Foorumi logo

Raadio läheb külmaga segi
chrissu - 24.12.18 11:30

Kui väljas on miinuskraadid, siis käitub raadio kummaliselt - vahetab ise jaamasid või lülitab midagi muud sisse-välja. Kui juba üles soojenenud, siis kõik korras. Süsteem ise Bolero, 2014 aasta masin.

Äkki kellelgi on sama jama esinenud ja oskab öelda, kas siis aitab ainult raadio väljavahetamine või piisab tarkvara uuendamisest?


Puuriit - 24.12.18 13:12

Tsitaat:
Algselt postitas: chrissu
Kui väljas on miinuskraadid, siis käitub raadio kummaliselt - vahetab ise jaamasid või lülitab midagi muud sisse-välja. Kui juba üles soojenenud, siis kõik korras. Süsteem ise Bolero, 2014 aasta masin.

Äkki kellelgi on sama jama esinenud ja oskab öelda, kas siis aitab ainult raadio väljavahetamine või piisab tarkvara uuendamisest?


Viga on puutetundlikus ekraanis mis külma ja niiskuse koosmõjul segi läheb - mul kohendas esindus tarkvara ning peale seda viga põhimõtteliselt kadus.


Helmer - 24.12.18 15:46

Mul oli ka sama häda. Vahetati soft ja ekraan ise ka välja. See talv on osaliselt tagasi tulnud probleem.

Vahepeal ei vaheta kanaleid ja kui käega ekraanist mööda lähed siis hakkab seal miskine isetegevus pihta.

Seega ma uuesti esindusse asjast rääkima.


hese - 26.12.18 11:44

Tsitaat:
Algselt postitas: chrissu
Kui väljas on miinuskraadid, siis käitub raadio kummaliselt - vahetab ise jaamasid või lülitab midagi muud sisse-välja. Kui juba üles soojenenud, siis kõik korras. Süsteem ise Bolero, 2014 aasta masin.

Äkki kellelgi on sama jama esinenud ja oskab öelda, kas siis aitab ainult raadio väljavahetamine või piisab tarkvara uuendamisest?


Tundub jah tüüpviga olema. 2x ekraan vahetatud. Jätaks nagu puudutused meelde ja kui üles soojeneb, siis sooritab tehtud vajutused


kauriK - 26.12.18 14:55

tarkvara uuendus, kui on olemas ja ekraan tuleb puhtaks teha Isopropüülalkohol L-15-ga.