Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Küljepeeglid (Vastuseid: 30 | Vaatamisi: 5893)
jk
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 170

Asukoht: päälinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ural M63 '65, Ocu, Leaf

postitati 31.12.08 09:50 Tsiteeri


Ega ma nüüd teab mis matemaatik pole, aga varasem najaga pooleks pakutud 12 grammi sajale võib olla reaalne. Mu O2 genekas on max 140A, see teeb 14V laadimispinge juures pea 2kW võimsust. Kompuutri järgi on maksimaalne kütusekulu tõus tühikäigul genekat kõikide tarbijatega koormates (kaasa arvatud kilovatine PTC eelsoojendus) ca 0,5l/tunnis.
Kui keskmine kiirus on 50km/h, siis 100 km kohta läheb 1l dislat rohkem, kui genekat max koormata.
No ja arvestades peeglisoojendusteks mõnikümmend vatti, moodustab see geneka max töövõimest ühe protsendi. Sama teeme siis ka kütusekuluga, võttes liitrist ühe protsendi - ligi kümme grammi sajale.
Diesel, sina tunned geneka suuremat koormust tänu sellele, et peegliküttega rakendub vanal O1-l ka tagaklaasi küte - see on aga hoopis teisest mastist võimsustarbimisega kui väikese peegli küte.


Vanade külgkorvide paradiis:
http://kylkad.blogspot.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 31.12.08 09:54 Tsiteeri


Mul auto ostupäevast alates peegli soojendus sees - seega 4 aastat. Töötab igast matsut. Talvel sulatab jääd, suvel aurustab vihmavett ja peeglid alati nähtavad. Kütusekuluga on nii, et ostes oli kulu (linnas) 9.5 ja hetkel nii 9.1 l/100. Tehas aga ütleb, et peaks olema 9.8

Lisaks on mul veel pidevalt sees konditsioneer. See samuti autoostupäevast alates neli aastat ja pole probleemi.

Ei tegele oma autos lülitite näppimisega vaid ikka pigem sõiduga. Läbisõit 83000 ja pole veel mingeid jamasid (kui veidi aega tagasi vahetatud sidur välja arvata).

Isegi aku karbi kaant pole selle nelja aasta jooksul veel puutunud, et akut laadida. Kuigi 98% linnasõidud, käivitub auto probleemideta igasuguse ilmaga.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tobu
huviline



Registreerunud 20.10.08
Postitusi: 30

Kasutaja on eemal


postitati 31.12.08 18:12 Tsiteeri


NO nii. Eks igaühel on õigus oma arvamusele ja eks igaühel ole natuke õigus ka. Mina aga ehitasin oma soojenduse valmis ja olen rahul, eks muidugi ole tal oma puudusi nagu ka näiteks valgus mis sealt tagant kumab aga see häirib ainult pimedas ja hiljem hariub kindlasti sellega ära, aga mis teil sellest kas sealt tagant kumab seda valgust või mitte sest teid see ju sõidu ajal ei häiri sest need peeglid on ju minu auto küljes mitte teie auto küljes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 31.12.08 18:20 Tsiteeri


Räägi, oled juba ka proovinud, et kuidas soojendab? Ja kuidas ta sul tööle läheb...vedasid ise juhtmed ja panid kuhugi lüliti?
Väga lahe, et isetegijaid ja leiutajaid veel leidub :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tobu
huviline



Registreerunud 20.10.08
Postitusi: 30

Kasutaja on eemal


postitati 01.01.09 00:24 Tsiteeri


Ise vedasin juhtmed. Voolu võtsin süütelukust ja loomulikult panin kaitseme vahele ja lüliti panin salongi tagaklaasi soojenduse lüliti kõrvale.
Udust saab ruttu jagu aga jääga ei tea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 01.01.09 10:29 Tsiteeri


sügav kummardus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.5% - SQL: 55.5%]