimine



kuna škodasi tekib meie tänavapilti nagu seeni pärast vihma ja et vähegi teada neid,kes meie klubilised on,võiks mingi õhtu teha kuskil soojas ostukeskuse parklas väikse klubiklepsu kleepimise õhtu.näeks samas ka uusi klubiliste nägusid ja saab ka üksteise masinaid uudistada.
kui Tartu ja Pärnu kandi rahvas ka klepsudest on huvitatud,võiks teada anda.saab neid ikka sinna ka orgunnida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 08.02.06 13:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lare
kuna škodasi tekib meie tänavapilti nagu seeni pärast vihma ja et vähegi teada neid,kes meie klubilised on,võiks mingi õhtu teha kuskil soojas ostukeskuse parklas väikse klubiklepsu kleepimise õhtu.näeks samas ka uusi klubiliste nägusid ja saab ka üksteise masinaid uudistada.

Täitsa vahva mõte on see sul tegelikult :) Mul tuleb lisaks veel vahtraleht kah tagaaknale kleepida, kuivõrd värske juhiluboaga elukaaslane nõuab progresseeruva intensiivsusega roolitagust istepinki omale - niisiis kleepimist oleks üksjagu.

Kas mõnda sellist pool-permanentset lahendust ei tea keegi, kuidas vahtralehte ilmastiku- ja ärarebenemiskindlalt auto tahaotsale (ilma värvi kahjustamata) kinnitada nii, et seda perioodiliselt ära võtta saaks (mul omal roheline periood ammu seljataga)?

Täna hommikul proovisin omastarust hea kahepoolse teibiga mini-girp kilekotti pakitult seda lehekest aknale kleepida - teip oli täitsa hea ja tugeva liimiga, kui autos eeltööd tegin ning kilekoti nurkadele tükikesi liimisin, kuid jääkülmale klaasile kleepimise järgselt jäid klepsutükid klaasile ja kilekotistatud vahtraleht mulle pihku :S


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 08.02.06 20:21 Tsiteeri


Sõber lasi endal kleepida vahtralehe( neid klepse on poes müügil) õhukesele magnetile. Selle pani siis masina taga luugi külge. Muidu püsis ilusti aga pesulas tuli küljest ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 08.02.06 20:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reFFLex


Kas mõnda sellist pool-permanentset lahendust ei tea keegi, kuidas vahtralehte ilmastiku- ja ärarebenemiskindlalt auto tahaotsale (ilma värvi kahjustamata) kinnitada nii, et seda perioodiliselt ära võtta saaks (mul omal roheline periood ammu seljataga)? :S

kunagi tehti mingit kiletamise teenust.ei oska öelda,kas seda ka praegu praktiseeritakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 09.02.06 08:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Timur
Sõber lasi endal kleepida vahtralehe( neid klepse on poes müügil) õhukesele magnetile. Selle pani siis masina taga luugi külge. Muidu püsis ilusti aga pesulas tuli küljest ära.

Kleebitava vahtralehe mul tips juba suure õhinaga ostis, seega veekindlus on mul juba olemas. Klaasile aga seda ma (esialgu veel vähemasti) kleepida ei taha.

See magnetile kleepimise mõte on tegelt täitsa hea, Timur! Küll aga peaks see magnetiseeritud lepaleht saama kinnitatud puhta värvkattega auto pleki külge, muidu võivad magnetilehe alla jäävad liivaterad värvi kahjustada, kardan ma.

On sul, Timur, või kellelgi teisel foorumi lugejal õrna ettekujutust, kas kusagil tavalises müügivõrgus niisugust õhukest magnetit müüakse? Ise pole kunagi millegi sellise otsa komistand - ausalt öeldes ega pole ju otsinud ka :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 09.02.06 08:24 Tsiteeri


kui suurt tükki vaja läheb?
ma võin vaadata, kas vedeleb kuskil jäätmete hulgas midagi.
:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 09.02.06 08:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: diesel
kui suurt tükki vaja läheb?
ma võin vaadata, kas vedeleb kuskil jäätmete hulgas midagi.
:)

Ehh.. no kas ta oli miski 15x15 cm see lepakas (silma järgi).. või tsipa rohkem. Kust selline materjal sul pärit saab olla, mis vallas seda kasutatakse üldse? <= niisama uudishimutsen :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 09.02.06 14:19 Tsiteeri


eks me üle kleepimiseks magnetit vahel kasutamegi. igasugu taksod ja õppeautod ja muud taolised tahavad aeg-ajalt.
ja seukse tüki leian küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 09.02.06 16:44 Tsiteeri


Sõber sai endale Blue Group OÜ-st aga kui diesel sind aidata saab pole sul vaja sinna otsima minna. Aga jah enne pesulasse minekut on soovitav see maha võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 10.02.06 13:17 Tsiteeri


refflex: mina kasutan iminappu. kontoritarvete poes myygil, nagu iminapp ja ühes otsas on selline klamber. uhasin oinamärgi sinna vahele ja muudkui plump plump - ainult -20 kipub kumm kõvaks minema ega taha hästi seista, muidu sajepiss lahendus - ei määri ei kleebi :)

ja muide keegi ei keela oinamärgiga sõita minu teada :P


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 10.02.06 13:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AzA
refflex: mina kasutan iminappu. kontoritarvete poes myygil, nagu iminapp ja ühes otsas on selline klamber. uhasin oinamärgi sinna vahele ja muudkui plump plump - ainult -20 kipub kumm kõvaks minema ega taha hästi seista, muidu sajepiss lahendus - ei määri ei kleebi :)

ja muide keegi ei keela oinamärgiga sõita minu teada :P

Ei keela küll, kuid kas sina tahaksid, kui enam ei pea? ;) Liiatigi veel arvestades, kuidas sina seda algaja juhi tunnusmärki nimetad :D

Eks ma ka mõeldnud selle iminapp-lahenduse peale, kuid ma pigem tõstaks selle lätaka klaasi pealt ära - niigi on Octavia II-l see tahanähtavus natsa piiratud. Siiani pole veel välja mõeld, kuhu selle Skodaklubi kleepeka võiks panna nii, et maitsekas jääks ning samas väga nähtavust häirima ei hakkaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 10.02.06 15:02 Tsiteeri


:)
ma olen sageli mõelnud, et kleebiks traktorile ka algaja märgipeale. mõnikord võiks täitsa abiks olla, kui kellelegi muidu millegagi pinda käid, siis algajale antakse lihtsamalt andeks.
:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 10.02.06 22:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: diesel
:)
ma olen sageli mõelnud, et kleebiks traktorile ka algaja märgipeale. mõnikord võiks täitsa abiks olla, kui kellelegi muidu millegagi pinda käid, siis algajale antakse lihtsamalt andeks.
:)

:D Kui sa veel blond tibi oleksid siis saaksid kõik andeks.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 11.02.06 11:23 Tsiteeri


timur, ära unistagi mitte.
:)
ma olen vastik, väike, karvane vanamehenäss.
:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 11.02.06 13:01 Tsiteeri


to refflex: muide tagaklaasil ei häiri ta üldse, sest jääb naguinii imenurga alla ja peatugede taha :) ees muidugi on üks nurk kinni.

muide ma sõidangi oinakaga, mul naise pärast imikasüsteem. mul naine neid viimasel ajal ära katkuda ei viitsi, kuna vahet ei pidavat olema.

ja kui tsiklisõitja, on mul nende oct 2-de vastu eriline hirm - tahavaatavusest ei räägi, aga see A piilar on ikka elu post, kevadel vaadake 2 korda ega sinna taha mõni 2 rattaline ei jää.
sama lugu on peeglite surnud punktiga, mul jäi sinna terve reisibuss :|
kevad tuleb ja neid 2 rattalisi arbuusipäid tuleb nagu muda teedele.

diesel: ma sõidan tsikliga vahtraleht selja peal :) sellisega:
http://www.hot.ee/azazel/rebel.jpg
häbiots eks :D


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 11.02.06 13:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: diesel
timur, ära unistagi mitte.
:)
ma olen vastik, väike, karvane vanamehenäss.
:)

Mina kirun kõiki ka blonde tibisid ega ole mingi heatahtlik liikleja.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 66.8% - SQL: 33.2%]