Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Mida tähendab AUX Stream maki menüüs? (Vastuseid: 37 | Vaatamisi: 8051)
Mlo
huviline



Registreerunud 17.09.08
Postitusi: 21

Kasutaja on eemal


postitati 22.09.08 11:13 Tsiteeri


jama värk sel juhul. Aga kas woofrit ja tavakõlaritele võimu annab ühendada? kokku 2 võimendit. pistikust olen teadlik, mida vaja läheb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
karsson15
huviline



Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 109

Kasutaja on eemal

Auto: Arbuus

postitati 02.12.08 13:18 Tsiteeri


said tööle?

ise avastasin, et seda AUX-i annab raadio menüüs sisse välja lülitada.
Mul ka pole MP3-ga stream, ehk siis see vanem, aga ikkagi saab AUX-i sisse välja lülitada(pesa ka käetoes pole).

vaata üle, äkki aitab lihtsalt aux-i sisse lülitamisest;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mlo
huviline



Registreerunud 17.09.08
Postitusi: 21

Kasutaja on eemal


postitati 09.12.08 13:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: karsson15
said tööle?

ise avastasin, et seda AUX-i annab raadio menüüs sisse välja lülitada.
Mul ka pole MP3-ga stream, ehk siis see vanem, aga ikkagi saab AUX-i sisse välja lülitada(pesa ka käetoes pole).

vaata üle, äkki aitab lihtsalt aux-i sisse lülitamisest;)


Ei saanud. Sellepärast ma hakkasingi jeblama sellega kuna menüüst leidsin AUX on/off ja et saab eraldi volüümi sättida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
LauriJ
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.10
Postitusi: 41

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: OIIVRS

postitati 09.02.10 20:58 Tsiteeri


Tere!
Mul ka küsimus, et kus kohas see aux seal käetoe sees on? Krt mina pole leidnud. Autos on Audience helisüsteem, lugesin, et sellel peab olema käetoes see aux, aga no ei leia. Seal mingi ülestõmmatav klapp, aga seal all ei näinud ma küll ühtegi sisendit.
Mondeos oli asi lihtne, kindalaekas oli kohe näha aux sisend, octavial vist korralikult ära peidetud. :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 10.02.10 09:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: LauriJ
Mul ka küsimus, et kus kohas see aux seal käetoe sees on? Krt mina pole leidnud. Autos on Audience helisüsteem, lugesin, et sellel peab olema käetoes see aux, aga no ei leia. Seal mingi ülestõmmatav klapp, aga seal all ei näinud ma küll ühtegi sisendit.

Mis aasta auto sul on? Ei pruugigi olla sul AUXi.
Ülestõmmatav klapp on jaheda õhu siiber. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
LauriJ
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.10
Postitusi: 41

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: OIIVRS

postitati 10.02.10 11:45 Tsiteeri


2006, juuni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 10.02.10 19:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: LauriJ
2006, juuni.

Minu 2006 masinal ei olnud ka AUXi. Paigaldasin pärast ise. AUX tuli mälu järgi kuskil 2007 standardisse, enne oli ta lisana tellitav.

Asjalikum on hoopis MDI (Mobile Devise Interface), kindalaekas asuv ühendusliides, mis võimaldab ipodi, MP3-mängija või mälupulga ühendamist autoraadioga. Info esitatava muusikapala kohta kuvatakse nii raadio kui ka MaxiDot ekraanile. Plussiks on see, et infovahetus on kahesuunaline, ehk muusikapalade valimine ja helitugevuse reguleerimine toimub autoraadiolt juhtimisega. AUX puhul saad ainult maksit häält reguleerida.
Kuna antud lisa tuli kasutusele uue Superbi ja Octavia facelift mudelitega, siis on kahtlane, kas ta vanemate raadiotega on võimeline toimetama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tsekkar
huviline



Registreerunud 08.08.06
Postitusi: 144

Kasutaja on eemal

Auto: O3 4x4 black

postitati 11.02.10 07:48 Tsiteeri


See MDI on päris kallis seade ja vanematele autodele seda vist paigaldada ei saanud. Mõttekam on juba osta mingi hiinakas, mis mängib kõike ja on suure ekraaniga. Endal oli mõte osta kuskilt BOLERO makk, aga siis selgus, et minu autol (2007) peab veel mingi boxi ära vahetama, et nii uus audiosüsteem ültse mängima hakkaks:) See AUX sisend on suht mõttetu:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 11.02.10 12:33 Tsiteeri


Igasugu Hiinakate kohta ütleks omalt poolt niipalju, et ei ostaks isegi mitte relva ähvardusel. Üldjuhul on helikvaliteet, mis sealt tuleb, "saast".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
LauriJ
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.10
Postitusi: 41

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: OIIVRS

postitati 11.02.10 13:04 Tsiteeri


Tänud põhjaliku vastuse eest.
Ise ma vist ei viitsi seda aux sisendit tinutama hakata. Saaks hakkama küll aga ei kasuta seda niipalju (teises autos on see ja vahepeal oli hea ipod taha ühendada, aga kasutasin seda ikkagi suhteliselt vähe) Kirjutan parem mp3 plaadi ja valmis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tihver
huviline



Registreerunud 11.01.10
Postitusi: 162

Kasutaja on eemal

Auto: Superb 3 Combi, 140kw TDI DSG 4x4

postitati 16.03.10 21:53 Tsiteeri


Mitte küll päris teemasse, aga ehk oskab keegi öelda kas 2005 aasta stream makile saab autotelefoni heli sisse lasta, et telefoni heli oleks auto kõlarites. Hetkel on autotelefonil eraldi väike kõlar. Tean, et uuemal MP3 mängival streamil on see kindlasti võimalik, aga kuidas on lood vanemaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zut
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.08
Postitusi: 346

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: OII RS TFSI

postitati 17.03.10 07:30 Tsiteeri


--offtopic--
*toriseb* Krt kirjutasin just kena romaani siia ja siis otsustas brauser või forum, et see ei sobi ja kirjuta uuesti.
--offtopic--

Kasutan ise telefoni ja AUX pistuku vahel juhet, millel on mikker peal. Kuulan sealtkaudu muusikat. Kui keegi juhtub samal ajal helistama, siis saan nupulevajutusega rääkida ka telefoniga nii, et heli tuleb auto kõlaritest ja mikrina toimib käigukangi juures vedelev pisike mikrofon. Pidi kenasti kuulda olema. Isegi vanaemaga saan vabalt rääkida (ta kuuleb veidi vaiksemalt).

Kas aga su telefonile sarnast juhet olemas ja /või kas 2005a Stream makile saab AUX augu tekitada - ei julge öelda.


_______________________
-- Who stole my beer? -- http://images.spritmonitor.de/391335.png
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Tihver
huviline



Registreerunud 11.01.10
Postitusi: 162

Kasutaja on eemal

Auto: Superb 3 Combi, 140kw TDI DSG 4x4

postitati 17.03.10 13:47 Tsiteeri


Nii sain oma jubina kätte, mis CD boxi sisendi kaudu laseb makile AUX sisendi teha. Asi paigas ja töötab väga hästi. Juhme vedasin maki peale laekasse ja lisaks panin sinna ka USB 5V toiteotsa. Sinna ühendasin natuke moditud TomToi docki ja nüüd ülimugav TomTom`i autos MP3 ja video mänijana kasutada. Lisan hiljem mõned pildid ka.

Autotelefon sai ka nüüd maki külge ühendatud ja heli kõigis kõlarites.

Investeering oli 750kr, aga siiski oluliselt odavam kui osta Stream MP3 2005 Octaviasse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.6% - SQL: 47.4%]