Foorumi logo

Škoda & Seat rajapäev 14. September 2008 - Rapla kardirada
Cosmic - 10.07.08 08:17

Rapla kardirada on broneeritud Škodaklubile ja Seatklubile 14. septembril 2008 ajavahemikus 12.00-17.00

Et siis teeks see hooaeg ikka ühe korra veel :P

Korraldusliku poole pealt on kõik sama nagu juunis toimunud rajapäeval - hind auto kohta 150.- + ajavõtu tasu, Ruslaniga on räägitud ning tuleb samasugune ajavõtt/kohtade arvestus, hea ilma suhtes veel läbirääkimised käivad...

Andke endast siis siin teemas märku, kes tulla plaanivad - kirjutage samas formaadis nagu eelmine kord, et tekiks mingi ülevaatlik osalejate nimekiri - kasutajanimi, auto ja võimsus:

    01. Cosmic - Škoda Octavia RS 147kW
    02. Zut - Škoda Octavia RS 147kW
    03. pakiruum / tulevik - Škoda Octavia RS 147kW
    04. stefan - Škoda Octavia 2.0TDI 103kW
    05. lare / burka - Škoda Octavia RS 147kW
    06. KVR - Škoda Octavia RS 147kw
    07. Maitz - Škoda Octavia RS TDI 125kW
    08. Ants_M / ecoibiza - Seat Ibiza 1.8T 110kW
    09. chesm6mmi - Seat Ibiza GTI 2.0 85kW
    10. Baker - Seat Altea Freetrack4 147kW
    11. The King - Seat Leon Cupra 177kW
    12. Mic - Seat Leon Cupra 177kW
    13. Toomas - Seat Ibiza Cupra 1.8T 115KW
    14. ents - Seat Leon FR DSG 147kW
    15. Risto - Seat Leon 1,8T 118kW
    16. morden - Škoda Octavia RS TDI 125kW
    17. helgisallo - Seat Toledo 1.9TDI 110kW
    18. Germo - Seat Leon FR TDI 110kW
    19. rstdi - Škoda Octavia RS 147kW
    20. koerr - Seat Leon TDI 110kW
    21. MK - Škoda Octavia RS 147kW
    22. Kolkswagen - Seat Leon 1.8T 4x4, 132kW
    23. nunnu (Kert / Marko) - Seat Marbella 29kW
    24. Stass - Seat Ibiza 1.6 74kW
    25. janas - Škoda Octavia 1.6 75kW

statistika @ 12.09.08 16PM: 11 škodat, 14 seati


Võistlejad,kes soovisid üritusest osa võtta,aga kahjuks see võimalus puudub enne 17.00 - peale Škoda ja Seati rajapäeva lõppu rada avatud, kuna rada broneeritud ZR1 poolt 20.00ni:

    1. ZR1 - Hyundai Coupe 123kW
    2. iku - Renault Clio III Sport 145kw
    3. Puuriit - Ford Focus 1,8TDCI 85kW
    4. Konrad - Audi A3 2,0TFSI Quattro 147kW
    +
    1. CHERN - Honda Civic Type-R 2,0 148kW
    2. Stasiano - Honda CRX Del Sol 1,6 92kW
    3. D3F - Honda Civic Type-R 2,0 148kW
    4. Sander - VW Golf GTI DSG 147kW
    5. Ken - Audi S6 2.2T 280kw
    6. Margus - Audi A6 4.2 220kw
    7. antoshka Honda Civic Type-R 2,0 148kW
    8. Iljich / Kristalik - BMW M3 E36 Compact 3,2 236kW



Loodetavasti tuleb sama mõnus ja adrenaliinirohke pühapäev, nagu seda lastekaitsepäeval oli :D

Kohtumiseni rajal,
Tanel

Edit 12.09.2008: Kuna see nimekiri siin aina pikeneb ja pigem just väljastpoolt arvestust võistlejatega, siis ma ise kaalun juba tõsiselt sellele "Škoda&Seati" rajapäevale mitte-tulemist või võtta osa sellest rahvasprindi üritusest pealtvaatajana. Klubiüritusest on asi igaljuhul juba väga kaugel...


Zut - 10.07.08 10:31

Hei.

Plaanis on tulla vaatama kindlasti. Kas ka sõitma, seda veel ei tea. Peab ennem auto sissesõitma, kui võistlema saab hakata. Aga igaks petteks siiski:
2) Zut, Octavia, 147


pakiruum - 11.07.08 05:53

3. pakiruum, Octavia vRS, 147kw


stefan - 21.07.08 19:01

Plaanin osavõttu. Octavia, 2.0TDI, 103kW.


Cosmic - 24.07.08 13:40

2 nädala peale 3 osalejat (+mina) :(
Puhkused, huvipuudus?


lare - 24.07.08 16:18

Tsitaat:
Algselt postitas: Cosmic
2 nädala peale 3 osalejat (+mina) :(
Puhkused, huvipuudus?
;)
Arvan,et paanikaks pole põhjust.Küll see rahvas kohale tuleb.Ise olen ka tulija.


Timur - 24.07.08 19:29

Tsitaat:
Algselt postitas: Cosmic
2 nädala peale 3 osalejat (+mina) :(
Puhkused, huvipuudus?

Pole põhjust paanikaks, 14. September on veel nii kaugel.;)

Muide septembris saab Skoda klubi 3-meseks.


tsekkar - 25.07.08 05:48

Tsitaat:
Muide septembris saab Skoda klubi 3-meseks.


Et põhjust väike pidu rajal korraldada:P

Mina olen ikka ka tulemas;)


Cosmic - 25.07.08 13:42

Tsitaat:
Algselt postitas: Timur
Tsitaat:
Algselt postitas: Cosmic
2 nädala peale 3 osalejat (+mina) :(
Puhkused, huvipuudus?

Pole põhjust paanikaks, 14. September on veel nii kaugel.;)

Muide septembris saab Skoda klubi 3-meseks.


Kaugel küll, aga Raplas olid juuli alguses augustiks juba kõik nädalavahetused täis broneeritud, sellepärast sai ka aeg varakult kinni pandud (+ Ruslanile sobiv aeg).
Aga igaljuhul positiivne, et ikka huvi on - ma juba ehmatasin ära :D


morden - 25.07.08 15:34

Tsitaat:
Tsitaat:

Muide septembris saab Skoda klubi 3-meseks.



Vahe märkusena ja OT'na ( ette vabandades :) ) , et Eesti Skoda Klubi on ellu kutsutud 21. oktoobril 2005. Seega septembris on natukene vara pidada käesoleval kujul toimiva klubi sünnipäeva. Ja kahjuks ei oska klubi esmakordset kokku kutsumist öelda. Seega silmi kinni pigistades võime siiski tähtpäeva pühitseda ;)


KVR - 30.07.08 13:18

Täiesti tulekul, Octavia RS 147 Kw


Maitz - 13.08.08 16:27

Tulen ka:P


Zut - 18.08.08 08:07

Tõstaks teemat ülessepoole vahepeal. Äkki on inimesed puhkustelt tagasi ja tulemas rohkem, kui see silmaalla satub:)


Cosmic - 18.08.08 10:20

Tsitaat:
Algselt postitas: Zut
Tõstaks teemat ülessepoole vahepeal. Äkki on inimesed puhkustelt tagasi ja tulemas rohkem, kui see silmaalla satub:)


Tänud, mul endal oli just sama mõte täna, loodetavasti saab ikka natuke rohkem osalejaid kui praegu nimekirjas. Eelmine kord oli vist 20 kanti ning see oli täitsa paras arv.


Cosmic - 01.09.08 13:35

Nii, september käes, ma tahaks siis nimekirjas nüüd näha veel väikseid täiendusi. Umbes 20 nagu eelmine kord võiks ikka kokku ju saada...


Maitz - 01.09.08 18:17

Diisleid nagu vähevõitu:P


Puuriit - 01.09.08 19:31

Minu škoda sõidab kahjuks juba uutel teedel.:( Kui muu automark on aksepteeritav siis ehk oleks ka oma diisliga platsis ;)


Cosmic - 03.09.08 07:20

Kuna huvilisi ei paista väga juurde lisanduvat, siis kas teistele osalejatele on see OK, kui ma mõned sõbrad Seat'idega ka sinna kutsun (ikkagi sama konserni autod ju)?
Võistleksid nad siis väljaspool "Škoda rajapäeva etappi", aga aegade võrdluses võiksid eeldatavalt pakkuda pingelist konkurentsi RS'dele ;)


Zut - 03.09.08 08:07

No kuna meid niivähe on huvi asja vastu näitamas, siis vast ikka võib kutsuda teisi ka. Ega ei jõuagi 9kesi terve päev ringi kimada seal:)


Ants_M - 03.09.08 09:23

No üks kollane Seat Ibiza FR 1.8T 110 kw tuleb ka rajale.


lare - 03.09.08 09:25

Cosmic,muutsin natuke teema pealkirja ja panin vastava teate ka Seatiklubi foorumisse.
http://www.seatclub.ee/forum/viewtopic.php?p=10103#10103

Mul juba ammu olnud plaan Seatklubiga mingi üritus koos korraldada,et kahepeale kokku saada normaalne osavõtjate seltskond.Saabki nüüd algust teha.;)


pakiruum - 03.09.08 12:04

Tsitaat:
Algselt postitas: lare
Cosmic,muutsin natuke teema pealkirja ja panin vastava teate ka Seatiklubi foorumisse.
http://www.seatclub.ee/forum/viewtopic.php?p=10103#10103

Mul juba ammu olnud plaan Seatklubiga mingi üritus koos korraldada,et kahepeale kokku saada normaalne osavõtjate seltskond.Saabki nüüd algust teha.;)

Idee on hea! Kahjuks küll ei näe teemat. Küsib kasutajat ja parooli. :P


lare - 03.09.08 12:21

Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Idee on hea! Kahjuks küll ei näe teemat. Küsib kasutajat ja parooli. :P

Kahjuks ei näe seda teemat jah,kui ei ole registreerununa seda seatklubi foorumis vaatamas.:(


HenriTeine - 03.09.08 12:32

Kas kalendriga on ka keegi aega mõõtmas? :P
Ma tuleks oma sahvriga ka äkki kiiretele jalus tolgendma. Nii sõidupraktika mõttes.


Konrad - 03.09.08 15:35

Terv,

Kas ka A3 2.0T FSI quattro rajale lubatakse? Sai teine vRS-i asemel soetatud.

PS! Kas kiivrikohustus kehtib?


pakiruum - 03.09.08 16:14

Tsitaat:
Algselt postitas: ZR1
Kas teeme seekord mingid eraldi klassid ka?

Skodad ja Seatid äkki kahte klassi panna nagu eelmine üritus (kuni 125kw ja üle 125kw) ja ülejäänud Outlaw või siis kõik margid klassidesse.

Kiiver äkki oleks soovituslik?


tsekkar - 03.09.08 17:26

Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Tsitaat:
Algselt postitas: ZR1
Kas teeme seekord mingid eraldi klassid ka?

Skodad ja Seatid äkki kahte klassi panna nagu eelmine üritus (kuni 125kw ja üle 125kw) ja ülejäänud Outlaw või siis kõik margid klassidesse.

Kiiver äkki oleks soovituslik?


Eks igaüks teab kui täpiks ta asja enda jaoks ajab. Kui lähed viimast võtma, siis oleks kiiver ikka abiks;)
Mina isiklikult lihvin sõiduoskust ja hullu panema ei hakka:D


HenriTeine - 03.09.08 17:57

Mis see kõik siis massma läheb kokku? Koos ajavõtuga ja millal ma raha pean üle kandma ning kuhu?


Cosmic - 04.09.08 08:57

Nii, üritan kõigepealt mõnedele küsimustele vastata:
1. Kiiver kohustuslik ei ole, kuid kes tunneb et see võib vajalik olla siis kindlasti kasutagu.
2. Maksma läheb see 150.- auto (kardiraja territooriumile pääs) + ajavõtutasu sõltuvalt osavõtjate arvust (~50.- krooni kanti).
3. Eraldi klasse mina tegema ei hakkaks, eelmine kord selle järgi vähemalt vajadust ei olnud - kui sõitjate arv umbes sama tuleb, siis teeks samamoodi ka seekord.
4. Rajapäeval võiks osaleda siiski ainult Škoda ja Seat automargid, muidu läheb see asi vist väga "kirjuks" meil.

Kuuslin, et Seati klubi poolel pidi ka huvi täitsa olemas olema (ise küll sellele teemale kahjuks ligi ei pääse), aga seal vist samuti pidid huvi tundma ka teiste automarkidega sõitvad kasutajad (clio, focus)? Ma ei tea mis teised arvavad, aga üritaks selle rajapäeva siis jätta ikkagi Škoda ja Seati raamidesse, kuna tundub et koos Seatidega oleks osalejate arv ka juba päris piisav? Lauri siis äkki võiks vastava sõnumi ka seatclubi poolele edasi anda?

Ning veel üks oluline küsimus - kas teeme ürituse iga ilmaga? Isiklikult vihmase ilmaga mind sinna väga ei tõmbaks ning usun et ka paljud teised sama meelt, aga kas me saame selle ürituse n.ö. viimasel hetkel ära jätta ning mis see viimane hetk sellisel juhul oleks (laupäeva õhtu - pühapäeva hommik foorumisse teade?)?


lare - 04.09.08 09:09

Tsitaat:
Algselt postitas: Cosmic
Kuuslin, et Seati klubi poolel pidi ka huvi täitsa olemas olema (ise küll sellele teemale kahjuks ligi ei pääse), aga seal vist samuti pidid huvi tundma ka teiste automarkidega sõitvad kasutajad (clio, focus)? Ma ei tea mis teised arvavad, aga üritaks selle rajapäeva siis jätta ikkagi Škoda ja Seati raamidesse, kuna tundub et koos Seatidega oleks osalejate arv ka juba päris piisav?

Arvan,et kuni peale Škoda ja Seat osavõtjate on veel huvilisi,siis nende osavõttu ärme veel keela.Võistluslik arvestus aga on siiski ainult Škoda ja Seat märki autodele.
Ruslan sõidab ka väljaspool arvestust teist marki autoga ja võõra automargi esindajad on siiski antud foorumi registreerinud kasutajad.
Teeme nii,et kui Škoda ja Seat autodega sõitjaid juurde tuleb ja kohti ei jagu,siis peame teistele automarkidele (v.a. Ruslan) piirangu peale panema.


Cosmic - 04.09.08 11:30

Tsitaat:
Algselt postitas: ZR1
Risto Seat Leon 1,8T 118kW


keegi hoolsasti täiendab mu esimest postitust (mitte mina igaljuhul:D), Risto ka seal kirjas.


Zut - 04.09.08 11:40

Kas seekord tuleb ka Tallinnast tulijatel ühine minek RMK juurest?


lare - 04.09.08 12:54

Tsitaat:
Algselt postitas: Zut
Kas seekord tuleb ka Tallinnast tulijatel ühine minek RMK juurest?

Ma arvan küll,et stardiks kolonnis RMK juurest kell 11.


whiteRS - 04.09.08 13:06

Kas need totakad tünnid on seal raja ääres alaliselt?


Zut - 04.09.08 14:33

Tsitaat:
Algselt postitas: whiteRS
Kas need totakad tünnid on seal raja ääres alaliselt?


Terve selle ühe korra, kui ma Raplas käinud olen, olid tünnid olemas. Samas olid nad:
a) sisekurvides vaid
b) seest tühjad ja suhteliselt kerged

Ei olnud kordagi tunnet, et mõni tünn oleks ette jäänud.


Aga veidi teise teemana. Saan aru, et Seatid ja Skodad on ainukesed, kes seekord rajale lastakse. Kui muud marki autot omavad inimesed tahavad kaema tulla, siis kas see on OK ja kas nad peavad territooriumile sõitmise eest midagi kellelegi maksma?


whiteRS - 05.09.08 06:35

Eelmisel rajapäeval olid nad igatahes viimases kurvis just väliskurvis.


KVR - 05.09.08 07:18

Tünnide olemasolu on üsna vajalik, sest vastasel juhul küntakse teatavad kohad rajast üles, see veab omakorda mulda ja muda rajale jne jne.


pakiruum - 05.09.08 09:18

Zut, sa sõitsid vastas suunas. :) Seda pidi tõesti ei seganud ükski tünn. Ainult viimane väike S kurv oli kahtlane.

Ma arvan, et vihma pärast ei peaks üritust ära jätma. Midagi uut, kui rada on märg. :) Kiirused nagunii ei ole suured ja esiveolised masinad ka. :P

Ehk teeb, siis kaks klassi. Ühes on Skodad ja Seatid. Teises aga ülejäänud margid. Oleks mõistlik?

Kas ühel autol võib olla mitu juhti?


Rage - 05.09.08 10:40

Tsitaat:
Algselt postitas: Zut
Tsitaat:
Algselt postitas: whiteRS
Kas need totakad tünnid on seal raja ääres alaliselt?


Terve selle ühe korra, kui ma Raplas käinud olen, olid tünnid olemas. Samas olid nad:
a) sisekurvides vaid
b) seest tühjad ja suhteliselt kerged

Ei olnud kordagi tunnet, et mõni tünn oleks ette jäänud.
öhöhöhh... eelmisel korral ma kohe esimesel soojendusringil panin täie raksuga rajalt välja.. et mitte väliskurvis olevatesse tünnidesse kihutada.. õnneks mingit kraavi taolist asja ei olnud.. ja kenasti vaikse hooga sain uuesti teiseltpoolt tünne tagasi raja peale sõidetud...


Zut - 05.09.08 12:02

Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Zut, sa sõitsid vastas suunas. :) Seda pidi tõesti ei seganud ükski tünn. Ainult viimane väike S kurv oli kahtlane.

Vahet pole ju mis pidi sa sõidad, sisekurv on mõlemat pidi sisekurv..


tsekkar - 05.09.08 12:04

Kui tõesti rada on märg, kuidas sel juhul üritus toimub?
Paljud vist, siis ei näe mõtet tulla. Mina isiklikult küll sõidaksin.
Kas sel juhul on ainult raja rent per auto, sest kui meid mõni üksik on, siis pole ju aega ka mõtet võtta?


rstdi - 05.09.08 13:40

Tsitaat:
Algselt postitas: tsekkar
Kui tõesti rada on märg, kuidas sel juhul üritus toimub?
Paljud vist, siis ei näe mõtet tulla. Mina isiklikult küll sõidaksin.
Kas sel juhul on ainult raja rent per auto, sest kui meid mõni üksik on, siis pole ju aega ka mõtet võtta?


See märg rada saaks kiirelt kuivaks kui kõik need ca 4111 HJ on rajal ära käinud :D
Ma hetkel veel ei tea kas saan tulla, järgmine nädal ütlen.


Zut - 05.09.08 13:43

Tsitaat:
Algselt postitas: tsekkar
Kui tõesti rada on märg, kuidas sel juhul üritus toimub?
Paljud vist, siis ei näe mõtet tulla. Mina isiklikult küll sõidaksin.
Kas sel juhul on ainult raja rent per auto, sest kui meid mõni üksik on, siis pole ju aega ka mõtet võtta?


Kohale tulen ikka. Kui väga märg on, ei ole kindel, kas rajale minna tahan. Eks see selgub kohapeal.


lare - 06.09.08 06:30

Tsitaat:
Algselt postitas: ZR1
Tsitaat:
Algselt postitas: Cosmic
keegi hoolsasti täiendab mu esimest postitust (mitte mina igaljuhul:D), Risto ka seal kirjas.


Eelmine kord keegi täiendas mu postitust (mitte mina igaljuhul):)

Võtan süü omaks.:P


koerr - 07.09.08 15:58

Kuiva ilmaga oleks isegi stardis, auto seat leon 110kw tdi


Ants_M - 07.09.08 16:01

Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Kas ühel autol võib olla mitu juhti?


Mul oleks kohe üks klubiline seatiklubist tulemas, kellele ma oma auto julgeks usaldada rajale. siis temalt ka 200 kr nõuda poleks aus kui ta minu autoga sõidaks, see oleks puhas koorimine.


pakiruum - 07.09.08 19:05

Tsitaat:
Algselt postitas: Ants_M
Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Kas ühel autol võib olla mitu juhti?


Mul oleks kohe üks klubiline seatiklubist tulemas, kellele ma oma auto julgeks usaldada rajale. siis temalt ka 200 kr nõuda poleks aus kui ta minu autoga sõidaks, see oleks puhas pettus ja koorimine.

Auto eest on 150 eeku ja lisaks tuleb maksta ajavõtu eest. Et kui on kaks juhti ühel autol, siis tuleb ainult ajavõtu eest maksta kahe eest. Nii ma sain aru. :)

Aga tundub, et tuleb tore päev! Ükskõik milline ilm ka ei oleks. :)


Cosmic - 08.09.08 08:40

Tsitaat:
Algselt postitas: ZR1
Tanel, Lauri!

Võib olla targem oleks nii teha: pikendame broneeringut kella 20-ni (tegelen ise), teeme stardimaksuks 200 kr võistleja=inimese kohta, millest 50 kr läheb ajavõtule (Kostja tuleb oma autoga siis), sõita saavad kõik (võõrad margid arvestusest väljas), pealtvaatajatelt raha ei küsi. Stardimaksud korjame kohe hommikul enne starti.
Sel juhul oleks kõigil hea ja lihtne. Nii raja omanikule, korraldajatele, ajavõtule, võistlejatele, kui ka pealtvaatajetele. Ja sel juhul me ei sõltu ilmast, igal juhul peaksime saama 20 osalejat. Ise avaksin väravad natuke varem (kell 10), kes soovib, saab kella 12-ni treeningsõidud ära teha. Õhtul ise panen väravad kinni.


Siin on kõik oluline öeldud! Ehk siis üritus toimub iga ilmaga ja kõigil siis palun vähemalt 200.- sularaha kaasa võtta ning kohe alguses ära arveldada.

Tallinnast minejad võiksid siis samas kohas kus eelmine kord kell 11 koguneda, ehk RMK parkimisplatsil Viljandi mnt ääres.


MK - 08.09.08 09:31

Plaanin kah tulla. Octavia vRS 147 kW. MK


pakiruum - 08.09.08 10:34

Palun lisage veel: tulevik, Škoda Octavia RS 147kW (naiste klass? :D).


Cosmic - 08.09.08 13:28

Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Palun lisage veel: tulevik, Škoda Octavia RS 147kW (naiste klass? :D).


kas tulevik on eraldi kasutaja oma autoga, või sõidab Sinu autoga? Sellisel juhul nimekirja täiendust pole ilmselt mõtet teha...


Zut - 08.09.08 13:35

tulevik sõidab pakiruumi autoga :)


pakiruum - 08.09.08 16:57

Tsitaat:
Algselt postitas: Cosmic
Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Palun lisage veel: tulevik, Škoda Octavia RS 147kW (naiste klass? :D).


kas tulevik on eraldi kasutaja oma autoga, või sõidab Sinu autoga? Sellisel juhul nimekirja täiendust pole ilmselt mõtet teha...

Minu autoga jah. :) No okei. Lihtsalt oskan siis arvestada ajavõtu rahadega.


Ants_M - 09.09.08 07:43

Ja ecoibiza sõidab siis minu autoga.


Ants_M - 09.09.08 17:46

Tsitaat:
Algselt postitas: ZR1
Ants_M
Kas lähed sama rehviga, mis täna all oli?:o

Kus mind siis täna nägid?


pakiruum - 10.09.08 06:21

Palun lisage eraldi sõitjana: D3F - Honda Civic Type-R 2,0 148kW. Tänud.


Cosmic - 10.09.08 07:40

Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Palun lisage eraldi sõitjana: D3F - Honda Civic Type-R 2,0 148kW. Tänud.


Nimekiri täiendatud, see kisub nüüd juba vaikselt škoda-seati-honda rajapäevaks + muud margid. Kas liiga paljuks ei lähe?


tsekkar - 10.09.08 08:29

Tsitaat:
Algselt postitas: Cosmic
Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Palun lisage eraldi sõitjana: D3F - Honda Civic Type-R 2,0 148kW. Tänud.


Nimekiri täiendatud, see kisub nüüd juba vaikselt škoda-seati-honda rajapäevaks + muud margid. Kas liiga paljuks ei lähe?


Vaadates nimekirja, siis skoda-seat rajapäevast hakkab asi kaugenema:)
Pigem meenutab see avatud ringraja päeva:D


Cosmic - 10.09.08 08:58

Tsitaat:
Algselt postitas: ZR1
Kui arvestada sellega, et enamus Seat-Skodaga registreerunutest vihmaga ei sõida, siis nimekiri on veel väga lühike.


Njah, lihtsalt selle rajapäeva mõte on natuke kadumas, algselt oli ju plaan midagi sarnast suve alguse üritusele teha, kus samad sõitjad saaksid omavahel võistelda ja 1.juunil sõidetud aegu purustada :) Aga no eks see sellest tingitud on, et škodaklubi huvi asja vastu tundus suhteliselt väike olevat ning ma ju tegelikult ise käisin välja idee mõned seatid võistlusesse kaasata - nii et süüdistada peale enda pole ka kedagi :D


Puuriit - 10.09.08 09:00

Cosmic, mul Focus 85kw, kuid tänud komplimendi eest ;)


HenriTeine - 10.09.08 09:45

Minu võite nimekirjast maha tõmmata, tuleb välja, et mu nädalavahetus oli juba ära planeeritud. :P
Jään siis pikkisilmi ootama uut üritust.


Cosmic - 10.09.08 10:26

Tsitaat:
Algselt postitas: HenriTeine
Minu võite nimekirjast maha tõmmata, tuleb välja, et mu nädalavahetus oli juba ära planeeritud. :P
Jään siis pikkisilmi ootama uut üritust.


Eemaldatud.
Puuriit - ma ei saanud Su mõttest vist aru?


lare - 10.09.08 11:56

Tsitaat:
Algselt postitas: Cosmic
Puuriit - ma ei saanud Su mõttest vist aru?

Ma olin sinu postituses märkinud ta auto võimsuseks nati rohkem kW-e;)
Sellest ka see kompliment:P


KVR - 10.09.08 12:13

Tsitaat:
quote]Algselt postitas: ZR1
Kui arvestada sellega, et enamus Seat-Skodaga registreerunutest vihmaga ei sõida, siis nimekiri on veel väga lühike.


Aga miks vihmaga ei peaks sõitma, kas keegi on märku andnud?


Puuriit - 10.09.08 12:22

Mina olen vihmaga igal juhul kohal, kuid siis pole minust jällegi fotograafi raja äärde, kuna minu tehnika ei kannata niiskust.


Zut - 10.09.08 12:22

See oli jah veidi ennatlik järeldus.
Vihma kohta kribas Cosmic. et teda sinna väga ei tõmba ja peale selle pole vihma kohta kellelgi midagi hädaldada olnud. Pakiruum veel kinnitas, et pole vahet, kas sajab või mitte.

Veidi kurb jah see, et asi on muutunud lambist tavaliseks avatud rajapäevaks. Oli ikka ennem arusaam, et tuleb Skoda rajapäev ning kuna Skodaomanikke võis väheks jääda, siis lisandusid Seatid.


Cosmic - 10.09.08 13:45

Tsitaat:
Algselt postitas: Zut
See oli jah veidi ennatlik järeldus.
Vihma kohta kribas Cosmic. et teda sinna väga ei tõmba ja peale selle pole vihma kohta kellelgi midagi hädaldada olnud. Pakiruum veel kinnitas, et pole vahet, kas sajab või mitte.

Veidi kurb jah see, et asi on muutunud lambist tavaliseks avatud rajapäevaks. Oli ikka ennem arusaam, et tuleb Skoda rajapäev ning kuna Skodaomanikke võis väheks jääda, siis lisandusid Seatid.


Ma seda päris hädaldamiseks ei nimetaks, vihmase ilma suhtes rääkisin jah pigem enda eest + algselt plaanitud Seatidega sõprade nimel. Aga see pole enam teema, nagu juba otsustatud toimub üritus iga ilmaga.


pakiruum - 10.09.08 15:10

Tsitaat:
Algselt postitas: HenriTeine
Minu võite nimekirjast maha tõmmata, tuleb välja, et mu nädalavahetus oli juba ära planeeritud. :P

Naised, ma ütlen. :D

Tsitaat:
Algselt postitas: Cosmic
Njah, lihtsalt selle rajapäeva mõte on natuke kadumas, algselt oli ju plaan midagi sarnast suve alguse üritusele teha, kus samad sõitjad saaksid omavahel võistelda ja 1.juunil sõidetud aegu purustada :)

Aga nii saabki ju olema. Arvestusse lähevad nagunii ainult Skodad ja Seatid. :D Need, kes on väljaspoolt need saavad lihtsalt oma aja kätte.

Vaadates nimekirja jääb küll mulje, et tegemist on ikkagi Skoda ja Seati rajapäevaga. :P 24 vs 7. Kui oleksid ainult Skodad, siis osaleks 11 autot + 2 või 3 väljaspoolt.

Ehk paneb "Väljaspoolt arvestust võõrad võistlejate" nimekirja kinni ja lootus jääb, siis ainult Skoda ja Seati foorumi kasutajate peale. :D

Cosmic, ei ole kõik nii hull ka nüüd. Saada mulle oma auto number ja ma luban, et pargin sinu kõrvale! :D :D :D Muidu sinises meres ei leia sind üles. :D

Igatahes, ma arvan, et sellest tuleb väga põnev päev ja ei jõuagi juba ära oodata. :D

PS. Kui tegemist oleks olnud "tavalise avatud rajapäevaga", siis nimekiri oleks kiiresti täitunud M3 ja M5-tega. :P


Maitz - 10.09.08 16:22

Nädalavahtuseks vihma ei luba:D
Pärnupoolt ka keegi sõitma hakkab Rapla poole?


pakiruum - 10.09.08 17:11

Tsitaat:
Algselt postitas: Maitz
Nädalavahtuseks vihma ei luba:D
Pärnupoolt ka keegi sõitma hakkab Rapla poole?

Eelmine reede nägin isegi ühte sinist elukat Pärnus. :P


Maitz - 10.09.08 18:53

Egas Suve Auto rohkem Pärnu pole müünudki kui ühe:P


rstdi - 10.09.08 20:17

Pange mind ka siis kirja.
RSTDI, 147kw


Sõber tuleks ka oma Golf GTI, see vist probleemiks ei ole.
Sander, GTI 147kw DSG

Sõidame iga ilmaga.


Cosmic - 12.09.08 07:59

Nimekirjad täiendatud (lisad zr1 mailidest minule).


Maitz - 12.09.08 08:07

Hirmus palju autosi:D


Cosmic - 12.09.08 08:08

Tsitaat:
Algselt postitas: Maitz
Hirmus palju autosi:D


Ma juba lisasin ka oma arvamuse asjast esimese postituse lõppu.


Zut - 12.09.08 08:11

Tsitaat:
Algselt postitas: Cosmic
Ma juba lisasin ka oma arvamuse asjast esimese postituse lõppu.

Ma jagan sinu arvamust 100%.
Kuna tervis pole ka kõige parem (hetkel veel haiguslehel) ja Skoda või VAG'i rajapäev see pole, mis seekord tuleb, siis pole enam üldse kindel tulemises.


Puuriit - 12.09.08 08:31

:o Päris pikk ja kirju nimekiri...kuigi ma ise samuti autsaider :(


lare - 12.09.08 08:46

Et asi käest ei läheks,siis üritus ainult Škoda ja Seat klubi liikmetele kes on liitunud kuni minu postituse ajani.
Võõrad kahjuks üritusest osa võtta ei saa.Kustutasin nad ka nimekirjast.
Kes neid tunnevad,edastage palun informatsioon,et inimesed ilmaasjata Raplasse ei sõidaks.


Cosmic - 12.09.08 09:02

Tsitaat:
Algselt postitas: lare
Et asi käest ei läheks,siis üritus ainult Škoda ja Seat klubi liikmetele kes on liitunud kuni minu postituse ajani.
Võõrad kahjuks üritusest osa võtta ei saa.Kustutasin nad ka nimekirjast.
Kes neid tunnevad,edastage palun informatsioon,et inimesed ilmaasjata Raplasse ei sõidaks.


Lauri, kas see ei kehti siis nende osavõtjate kohta?:
2. iku - Renault Clio III Sport 145kw
3. Puuriit - Ford Focus 1,8TDCI 85kW
4. Konrad - Audi A3 2,0TFSI Quattro 147kW


lare - 12.09.08 09:10

Tsitaat:
Algselt postitas: Cosmic
Lauri, kas see ei kehti siis nende osavõtjate kohta?:
2. iku - Renault Clio III Sport 145kw
3. Puuriit - Ford Focus 1,8TDCI 85kW
4. Konrad - Audi A3 2,0TFSI Quattro 147kW

Nemad on Škoda ja Seat foorumi kasutajad ja ei oma hetkel vastava margi masinat.
Saavad üritusest osa võtta väljaspool arvestust.


Cosmic - 12.09.08 09:12

Tsitaat:
Algselt postitas: Cosmic
Tsitaat:
Algselt postitas: lare
Et asi käest ei läheks,siis üritus ainult Škoda ja Seat klubi liikmetele kes on liitunud kuni minu postituse ajani.
Võõrad kahjuks üritusest osa võtta ei saa.Kustutasin nad ka nimekirjast.
Kes neid tunnevad,edastage palun informatsioon,et inimesed ilmaasjata Raplasse ei sõidaks.


Lauri, kas see ei kehti siis nende osavõtjate kohta?:
2. iku - Renault Clio III Sport 145kw
3. Puuriit - Ford Focus 1,8TDCI 85kW
4. Konrad - Audi A3 2,0TFSI Quattro 147kW


Minu ettepanek on selline - kuna ZR1 broneeris raja kella 20.00ni, siis algselt plaanitud škoda ja seati rajapäev võiks toimuda ikkagi 12.00-17.00, pärast seda aga on rada avatud kõigile soovijatele. Eelmine kord lõppes meil tegelikult võistlus kusagil 16 paiku, seega saaksid kõik ülejäänud automarkidega võistlejad rajale pärast S&S rajapäeva lõppu. Ainuke erand võiks siis kehtida ZR1'le.


lare - 12.09.08 09:18

Tsitaat:
Algselt postitas: Cosmic
Minu ettepanek on selline - kuna ZR1 broneeris raja kella 20.00ni, siis algselt plaanitud škoda ja seati rajapäev võiks toimuda ikkagi 12.00-17.00, pärast seda aga on rada avatud kõigile soovijatele. Eelmine kord lõppes meil tegelikult võistlus kusagil 16 paiku, seega saaksid kõik ülejäänud automarkidega võistlejad rajale pärast S&S rajapäeva lõppu. Ainuke erand võiks siis kehtida ZR1'le.

:cool: Nii oleks vist aus kõigi vastu.


Konrad - 12.09.08 09:58

Tsitaat:
Algselt postitas: lare
Tsitaat:
Algselt postitas: Cosmic
Minu ettepanek on selline - kuna ZR1 broneeris raja kella 20.00ni, siis algselt plaanitud škoda ja seati rajapäev võiks toimuda ikkagi 12.00-17.00, pärast seda aga on rada avatud kõigile soovijatele. Eelmine kord lõppes meil tegelikult võistlus kusagil 16 paiku, seega saaksid kõik ülejäänud automarkidega võistlejad rajale pärast S&S rajapäeva lõppu. Ainuke erand võiks siis kehtida ZR1'le.

:cool: Nii oleks vist aus kõigi vastu.


Mina ei vaidle, kõik on aus ja suhtumine asjalik.
Eks ma seni grillin raja kõrval vms :D


Puuriit - 12.09.08 09:59

Tsitaat:
Algselt postitas: Konrad
Tsitaat:
Algselt postitas: lare
Tsitaat:
Algselt postitas: Cosmic
Minu ettepanek on selline - kuna ZR1 broneeris raja kella 20.00ni, siis algselt plaanitud škoda ja seati rajapäev võiks toimuda ikkagi 12.00-17.00, pärast seda aga on rada avatud kõigile soovijatele. Eelmine kord lõppes meil tegelikult võistlus kusagil 16 paiku, seega saaksid kõik ülejäänud automarkidega võistlejad rajale pärast S&S rajapäeva lõppu. Ainuke erand võiks siis kehtida ZR1'le.

:cool: Nii oleks vist aus kõigi vastu.


Mina ei vaidle, kõik on aus ja suhtumine asjalik.
Eks ma seni grillin raja kõrval vms :D


Ma siis joinin sinuga ja teen ka põhjaliku pildimaterjali valmis ;)


tsekkar - 12.09.08 10:13

Pean ka kahjuks loobuma, kuna ajaliselt läheb mul jube kiireks ja üheks sõiduks pole erilist mõtet kohale tulla.

Soovin kõigile häid ringiaegu ja näidake Seati omanikele, et nad on vale marki auto ostnud:cool:


pakiruum - 12.09.08 10:15

Uhuu, päris käest ära läinud värk. Hea, et pandi pidur peale. Ootaks nüüd ZR1 kommentaari. Mis kell siiski väravad avatakse, kui üritus pakutakse läbi viia kella 12nest? Kas ikka kell 10?

Konrad: Pühapäeval stardib koos? Tartust vist rohkem autosi ei stardi. OT: Vaatan, et proovisõit RS'ga ei mõjutanud sind. :P Ikkagi otsustasid A3 heaks. :D


Cosmic - 12.09.08 10:17

tsekkar nimekirjast eemaldatud, nimekirjad vastavusse viidud tehtud otsustega, mõistva suhtumise eest tänan kasutajaid Konrad ja Puuriit.
Kõige selle juures loodan, et see on aksepteeritav ka ZR1'le?


Cosmic - 12.09.08 12:31

Tsitaat:
Algselt postitas: ZR1
Mind võib ka nihutada teise grupi sisse. Sõidan teises vahetuses;). Meie hakkame sõitma sama süsteemi järgi (2 ringi kohapealt startides), pärast saame ajad võrrelda.

Kuidas raha kokku korjame? Osalejad maksavad hommikul minule? Siis koheselt paneme ajavõtutabelisse märki. Maksmata võistleja starti ei lubata. Teeme siis nii, et sama autoga sõitev teine võistleja maksab ainult 50 kr. Kõik teised osalejad maksavad 200 kr. Pealtvaatajatelt raha ei küsi.

Stardime, nagu eelmine kord, elavas järjekorras. Enne starti tuleb kindlasti Kostjale või minule oma nimi ütelda.


Tõstsin Su nime teise gruppi ringi ja raha korjamise osas teeme jah täpselt nii, et kohe alguses kõik kes sõidavad maksavad Sulle raha ära ning teed vastava märgi sellest oma tabelisse.


janas - 12.09.08 13:03

Kui veel hilja pole, paneks ka ennast kirja:)
Autoks Octavia 75kW


Zut - 12.09.08 14:22

Tsitaat:
Algselt postitas: janas
Kui veel hilja pole, paneks ka ennast kirja:)


Skodade jaoks pole ennem hilja, kui on pühapäev ja kell on 17:00.


zipper - 12.09.08 17:12

Ehk astun ka läbi...:)


ents - 13.09.08 18:05

Tsitaat:
Algselt postitas: Cosmic
Tallinnast minejad võiksid siis samas kohas kus eelmine kord kell 11 koguneda, ehk RMK parkimisplatsil Viljandi mnt ääres.


vabandan et olen vähe rumal aga kus täpsemalt asub RMK Viljandi mnt ääres? Võtaks ka sappa...


zipper - 13.09.08 18:11

http://kaart.otsing.delfi.ee/

Pane otsingusse Viljandi mnt 18 ja voila!


ents - 13.09.08 20:19

Tsitaat:
Algselt postitas: zipper
http://kaart.otsing.delfi.ee/

Pane otsingusse Viljandi mnt 18 ja voila!


tore. Tänud. Homseni siis.


Gea - 13.09.08 21:35

Lisaks ennast ka nimekirja, škoda Octavia Combi RS 147+KW :)